مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی اداره کار در تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی اداره کار در تهران

 

بخش زیادی از حقوقی که کارفرما به کارگر پرداخت می کند، حقوق پایه است که با ارائه خدمات کارگر پرداخت می شود. بخش عمده ای در محاسبه حقوق سنوات نهفته است، مانند افزایش حقوق، اضافه کار، مدت خدمت، کسورات در محل کار و شرایط مرخصی که بر اساس حقوق پایه محاسبه می شود.

 

سنوات چیست و چگونه محاسبه می شود؟

طبق ماده 21 قانون کار، کارفرما باید مبلغی معادل حقوق ماه آخر کارمند به نام حق سنوات به کارمند بپردازد. مشاوره حقوقی در خصوص نحوه محاسبه حق سنوات در قرارداد کار، جهت مدیریت حقوق و مزایای کار و راحتی کارفرما در کار حسابرسی ضروری است.

مشاوره حقوقی اداره کار در تهران

اگر به دنبال یک وکیل حرفه ای و با تجربه برای مشاوره اداره کار هستید، گروه حقوقی آریا دادیار بدون شک بهترین انتخاب شماست. در صورت تمایل فایل خود را به او ارسال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

مشاوره حقوقی اداره کار تهران

یکی از خدمات گروه حقوقی آریا دادیار مشاوره وزارت کار می باشد که توسط وکلای مجرب انجام می شود. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد حقوق بازنشستگی، بیمه، دستمزد یا هر موضوع مرتبط با کار، می توانید از خدمات مشاوره وزارت کار ما به صورت رایگان استفاده کنید.

کار سخت و زیان آور

کار سختی که توسط هیئت بررسی به عنوان زیان آور تعیین شده است، شامل مزایای ارشدیت نیز می شود. سختی کار و یا میزان معایب شغل توسط کارشناسان کمیسیون بیمه و بر اساس سوابق و شرایط محل کار به دقت تعیین خواهد شد.

 

شکایت از کارفرمایان

اگر کارفرمای شما چندین ماه است که حقوق شما را پرداخت نکرده است، می توانید با استفاده از خدمات مشاوران بیمه و قانون کار از او شکایت کنید. کارفرما موظف است هزینه هایی را که با شما هزینه کرده است طبق قرارداد کار بپردازد. از آنجایی که این شکایت جزئیات زیادی دارد، بهتر است از مشاوره حقوقی بیمه و استخدام استفاده کنید و یا اگر قادر به انجام آن نیستید، بهتر است از مشاوره آنلاین وزارت کار استفاده کنید. می توانید برای دریافت وکیل جدید از وکیل غرامت کارگران کارفرمای خود مشاوره بگیرید. بر اساس ماده 367 قانون مجازات اسلامی مصوب 1370، هر جنایتی که نسبت به جسد شخص انجام شود، در صورت عدم تعیین میزان دیه، مرتکب باید مجازات آن را بپردازد. آرش معمولا توسط کارشناسان پزشکی قانونی و احکام دادگاه تعیین می شود.

 

درخواستی را برای کارفرما بنویسید

 

حتی اگر کارفرمایان و کارگران به یکدیگر احترام بگذارند، گاهی چاره ای جز شکایت ندارند. تا همین اواخر، دادخواست شکایت از کارفرما از طریق فرمی انجام می شد که در آن فرد می توانست با وارد کردن مشخصات و ارسال آن به وزارت کار، دادخواست خود را ثبت کند. اما اکنون بسیار ساده شده است. در حال حاضر ثبت دادخواست از طریق سایت و با تکمیل فرم الکترونیکی انجام می شود. در تمام موارد، حق بازنشستگی باید توسط کارفرما تا میزان ذکر شده در بالا پرداخت شود. این مورد از سنوات و سالها صحبت نمی کند، حتی برای کارگرانی که کمتر از یک سال کار می کنند، تعداد سال ها به نسبت کار آنها (اگر یک ماه باشد، یک دوازدهم به شخص پرداخت می شود) و پرداخت داده می شود. تا پایان کار یا تا پایان قرارداد ادامه خواهد داشت. حتی در صورت ترک کار یا عدم پذیرش کار، کارفرما باید حقوق را طبق قانون جدید سنوات بپردازد. به لطف مشاوره حقوقی در خصوص محاسبه مستمری در قراردادهای قانون کار، به صورت آنلاین از جزئیات مستمری خود مطلع خواهید شد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *