مشاوره حقوقی انحصار وراثت

مشاوره حقوقی انحصار وراثت در جنوب تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی انحصار وراثت در جنوب تهران

 

 

انواع گواهی انحصار وراثت و تفاوت آنها مشاوره حقوقی انحصار وراثت از گروه وکلای مدافع تهران. فوت متوفی مسائل حقوقی زیادی را به همراه دارد و برای حل هر موضوع باید از وکیل و مشاور حقوقی وثیقه مشورت شود. حقوق ارث یکی از سخت ترین شاخه های حقوقی است که بدون وکیل و متخصص در این زمینه نمی توان به آن پرداخت. یکی از کارهایی که بهتر است با استخدام وکیل ملکی انجام شود تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود، اخذ گواهی انحصار برای ملک است. گروه حقوقی تهران علاوه بر سایر رشته های حقوقی در زمینه حقوق ارث دارای کارشناسان مجرب و توانمندی است که می توانند در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه نیازهای مختلف حقوقی شما عزیزان را برطرف کنند. برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص در امور اعسار و ارث کافی است با گروه وکلای مدافع تهران تماس بگیرید.

 

 

انحصار وراثت چیست؟

گواهی به این عنوان برای شناسایی دقیق شخصی که از ترکه متوفی به ارث می برد یا به عنوان وکیل متوفی در امور حقوقی متوفی شناخته می شود صادر می شود که برای اجرای کلیه امور حقوقی از جمله موارد قانونی ضروری است. تقسیم اموال متوفی. مرجع صدور گواهی، کمیسیون حل اختلاف آخرین محل سکونت متوفی است که پس از ارائه درخواست مربوطه و انجام بررسی های لازم، گواهی را صادر می کند.

طبقه اول: پدر، مادر، فرزندان (سطح اول)، نوه (سطح دوم)

دسته 2: مادربزرگ، پدربزرگ، برادران، خواهران (سطح اول)، فرزندان برادران و خواهران (سطح دوم)

دسته سوم: عموها، دایی ها، خاله ها و خاله ها (سطح اول)، فرزندان دایی ها، دایی ها، خاله ها و خاله ها (سطح دوم)

چه مواردی برای وراثت انحصاری مورد نیاز است؟

در این مرحله، شما از قبل می دانید که انحصار میراث چیست. اکنون باید بدانید چه اسنادی برای پردازش وراثت یک انحصار مورد نیاز است. مدارک مورد نیاز برای اجرای انحصار وراثت و در نهایت صدور گواهی انحصار وراثت عبارتند از:

قولنامه محضری

گواهی مالیات بر ارث

اسناد دارایی فعال و غیرفعال متوفی

گواهی فوت متوفی

شناسنامه متوفی

قرارداد یک فرد متوفی

شناسنامه و کارت ملی وارث

وصیت نامه متوفی (در صورت وجود)

اصل وکالتنامه (در صورت داشتن وکیل)

مراحل انحصار وراثت چیست؟

اگر می خواهید بدانید انحصار میراث چیست، باید مراحل آن را بدانید. درخواست انحصار وراثت و صدور گواهینامه مانند هر کار حقوقی دیگری پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیازمند انجام مراحل متعددی است. در زیر با مراحل ارث بردن انحصار آشنا می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *