مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی

مشاوره تلفنی اداره کار تهران

 

 

وکلا و مشاوران وزارت کار وکیل اصلی قضات هستند و باید از کلیه قوانین و مسائل حقوقی مرتبط با کار آگاه باشند. وکیل باید بتواند شکایات کارگر و کارفرما را به طور حرفه ای با درک کامل قانون رسیدگی کند. وکلای دپارتمان کار جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات را در مورد قوانین کار، بیمه و نظرات دارند. به این ترتیب آنها می توانند به راحتی مشکلات بین کارگران و کارفرمایان را حل کنند و مسئولیت های خود را در قبال یکدیگر به آنها یادآوری کنند.

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی

در صورت بروز مشکل بین کارگران و کارفرمایان، وکلای متخصص اداره کار می توانند آگاهانه از حقوق آسیب دیدگان در اسرع وقت دفاع کنند. برخی از مردم فکر می کنند که فقط کارگران آسیب دیده از کارفرمای خود شکایت می کنند، اما زمانی که کارگران و کارفرمایان اختلاف دارند، هر یک از طرفین می توانند از طرف دیگر شکایت کنند.

 

مزایای مشاوره حقوقی اداره کار

دانش و تجربه یک مشاور حقوقی اطلاعات بیشتری را قبل از شروع مشارکت در اختیار شما قرار می دهد. تحلیل و ارائه راهکارهای قانونی سازنده است. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از کارفرمای خود شکایت کنید، حتما باید با یک وکیل متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

 

برخی از اختیارات قرارداد کار برای استناد در دادگاه

همانطور که می دانید در صورتی که کارفرما یا کارمند شرایط قرارداد کار را رعایت نکند، طرف می تواند به دادگاه شکایت کند. زمانی که قرارداد کار توسط وکیل متخصص در زمینه استخدام و مشاوره حقوقی کارفرما تنظیم می شود، به دلیل آگاهی کامل وی از قانون و شرایط قانونی، می توان قرارداد را بیشتر در دادگاه مورد استناد قرار داد. هر دو طرف می توانند از تخصص و تجربه وکلای متخصص در این زمینه برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن استفاده کنند. از آنجایی که اختلافات مربوط به اداره کار بسیار پیچیده است و نیاز به دانش و مهارت های تخصصی دارد، همه وکلا قادر به رسیدگی به چنین مواردی نیستند. زیرا وکیل باید از قوانین مربوطه وزارت کار آگاهی کافی داشته باشد تا بتواند مشاوره های مفید و موثری را به موکل خود ارائه دهد و او را در انجام اقدامات لازم برای احقاق حقوق خود یاری دهد.

 

مشاوره حقوقی اداره کار تلفنی

کارفرمایان و کارگران محترم می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز از خدمات حرفه ای و مشاوره حقوقی بهره مند شوند و ضمن اجتناب از خطرات و حوادث ناشی از اختلافات کارگری، دعاوی حقوقی و تشریفات تامین اجتماعی، از خدمات حرفه ای و مشاوره حقوقی بهره مند شوند. گروه مشاوره جدید کلیه فعالیت های مربوط به اداره کار را به صورت اختصاصی و بدون حضور کارگر و کارفرما انجام خواهد داد. همانطور که می دانید هیچ شخص حقوقی موفقیت رای را تضمین نمی کند. اما وکلای گروه مشاوره نوین قبل از عقد قرارداد، پرونده را به طور کامل مورد بررسی قرار داده و تنها در صورت احراز احتمال اخذ رای، قرارداد قانونی منعقد خواهند کرد. قرارداد نمایندگی.

 

 

مسئولیت های مشاوره حقوقی اداره کار

قبل از اینکه با یک وکیل متخصص در این زمینه مشورت کنید یا شماره تلفن یک وکیل دپارتمان کار را بیابید، ابتدا باید با وظایف وکیل آشنا شوید تا بدانید چه زمانی برای کمک به شما در دسترس خواهد بود. مسئولیت اصلی یک وکیل حفظ حقوق و منافع قانونی موکل است. اما جدای از آن، درک مراحل مربوط به طرح شکایت و داشتن اطلاعات کافی در خصوص تنظیم قرارداد کار از دیگر تخصص های این وکیل است. در زیر به ارائه وظایف وکلا در حوزه اداره کار می پردازیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *