مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تبریز

مشاوره حقوقی آنلاین

برای مشاوره رایگان دریافت کد بیمه می توانید با شماره تلفنی که در انتهای صفحه قرار داده ایم با وکیل بیمه اجتماعی مجتمع دیوان خرد تهران تماس بگیرید. سازمان تامین اجتماعی بیمارستان ها و مراکز درمانی را اداره می کند. بیمه شده در صورت حضور در این مراکز از خدمات درمانی و امکانات درمانی رایگان برخوردار می شود.

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تبریز رایگان

گاهی اوقات ممکن است بیمه شده به دلایلی مانند دور بودن پوشش بیمه ای نتواند به این مراکز درمانی سفر کند. تامین اجتماعی علاوه بر مراکز درمانی تحت پوشش با بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی دیگر نیز برای مراجعه بیمه شدگان قرارداد دارد. در این صورت بیمه شده موظف به پرداخت قسمت ناچیزی از هزینه درمان می باشد. عمده این مبلغ از طریق بیمه اجتماعی به طرفین قرارداد پرداخت می شود. گاهی اوقات اتفاق می افتد، به ویژه در مواقع اضطراری، که بیمه شده نمی تواند به هیچ یک از این مراکز دسترسی داشته باشد. در این صورت بهتر است برای درمان به نزدیکترین مرکز درمانی مراجعه کنید. در این صورت کلیه هزینه های درمانی بر عهده بیمه گذار خواهد بود اما پس از انجام اقدامات درمانی و مدارک پزشکی می توانید بخشی از هزینه دارو را با نسخه پزشک و قبض پرداختی دریافت نمایید.

وکیل حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تبریز

این مسائل ممکن است مربوط به عدم رعایت قوانین قرارداد یا بیمه کامپوزیت کارگران باشد. در این مورد وکیل متخصص تامین اجتماعی وارد عمل شده و پرونده تامین اجتماعی را زیر نظر دارد. علاوه بر تجربه، این فعالیت مستلزم درک و تسلط کامل بر قوانین بیمه و همچنین اصطلاحات حقوقی است. پس بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که سال ها در این زمینه فعالیت داشته باشد و اطلاعات عمیقی در این زمینه داشته باشد. به طور کلی برخی از مزایای خدمات بیمه اجتماعی عبارتند از:

پرونده پزشکی داشته باشید

امکان استفاده از خدمات پزشکی و پزشکی رایگان در کلینیک ها و بیمارستان های خودگردان را فراهم می کند

امکان بازنشستگی و بازنشستگی

بیمه از کار افتادگی داشته باشید

بیمه بیکاری

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی در تبریز اینترنتی

موضوعی که بیشترین شکایت به دیوان عدالت اداری را دارد، بیمه بازنشستگی است. کارفرمایان یا افراد می توانند در طول سال های کاری خود در بیمه بازنشستگی شرکت کنند تا پس از پایان آن سال های کاری مستمری دریافت کنند. در صورتی که سازمان درخواست فرد را نپذیرد، فرد می تواند با کمک وکیل تامین اجتماعی، تصمیم سازمان را به چالش بکشد. در صورت نیاز به وکیل با سابقه تامین اجتماعی جهت رسیدگی به مسائل حقوقی در حوزه تامین اجتماعی می توانید با شماره درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید. وب سایت صلح آمیز دارای وکلای تامین اجتماعی در سایر شهرهای ایران به جز تهران است. وقتی بازنشسته می شوید، می خواهید تامین اجتماعی در کنار شما باشد. اما اگر این انتظار برآورده نشود چه اتفاقی می افتد؟

 

مشاوره با وکیل بیمه تامین اجتماعی در تبریز

ممکن است بخواهید یک وکیل تامین اجتماعی استخدام کنید تا به شما کمک کند تا از مزایایی که شایسته آن هستید برخوردار شوید. همانطور که می دانید سازمان تامین اجتماعی یک نهاد دولتی زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. اما آیا می دانید چه زمانی به وکیل تامین اجتماعی نیاز دارید؟ همانطور که می دانید قراردادی بین کارگر و کارفرما منعقد می شود که در آن تمامی شرایط کار ذکر شده است. اما گاهی اوقات کارگران و کارفرمایان دچار مشکلات و درگیری هایی می شوند که ممکن است ناشی از عدم رعایت قوانین قراردادی یا بیمه کارگران باشد. . در مراحل اولیه اختلاف، معمولاً می توان دو طرف را از طریق میانجیگری آشتی داد.

