مشاوره حقوقي

مشاوره حقوقی انلاین تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین

موسسه حقوقی وکیل شاید برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران با ارائه مشاوره حقوقی حرفه ای توسط وکلای متخصص و حقوقدانان مجرب آماده ارائه خدمات حقوقی حرفه ای از طریق اینترنت به هموطنان عزیز می باشد. آژانس تا جایی که می خواهد کاملا مجازی و بسیار ساده باشد. در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد وکیل مشاور به صفحه درباره ما در وبسایت مراجعه فرمایید. موسسه حقوقی وکیل دو نوع مشاوره حقوقی را به شما ارائه می دهد.

 

مشاوره حقوقی انلاین تلفنی

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای می توانید نوع مشاوره رایگان یا غیر رایگان خود را با توجه به شرایط موضوع حقوقی خود به شرح زیر انتخاب کنید:

بنابراین در این مورد افراد بیشتری نیاز به مشاوره حقوقی از وکلای مجرب و مشاوران حقوقی آنلاین دارند. اما ممکن است همه این فرصت را نداشته باشند که شخصاً به یک موسسه حقوقی مراجعه کنند. بنابراین می توانند با برقراری ارتباط با بهترین مشاوران و وکلای آنلاین در تهران مشاوره حقوقی و راه حل مشکلات را دریافت کنند. وکلای آنلاین می توانند در کلیه امور مربوط به حقوق خانواده از جمله طلاق، حضانت فرزند، نفقه، فرزند خواندگی، مهریه و … مشاوره حقوقی و راه حل ارائه دهند.

 

مشاوره حقوقی انلاین تلفنی

مشاوران حقوقی تهران یا به عبارتی مشاوران حقوقی باید از کلیه قوانین و اصول حقوقی آگاهی کامل داشته باشند و دفتر مشاوره حقوقی کلیه امور حقوقی مرتبط با یک سازمان یا کسب و کار باید در تمامی زمینه های مرتبط با عقد قراردادهای داخلی و خارجی مشاوره حقوقی ارائه دهد. . او با دادگاه ها آشناست و می تواند لوایح، دادخواست ها و آرای مختلف را برای موکلین خود تحلیل و توضیح دهد.رشد ارتباطات مجازی و استفاده گسترده از ابزارهای ارتباطی جدید سوالات بی سابقه ای را ایجاد می کند. دانش و سواد جرایم رایانه ای، اسناد و مدارک مثبته دال بر ادعا در این گونه محاکمات و جرایم و همچنین اطلاعات خوب در زمینه هوش مصنوعی از جمله ضروریات وکلای شاغل در این حوزه است. آیین دادرسی کیفری شامل جرایم و مجازات هایی مانند قتل، کلاهبرداری، جعل، سرقت، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال، توهین و تهدید، روابط نامشروع، ضرب و جرح و غیره است. مشاوره حقوقی وکیل یا متخصص در این زمینه مهمتر از موضوع حقوقی است و  توصیه می کند در صورت شکایت یا متهم بودن در هر یک از موارد کیفری زیر با وکیل مشورت کنید. با کارشناسان حقوقی در زمینه حقوق کیفری مشورت کنید.

 

مشاوره حقوقی انلاین تلفنی

صادقانه باید گفت که اعتماد به یک وکیل آنلاین آسان نیست. باید بسیار مراقب باشید که در دام کلاهبرداران آنلاین نیفتید، اما برای به دست آوردن حداقل اطلاعات در مورد سیستم حقوقی عدلاک و خدمات وکالت آنلاین ، ابتدا به قسمت تاریخچه و سابقه موسسه در وب سایت مراجعه کنید، سپس نماد اعتماد الکترونیکی در نهایت با برقراری تماس تلفنی می توانید وجود سازمان حقوقی و نظام حقوقی عدلاک را مشخص کنید.

 

قبل از مشاوره آنلاین از یک وکیل، باید موارد زیر را انجام دهید:

 

1- باید بدانید چه سوالاتی از خود می‌پرسید و به دنبال چه پاسخ‌ها و توصیه‌هایی هستید.

2- سوالات و نکات کلیدی خود را روی کاغذ بنویسید.

مسلماً همه در زندگی با مشکلات ریز و درشت مواجه می شوند و این مشکلات با کمک مشاور راحت تر حل می شود. اما متأسفانه افراد کمی برای حل مشکلات خود به مشاوره حقوقی متوسل می شوند، زیرا کمک مشاوران در ایران به ندرت امکان پذیر است. امروزه مراکز مشاوره حقوقی آنلاین بسیاری وجود دارند که حتی به صورت آنلاین مشاوره و خدمات ارائه می دهند و مدیریت امور خود را آسان می کنند.

 

 

انواع وکیل حقوقی

 

  1. انتخاب وکیل: این رایج ترین نوع وکیل است که موکل را به عنوان وکیل خود برای دفاع در برابر مراجع قانونی انتخاب می کند.
  2. وکیل تسخیری: این وکیل در دعاوی کیفری وکالت می کند، یعنی در دعاوی کیفری زمانی که وکیل باید برای دفاع از متهم در دادگاه حاضر شود و متهم تمکن مالی نداشته باشد یا به هر دلیلی از استخدام وکیل خودداری کند. . به همین دلیل است که دادگاه از بین وکلا وکیل تعیین می کند و مرجع قضایی برای این کار وکیل تعیین می کند و وکیلی که به این ترتیب در پرونده دخالت می کند وکیل متصرف نامیده می شود.
  3. کمک وکیل: در صورتی که فردی تمکن مالی نداشته باشد می تواند از وکالت کمک وکیل بخواهد. مرکز پس از بررسی وضعیت متقاضی، وکیل تعیین می کند. وکیل حقوقی غیر از حق تمبر دعوی حقوقی از موکل خود مستحق ندارد.
  4. وکلای سازمانی: بر اساس قانون حمایت از نیروهای مسلح و نیروهای دولتی، در صورتی که این کارمندان دولت بدون توجه به کشور یا لشکری ​​در حین خدمت با مشکلات حقوقی و قضایی مواجه شوند، سازمان محل خدمت موظف است حقوقی و قانونی آنها را مشخص کند. مشکلات قضایی کارشناسان به عنوان وکیل مدافع خدمت می کنند و توسط کارمندان ارائه می شوند.این وکلایی که در دادگاه از حقوق کارمندان دفاع می کنند وکلای سازمانی نامیده می شوند.
  5. وکلای تصادفی: مواردی وجود دارد که افرادی که در رشته حقوق تحصیل کرده اند اما به عنوان وکالت مشغول به کار نیستند، به طور کاملاً تصادفی و ضمن رفع مشکلات و رسیدگی به پرونده های عزیزان خود به وکالت می رسند.