مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

مشاور حقوقی آنلاین

 

حتما در مورد وضعیت کاری و بازنشستگی خود استرس و اضطراب دارید. ممکن است از خود بپرسید که چگونه برای همیشه به کار خود ادامه دهید! مدام شکایت می کنی که تمام زندگی من کار است و نمی توانم هیچ یک از فعالیت هایی را که دوست دارم انجام دهم. اگر از سنین پایین به فکر آینده خود بوده اید، می توانید با کمک وکیل بیمه اجتماعی در تهران به تمام این افکار و خیالات پایان دهید و از بیمه اجتماعی بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا شما را با این بیمه آشنا کنیم.

 

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در اصفهان تلفنی

وقتی در یک شرکت کار می کنید، تامین اجتماعی برای شما ضروری است. سازمان تامین اجتماعی با استفاده از بهترین وکلای مالیاتی این بیمه را به کارکنان کارخانه، ادارات و سایر کارکنان ارائه می دهد. این موسسه تضمین می کند که پس از بازنشستگی در مدت پرداخت حق بیمه از خدمات این بیمه و همچنین مستمری خود بهره مند شوید. همچنین می توانید تحت این بیمه نامه از خدمات پزشکی استفاده کنید. این بیمه یکی از انواع بیمه های درمانی است که اکثر افراد را تحت پوشش قرار می دهد.

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در اصفهان آنلاین رایگان

یکی دیگر از مزایای تامین اجتماعی دسترسی به کتابچه راهنمای درمان برای استفاده از خدمات بالینی، پاراکلینیکی و توانبخشی است. بیمه شدگان و خانواده هایشان به واسطه کارت های پزشکی می توانند با هزینه کم و یا رایگان از خدمات درمانی بهره مند شوند. خدمات پزشکی به دو حالت مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که در ادامه به آن می پردازیم.

 

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در اصفهان برای بیمه بیکاری

بیمه بیکاری بیمه اجباری محسوب می شود زیرا کلیه کارکنانی که در بیمه اجتماعی اجباری کارفرمای خود شرکت می کنند نیز مشمول بیمه بیکاری هستند. این بیمه برای شرایطی در نظر گرفته شده است که فردی بیکار باشد و شغلی نداشته باشد، البته در شرایطی است که فرد دارای شرایط خاصی باشد (مانند سابقه بیمه در سازمان تامین اجتماعی) و به طور غیر ارادی بیکار شده باشد. تبصره: شخصی در صورت ارتکاب جرم و یا اخراج از شغل خود به دلیل سابقه محکومیت نمی تواند از بیمه بیکاری استفاده کند.

 

مشاوره با وکیل بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

هرگاه سازمان تامین اجتماعی در مورد میزان حقوق کارفرما، تعداد بیمه شدگان یا دستمزد و مزایای اجتماعی اختلاف داشته باشد به کارفرما اطلاع می دهد. کارفرما می تواند با نظرات سازمان موافق باشد و کارها را بر اساس نیاز سازمان انجام دهد. در این موارد اختلاف بین کارفرما و سازمان تامین اجتماعی در نهایت منجر به سازش می شود، اما گاهی ممکن است کارفرما از نظر سازمان اطاعت نکرده و نسبت به موارد ابلاغی سازمان اعتراض کند. ارگان‌هایی که به اختلافات بین کارفرمایان و سازمان‌های تامین اجتماعی رسیدگی می‌کنند، کمیته ارزیابی اولیه مطالبات و هیات تجدیدنظر ارزیابی ادعا هستند. کمیسیون دعاوی خردسالان اولین مرجع رسیدگی به اختلافات بین کارفرمایان و مؤسسات تأمین اجتماعی است. در صورتی که طرفین (کارفرمایان یا سازمان های تامین اجتماعی) به رأی بدوی مبنی بر تشخیص الزامات درخواست تجدیدنظر اعتراض کنند، در مرجع رسیدگی مرجع تجدیدنظر مطرح می شود.

 

مشاوره حقوقی با وکیل بیمه تامین اجتماعی در اصفهان آنلاین تلگرامی

سازمان تامین اجتماعی یکی از سازمان هایی است که به کارگران، شاغلان و صاحبان مشاغل آزاد بیمه مناسب می دهد. امروزه افراد زیادی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در بیمه تامین اجتماعی شرکت می کنند. بیمه شده شخصی را تعیین می کند که در طول مدت حق استفاده، حق بیمه را پرداخت کرده، ملزم به قوانین اجتماعی بوده و از آن بهره مند می شود. به طور کلی، پوشش تامین اجتماعی این بیمه شدگان ممکن است مورد اختلاف باشد. ابتدا این موضوعات توسط کمیته جوان وزارت کار بررسی می شود. پس از ابلاغ رای، متقاضیان و وکلای تامین اجتماعی 15 روز فرصت دارند تا اعتراض خود را به کمیسیون های مختلف اعلام کنند. پس از بررسی و اعلام تصمیم هیئت حل اختلاف، وکلای حقوق شخصی و تامین اجتماعی می توانند مجددا تجدید نظر کنند.

