مشاوره حقوقي

مشاوره حقوقی انلاین 24 ساعته رایگان

مشاوره حقوقی

امروزه روابط فردی و سازمانی با چالش های زیادی مواجه است که برای رفع آن ها گاهی نیاز به کمک کارشناسان و مشاوره حقوقی است. شناخت کامل اصول حقوقی با پیچ و خم های آن می تواند با راهنمایی صحیح از تضییع حقوق یک فرد یا سازمان جلوگیری کند. خدمات حقوقی و وکلای من می توانند کمک و مشاوره زیادی به دفاتر، شرکت ها و سازمان های خصوصی ارائه دهند. در واقع مدیران، صاحبان سازمان ها و افرادی که به امور حقوقی سر و کار دارند می توانند با کمک این افراد تصمیمات قانونی درستی بگیرند.

 

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوران حقوقی آنلاین 24 ساعته در دسترس هستند و می توانند با تماس با آنها از خدمات حقوقی بی نظیری که ارائه می دهند بهره مند شوند. اما این بدان معنا نیست که این مشاوران تخصص و تجربه کافی برای ارائه خدمات حقوقی با قیمت پایین را ندارند. به عبارت دیگر می توان گفت حقوق مشاوران حقوقی آنلاین و مشاوران حقوقی حضوری دقیقاً یکسان است و هر دو مشاور خدمات بسیار باکیفیتی ارائه می دهند.

چگونه مشاوره حقوقی فوری آنلاین دریافت کنیم؟

این روش از محبوبیت خاصی برخوردار است زیرا افراد می توانند بهترین خدمات را دریافت کنند و بدون صرف زمان و تلاش زیاد مشکلات خود را حل کنند و در هزینه خود صرفه جویی کنند. همه در 24 ساعت شبانه روز به مشاوره حقوقی آنلاین فوری دسترسی دارند.

 

تفاوت بین وکالت و مشاوره حقوقی آنلاین

وکالت ربطی به مشاوره حقوقی آنلاین ندارد. در واقع یک وکیل می تواند پرونده حقوقی یک فرد را در دادگاه پیگیری کند و از او دفاع کند، به عبارت دیگر مدافع حقوق او شود. اگر وکیل نتواند در مرجع قانونی حاضر شود و از کسی دفاع کند. بلکه تنها می تواند موارد و شرایط فردی را طبق قوانین و مقررات بررسی کند و بهترین راه حل ها و پیشنهادات را ارائه دهد. این خدمات مشاوره و مشاوره می تواند در قالب مشاوره حقوقی آنلاین رایگان نیز باشد.

اگر شخصی در مواردی مانند ثبت کسب و کار، تغییر شغل، ثبت علامت تجاری، ارزش گذاری کسب و کار، طراحی و ثبت صنعتی نیاز به مشاوره از وکیل دادگستری داشته باشد، می تواند به راحتی با مشاوران حقوقی آنلاین در تهران تماس گرفته و سوالات شما را مطرح کند.اما شایع ترین دعاوی حقوقی مربوط به خانواده است و افرادی که دانش حقوقی ضعیفی دارند گاهی در دام اطلاعات نادرست می افتند و باعث می شوند که حقوق خود را در حوزه اصلی خود از دست بدهند.

 

خدمات مشاوره آنلاین استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید مشاوره های حقوقی تلفنی معمولا در ساعات اداری انجام می شود و اگر سوالی دارید فرض کنید ساعت 23 است و کار شما فوری است و هیچ وکیلی پاسخگوی تلفن نیست می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت می توانید در هر زمانی از شبانه روز یک مشاور پیدا کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. البته، مشاوره حقوقی آنلاین مقرون به صرفه مزایایی دارد. افراد را قادر می سازد تا ضمن استفاده از خدمات مشاوره حقوقی، در کوتاه ترین زمان ممکن مشاور پیدا کنند و مسائل را حل کنند.

مزایای استفاده از خدمات وکالت آنلاین

1- صرفه جویی در زمان و تلاش: از آنجایی که مراجعه به دفتر وکالت زمان بر است، استفاده از خدمات آنلاین می تواند با حذف زمان مراجعه به دفتر وکالت، زمان زیادی را برای شما صرفه جویی کند. زمانی که مشکلات شما مختصر است مراجعه به یک موسسه حقوقی ممکن است معقول به نظر نرسد و شخصاً قابل حل باشد.

۲- صرفه جویی در هزینه: مراجعه به یک موسسه حقوقی مطمئناً هزینه و هزینه مشاوره بیشتر از مشاوره آنلاین برای شما خواهد داشت. گاهی اوقات مشاوره شما کمتر از پنج دقیقه طول می کشد و می تواند به صورت آنلاین انجام شود، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه مشاوره حضوری نیست.

3- یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات آنلاین وکالت عدم نیاز به شناسایی شخصی است. شاید بهتر می دانید که سوالات و مشکلات خود را بدون افشای هویت خود با یک وکیل در میان بگذارید. بنابراین به راحتی می توانید از این طریق پاسخ را دریافت کنید.

4- یکی از مزایای دیگر استفاده از خدمات آنلاین وکالت این است که می توانید منزل یا محل سکونت خود را ترک کنید. شاید نمی خواهید همسر یا خانواده تان از ملاقات شما با وکیل مطلع شوند.