 

وکیل حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تبریز رایگان تلفنی

حق بیمه مبلغ ثابت یا نرخ مشخصی نیست. منظور از این جمله این است که حق بیمه هر فردی با توجه به حقوق و دستمزدش متفاوت است و حق بیمه را نمی توان به عنوان کالای مصرفی قابل خرید تلقی کرد. حق بیمه 30 درصد حقوق افراد است و همانطور که گفتیم 23 درصد کارفرما و 7 درصد بر عهده کارگزار است. حداقل دستمزد وزارت تعاون، کار و حمایت اجتماعی هر سال تغییر می کند، اما سقف حداقل دستمزد حق بیمه نیز بر اساس حداقل دستمزد وزارت کار قابل محاسبه است. به عنوان مثال اگر حداقل حقوق وزارت کار را یک میلیون تومان در نظر بگیریم، سهم کارفرما 230 هزار تومان و سهم دلال 70 هزار تومان است. برای محاسبه هزینه های کارفرما، به سادگی حقوق و دستمزد را در 0.23 ضرب کنید. برای محاسبه کارمزد نمایندگی، باید حقوق و دستمزد را در 0.07 ضرب کنید.

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی در تبریز تلفنی

محاسبات بیمه تامین اجتماعی به دلیل عواملی مانند تعداد روز، ماه، سال، میزان سهم، نوع بیمه، دستمزد، مدارک پزشکی و غیره می تواند پیچیده باشد. در بسیاری از موارد حتی ممکن است مرتکب اشتباه شوید و با مراجعه به وکیل تامین اجتماعی راه بهتری برای به دست آوردن حقوق خود بیابید. اما شرایط بسیاری وجود دارد که کارفرمایان و کارمندان یا بیمه شدگان و سازمان های تامین اجتماعی دچار مشکل می شوند. در این مورد، یک وکیل تامین اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا اعتراض خود را مطرح کرده و به شما مشاوره دهد.

وکیل بیمه تامین اجتماعی در تبریز رایگان تلفنی

بر اساس مصوبه ماده 2 شورای اسلامی و سازمان تامین اجتماعی کشور، حق بیمه هر فردی که زیر نظر کارفرما کار می کند معادل 30 درصد حقوق ماهانه آنان است. بدین ترتیب ۲۳ درصد از این مبلغ باید توسط کارفرما تامین شود و ۷ درصد مابقی از حقوق دلال کسر می شود. در صورت عدم پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما، کارمند می تواند از طریق وکیل تامین اجتماعی خود به اداره ذیصلاح شکایت کند.

حق الزحمه وکیل تامین اجتماعی تبریز

بسیاری از افرادی که به دنبال استخدام وکیل برای پرونده تامین اجتماعی خود هستند با این سوال روبرو هستند که هزینه وکیل تامین اجتماعی چقدر است. قبل از توضیح عوامل موثر بر حق الوکاله، یادآوری این نکته ضروری است که با توجه به اهمیت استیفای حقوق مردم نزد سازمان های تامین اجتماعی، سازمان های تامین اجتماعی می توانند مزایای بیمه بازنشستگی مادام العمر را در اختیار آنان قرار دهند. شرکت های بیمه و غیره مبلغ ناچیزی را به عنوان حق الوکاله خرج می کنند، این هزینه ها حساب نمی شود، می توان آن ها را نوعی بیمه نیز دانست.

 

تماس با مشاور بیمه تامین اجتماعی در تبریز

اگر بخواهیم بیمه اجتماعی را به طور کلی توضیح دهیم باید گفت که بیمه اجتماعی با ارائه خدمات مستمری پس از بازنشستگی و خدمات درمانی مطابق قانون از حقوق بیمه شدگان و حقوق بیمه شدگان حمایت می کند. هر فردی با کد بیمه که نامش در لیست بیمه شرکت ها و موسسات قانونی رد شود دفترچه دریافت می کند و از مزایای فراوان این بیمه بهره مند می شود. وقتی در یک شرکت کار می کنید، تامین اجتماعی برای شما ضروری است. سازمان تامین اجتماعی با استفاده از بهترین وکلای مالیاتی این بیمه را به کارکنان کارخانه، ادارات و سایر کارکنان ارائه می دهد. این موسسه تضمین می کند که پس از بازنشستگی در مدت پرداخت حق بیمه از خدمات این بیمه و همچنین مستمری خود بهره مند شوید. همچنین می توانید تحت این بیمه نامه از خدمات پزشکی استفاده کنید. این بیمه یکی از انواع بیمه های درمانی است که اکثر افراد را تحت پوشش قرار می دهد.

تماس با وکیل بیمه تامین اجتماعی در تبریز

سازمان های تامین اجتماعی با ارائه بیمه به کارکنان کارخانه ها، ادارات و … از گروه های مختلف مردم حمایت می کنند. این نوع بیمه علاوه بر ارائه مستمری پس از بازنشستگی، خدمات درمانی نیز ارائه می کند و از حقوق بیمه شدگان مطابق قانون حمایت می کند. انواع مختلفی از بیمه تامین اجتماعی وجود دارد که در زیر به هر یک از آنها خواهیم پرداخت.