مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی غرب تهران

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی غرب تهران

 

یکی از رایج ترین شکایات بین کارفرمایان و کارگران مربوط به مسائل مربوط به دستمزد، حقوق و مزایا است. با توجه به ماهیت مالی موضوع، می توان آنها را مسائل کاملا پیچیده ای در نظر گرفت. در واقع به دلیل این عوارض اکثر کاربران اطلاعات لازم برای اقدام و حفظ حقوق خود را ندارند. وکیل کار به کسی گفته می شود که در موارد مربوط به تخلفات دستمزد و ساعت کاری، سابقه کار و سایر مسائل محل کار در وکالت کارمندان تخصص دارد. آیا در حال بررسی شکایت از کارفرمای خود هستید یا می خواهید بدانید که آیا پرونده ای وجود دارد؟ صحبت با یک وکیل کار اولین قدم خوب است. همانطور که همه می دانیم، قوانین و مقررات زیادی بر روابط بین کارگران و کارفرمایان حاکم است. این قوانین و مقررات توسط وزارت کار تدوین می شود. در صورت تخلف از تعهدات، تحقیقات ممکن است آغاز شود. بنابراین این تصور به وجود می آید که یک کارشناس، که به عنوان وکیل اداره کار شناخته می شود، برای دفاع از حقوق خود در آنجا حضور دارد.

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی رایگان غرب تهران

محیط کار:

چه مقرراتی به کارگران اجازه تغییر شغل می دهد؟

تبدیل کارگر نوبتی به غیر نوبتی یا بالعکس چه حکمی دارد؟

آیا مرخصی زایمان چهار ماهه تحت قانون ترویج تغذیه با شیر مادر در محل کار بخش خصوصی نیز اعمال می شود؟

آیا مادر شیردهی که قانوناً مجاز است هر سه ساعت یکبار نیم ساعت به فرزندش شیر دهد می تواند از این حق منصرف شود و در عوض از حقوقی مانند اضافه کاری بهره مند شود؟

آیا پس از تصویب قانون ترویج و حمایت از مادران شیرده، مقررات مربوط به زایمان در قانون کار و تامین اجتماعی همچنان اعمال می شود؟

آیا از حقوق و مزایا برای مهلت دادن به مادران برای شیر دادن به فرزندان استفاده می شود و آیا این زمان در سوابق کاری آنها لحاظ می شود؟

آیا در طول مرخصی زایمان تعطیلات و پاداش وجود دارد؟ اگر بله، چه کسی مسئول پرداخت است؟

 

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی شبانه روزی غرب تهران

 

قوانین کار فعلی کشور من برای حمایت از حقوق کارفرمایان و کارگران وضع شده است. در واقع باید گفت که این قانون یکی از مهمترین موضوعات حقوقی محسوب می شود و همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. دلیل این امر ممکن است تأثیر مستقیم آن بر روابط بین کارفرمایان و کارگران باشد. کارگران باید مدرکی را به کمیته ارزیابی ارائه دهند که نشان دهد کارفرما دستمزد پرداخت نمی کند یا دستمزد کمتر از حداقل قانونی را پرداخت می کند. همچنین کارفرمایان باید در صورت درخواست کارگر، مدرک قابل قبولی مبنی بر پرداخت دستمزد ارائه دهند.

 

مشاوره حقوقی اداره کار اینترنتی در غرب تهران

در صورتی که پرونده آماده تصمیم گیری نباشد یا بر اساس تصمیم مرجع رسیدگی نیاز به رسیدگی داشته باشد، پرونده جهت تعویق به اداره واحد کار و امور اجتماعی منتقل و رسیدگی و طرفین رسیدگی می کنند. برای شرکت دعوت شوند در صورت لزوم . بازرسان از محل کار و در صورت لزوم از سایر مکان‌های مربوط بازدید می‌کنند، به اظهارات و اطلاعات اشخاص ارائه‌شده توسط طرف یا اشخاصی که توسط آن معرفی شده‌اند گوش می‌دهند و اسناد و دفاتری را که ممکن است معتبر باشند، بررسی می‌کنند. وي در جريان تحقيقات در قبال عوامل فوق الذكر و با توجه به دستورات صادره از هيئت مديره تحقيقات لازم را به عمل آورد. کمیته ارزیابی پس از انجام مراحل فوق، تحقیقات را ختم اعلام و تصمیم نهایی را اتخاذ می کند. تصمیمات اتخاذ شده توسط کمیته ارزیابی نه نهایی و نه الزام آور است و ممکن است توسط طرفین مورد اعتراض قرار گیرد.

مشاوره حقوقی اداره کار رایگان غرب تهران

انواع مختلفی از وکلا با تخصص های مختلف وجود دارد، اما وکلای کار مجرب، دانش عمیقی از قانون کار ایران دارند. این به آنها اجازه می دهد تا به طور مؤثر از موکلان خود در دادگاه دفاع کنند و با طرفین دعوی توافق کنند. اگر در نظر دارید یک وکیل استخدامی استخدام کنید، حتماً از آنها در مورد تجربه آنها در رسیدگی به پرونده های مشابه با شما سؤال کنید. همچنین باید از میزان موفقیت آنها مطلع شوید. یک وکیل باتجربه قانون کار می تواند به تمام سوالات مربوط به کار و کارفرمای شما پاسخ دهد و با دانستن اینکه یک وکیل در کنار خود دارید، آرامش خاطر را برای شما فراهم می کند. اداره قوانین کار می‌گوید در صورتی که قرارداد کتبی یا شفاهی کارگر و کارفرما ناقض حقوق کارگر و قوانین کار باشد، این قرارداد قابل اجرا نخواهد بود و قانون از کارگران نیز حمایت می‌کند. درست می شود.

مشاوره حقوقی اداره کار رایگان در غرب تهران

مزایای مشاوره با وکیل هیئت مدیره روابط کار و ثبت شکایت از کارفرما چیست؟

شما وکیل باتجربه زیادی ندارید، بنابراین ممکن است بتوانید حقوق خود را در دادگاه استیفا کنید، اما این اتفاق در مدت زمان طولانی تری رخ می دهد و به دلیل اینکه با قانون درصد خسارت و تضییع حقوق خود آشنا نیستید. ، این مهمتر از پیروزی شما در دادگاه است. مزایای مشاوره حقوقی از وکیل کار عبارتند از: کارگران ملزم به حضور در دادگاه نیستند (بسیاری از کارگران نمی خواهند با کارفرمای خود روبرو شوند) یک وکیل با تجربه می تواند از قوانین حقوقی و مهارت های ارائه قدرتمند برای محافظت از حقوق شما استفاده کند.