وکیل بیمه اجتماعی

سوالات مربوط به تامین اجتماعی می تواند مربوط به حوزه های مختلف و بیمه های مختلف باشد. این نوع بیمه ها بسته به شرایط هر فرد درصدهای حق بیمه متفاوتی را ارائه می دهند که می تواند به یک موضوع حقوقی نیز تبدیل شود. بیایید نگاهی بیندازیم به رایج ترین طرح های بیمه ای که توسط وکلای تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است:

 

بیمه خوداشتغالی (پیمانکار مستقل یا مالک حرفه ای)

بیمه اجباری (کارفرما)

بیمه عمر

بیمه بیکاری

بیمه دانشجویی

بیمه حوادث و سلامت

بیمه بارداری

بیمه زنان خانه دار

بیمه سلامت و تکمیلی

بیمه آتش سوزی

بیمه از کار افتادگی

 

چت با مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

یک وکیل باید دانش بالایی از قانون و رویه های عمومی حقوقی داشته باشد و از نظر اطلاعات به روز باشد. زیرا با تغییر مقررات و رویه های قانونی، ممکن است راه جدیدی برای محافظت از حقوق شما وجود داشته باشد.

مشاور بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

رسیدگی به سوالات و اختلافات موجود بین اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمان های تامین اجتماعی ابتدا توسط اتاق بدوی انجام می شود و پس از آن مهلتی 20 روزه برای شکایت از رای صادره توسط شعبه تجدیدنظر تعیین می شود. با این حال، اگر هر دو کمیسیون علیه شما رای دهند، می توانید درخواست رسیدگی مجدد را به دادگاه اداری ارائه دهید. برای تکمیل موفقیت آمیز پرونده و دفاع از حقوق خود، مراجعه به وکیل تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری که دارای تخصص کافی در امور حقوقی و تجربه موثر در این زمینه باشد، ضروری است. یعنی یک وکیل مجرب تامین اجتماعی در ابتدا سعی می کند با آرامش مشکل را حل کند و از مراجعه به دادگاه اداری پرهیز کند اما در صورت حل نشدن موضوع در دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

مشاوره حقوقی بیمه در اصفهان

تا به حال همه باید مزایای خدمات تامین اجتماعی را درک کرده باشند. برای بهره مندی از مزایا و خدمات تامین اجتماعی، شناخت واژگان کارفرمایان و کارگران و شناخت کامل حقوق آنها ضروری است. پس از بررسی دقیق و درک موضوع، در صورتی که متوجه شدید حقوق خود را ضایع کرده اید، می توانید از طریق وکیل تامین اجتماعی حقوق خود را استیفا کنید.

 

هزینه مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

یکی از نگرانی هایی که افراد در مورد استخدام وکیل تامین اجتماعی دارند هزینه آن است. عوامل مختلفی هزینه هزینه های حقوقی یک پرونده را تعیین می کند، از جمله دانش حرفه ای وکیل، تجربه حرفه ای، هزینه های سفر، زمانی که وکیل برای رسیدگی به پرونده صرف می کند، پرونده های موفقی که تاکنون انجام داده است و عوامل دیگر. در مورد حق الزحمه وکیل می توانید هزینه پرونده را به همراه داشته باشید. در صورت نیاز به مدارک، به یک موسسه حقوقی حرفه ای مراجعه کنید تا هزینه های دادگاه را با وکیل بررسی کنید.

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

سوابق بیمه تامین اجتماعی به سوابق اطلاعاتی مربوط به بیمه گذاران و بیمه شدگان در سیستم تامین اجتماعی یک کشور اطلاق می شود. این سوابق شامل اطلاعات وضعیت شرکت های بیمه در حوزه های مختلف بوده و برای اجرای برنامه ها و ارائه خدمات مرتبط با تامین اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد. سوابق تامین اجتماعی معمولاً شامل موارد زیر است:

شماره تامین اجتماعی: هر شرکت بیمه یا بیمه شده در سیستم تامین اجتماعی دارای یک شماره تامین اجتماعی است که به عنوان شناسه در سیستم عمل می کند.

اطلاعات شخصی: نام، تاریخ تولد، محل تولد، ملیت و سایر اطلاعات شخصی بیمه گر و بیمه شده را ثبت کنید.

وضعیت اشتغال: اطلاعات مربوط به وضعیت شغلی یک فرد، مانند نوع شغل و محل کار را ثبت کنید.

وضعیت خانواده: اطلاعات مربوط به وضعیت تأهل، تعداد افراد تحت تکفل، وضعیت مسکن و سایر موارد مشابه را ثبت کنید.

وضعیت بیمه اجتماعی: این بخش شامل اطلاعاتی در مورد پوشش بیمه افراد از جمله نوع بیمه (مانند بیمه بازنشستگی، بیمه درمانی، بیمه اعتبار اجتماعی) و وضعیت پرداخت بیمه شدگان است.

سوابق پرداخت بیمه: در این بخش به طور منظم جزئیات پرداختی های بیمه از شرکت بیمه و بیمه شده شامل مبالغ و تاریخ پرداخت ثبت می شود.