مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی اداره کار شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی غرب تهران

مشاوره حقوقی اداره کار شبانه روزی

 

 

هزینه های وکیل بسته به نوع پرونده و فعالیت های انجام شده توسط وکیل متفاوت است. به عنوان مثال، گاهی اوقات وکلای متخصص فقط به مشتریان خود مشاوره حقوقی می دهند و هزینه کمتری دریافت می کنند، اما پذیرش پرونده بسته به سختی پرونده، شرایط خاص پرونده و غیره متفاوت است. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد حق الوکاله و اطلاعات دقیق می توانید به سایت وکلای دادگستری مراجعه کرده و سوالات خود را با کارشناسان و کارشناسان ما در میان بگذارید.

وکیل اداره کار

اگر به عنوان کارگر مشغول به کار هستید و حقوق شما تضییع می شود، باید برای دفاع از حقوق خود اقدام قانونی قوی علیه کارفرما انجام دهید. بهترین راه برای این کار، استخدام یک وکیل حرفه ای و با تجربه است، چرا که کارفرمایان معمولا وکلای حرفه ای را استخدام می کنند که در این مواقع مشکلی نخواهند داشت.

 

مشاوره حقوقی اداره کار شبانه روزی

 

اگر می خواهید از کارفرمای خود به دلیل عدم ارائه بیمه شکایت کنید، یک وکیل دفتر کار می تواند به شما کمک کند. اگر می خواهید از بیمه بیکاری بهره مند شوید می توانید خودتان مشاوره و مدیریت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این حوزه می توانید به مقاله وکلای بیمه ما مراجعه کنید. کاربران عزیز می توانید از طریق تماس با شماره تلفن موجود در سایت و یا ارسال پیام از طریق مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین از مشاوره حقوقی بهره مند شده و در صورت تمایل مدارک و یا دادخواست خود را به ما ارسال نمایید.

 

مشاوره حقوقی اداره کار شبانه روزی تلفنی

مشاوره رایگان تلفنی وزارت کار کاملا رایگان می باشد و شما می توانید به راحتی با وکیل وزارت کار مشاوره حقوقی داشته باشید و در صورت تمایل مدارک وزارت کار و یا شکایات خود از کارفرما را به گروه وکلای آریا دادیار ارسال نمایید. در صورت عدم پرداخت مستمری و حقوق چه اقداماتی باید انجام شود؟ در این صورت ابتدا با کارفرما صحبت کنید. اگر باز هم پرداخت نکرد، به مرکز کاریابی بروید یا یک صفحه گسترده را پر کنید و درخواست ارسال کنید. پس از تایید درخواست، کارفرما از نظر قانونی رسیدگی می شود و مجبور به پرداخت مبلغ مشخصی می شود.

مزایای مشاوره با وکیل وزارت کار

در زیر برخی از مزایای داشتن یک وکیل وزارت کار به عنوان مشاور بیمه و قانون استخدام را برای شما شرح می دهیم، از جمله: کارگران ملزم به حضور در مراحل شکایت نیستند. بسیاری از کارگران حاضر به رویارویی با آنها نیستند

 

بازنشستگی

بیمه بازنشستگی یکی از مهم ترین بیمه نامه های افراد است. در این بیمه بخشی از درآمد شما به عنوان کارمند و کارگر صرف دوران بازنشستگی شما می شود. باشد که دوران پیری و بازنشستگی خود را بهتر و راحت تر بگذرانید. شما می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین از بخش کار یا بیمه و قانون استخدام، بیمه بازنشستگی را انتخاب کنید که برای سال های بعدی شما مناسب تر است.

 

حق بیمه را پرداخت کنید

اگرچه پرداخت حق بیمه کارگران در برخی از شرکت ها عادی شده است، اما غیرقانونی است و پذیرفته نمی شود. برای دریافت بیمه باید حق بیمه به کارگر پرداخت شود که به صورت نقدی قابل پرداخت است. بنابراین قرارداد مبنی بر پرداخت نقدی حق بیمه معتبر نیست و کارمند نمی تواند از نظر قانونی به کارفرما شکایت کند. در این صورت کارگر علاوه بر جریمه ای که کارفرما می پردازد باید در مدت اشتغال حق بیمه نیز پرداخت کند. بنابراین اگر کارفرما هستید و این کار را انجام داده اید یا انجام می دهید لطفا از این کار دست بردارید و برای رسیدگی با وزارت کار تماس بگیرید.

 

هزینه وکیل وزارت کار چقدر است؟

اگر علاقه مند به استخدام وکیل برای کار خود و احقاق حقوق خود هستید و می خواهید بدانید هزینه وکیل وزارت کار چقدر است، می توانید با وکلای دپارتمان کار ما تماس بگیرید. زیرا حق الزحمه وکیل کار به نوع کار و زمانی که به پرونده شما اختصاص می دهد بستگی دارد. برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکلای تهران و شورای کار ایران می توانید با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید و مشکل خود را اعلام کنید تا یک وکیل مجرب پاسخگوی شما عزیزان باشد. همچنین می توانید به صورت آنلاین با یک وکیل مشورت کنید یا از ویژگی چت آنلاین رایگان وکیل استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *