مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران

مشاوره حقوقی آنلاین

 

بر اساس مفاد ماده 1 قانون تامین اجتماعی، به منظور اجرا، رواج و گسترش انواع بیمه های اجتماعی، ایجاد سیستم هماهنگ و سازگار با بنگاه های تامین اجتماعی، متمرکزسازی وجوه و درآمدهای حاصل از قوانین تامین اجتماعی و سرمایه گذاری. . نهادی مستقل به نام سازمان‌های تامین اجتماعی، انجمن‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند و در این قانون به عنوان سازمان‌ها یاد می‌شوند. اگر بخواهیم بیمه اجتماعی را به طور کلی توضیح دهیم باید گفت که بیمه اجتماعی با ارائه خدمات مستمری پس از بازنشستگی و خدمات درمانی مطابق قانون از حقوق بیمه شدگان و حقوق بیمه شدگان حمایت می کند. هر فردی با کد بیمه که نامش در لیست بیمه شرکت ها و موسسات قانونی رد شود دفترچه دریافت می کند و از مزایای فراوان این بیمه بهره مند می شود.

 

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران رایگان

 

وکیل متخصص بیمه اجتماعی در تهران باید دارای مشخصات زیر باشد:

در مورد قانون تامین اجتماعی و وزارت کار اطلاعات کامل داشته باشید. یک وکیل باید تمام جزئیات ارائه شده توسط موکل را به دقت بررسی کند. استفاده از طرح ها و طرح ها برای پیشبرد پرونده کارگر یا کارمند یکی از ویژگی های بارز وکلای بیمه اجتماعی در تهران و سایر نقاط می باشد. از راه حل ها و روش های مناسب برای جلب مشتریان خود در دادگاه استفاده کنید. وکلا باید حرفه ای رفتار کنند و به موکلان خود توضیح دهند که شانس آنها برای برنده شدن پس از جلسه مقدماتی چقدر است.

 

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران تلفنی

بیمه بیکاری فقط افراد بیکار غیر ارادی را پوشش می دهد. به طور کلی به تمام افرادی که به طور غیر ارادی بیکار هستند اما در حال حاضر آماده کار هستند، بیکار می گویند. بر اساس قانون جدید بیمه بیکاری، اگر فردی به دلیل حوادث نامعلومی مانند زلزله، سیل، آتش سوزی، جنگ و … بیکار یا بیکار اعلام شود، مشمول بیمه بیکاری می شود. لطفاً توجه داشته باشید که بیمه بیکاری افرادی را که شغل خود را به دلیل ترک شغل یا ترک شغل خود از دست می دهند تحت پوشش قرار نمی دهد. اگر شما هم جزو افراد تحت پوشش بیمه بیکاری هستید قبل از اقدام برای بهره مندی از بیمه بیکاری شرایط بهره مندی از بیمه بیکاری را مطالعه فرمایید. شرایط بهره مندی از مقرری بیمه بیکاری به شرح زیر است:

 

شهروند خارجی نیست.

حداقل 6 ماه سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشند.

این نباید برای افراد خوداشتغال و بیمه شده اختیاری باشد.

بازنشسته نه بازنشسته است و نه از کارافتاده کلی.

به قوانین کار و تامین اجتماعی احترام بگذارید.

 

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران اینترنتی

بر اساس ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی مصوب 17 شهریور 1397 کلیه سازندگان یا مالکان ساختمان باید به ازای هر متر مربع واقع در زیر بنا حق بیمه کارگران را با رعایت حداقل دستمزد ماهانه مصوب 1397 پرداخت کنند. بنابراین، بر اساس پنجمین اصلاحیه قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی مصوب 25 شهریور 1392، سازمان تامین عمومی موظف است 7 درصد حق بیمه و 15 درصد حق بیمه را از کارگران دریافت کند. مجموع هزینه های صدور پروانه پرداختی توسط مالک برای ادامه بیمه کلیه کارگران ساختمانی و در هر حال خاتمه کار مشروط به تسویه حساب.

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران آنلاین

حتما در مورد وضعیت کاری و بازنشستگی خود استرس و اضطراب دارید. ممکن است از خود بپرسید که چگونه برای همیشه به کار خود ادامه دهید! مدام شکایت می کنی که تمام زندگی من کار است و نمی توانم هیچ یک از فعالیت هایی را که دوست دارم انجام دهم. اگر از سنین پایین به فکر آینده خود بوده اید، می توانید با کمک وکیل بیمه اجتماعی در تهران به تمام این افکار و خیالات پایان دهید و از بیمه اجتماعی بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا شما را با این بیمه آشنا کنیم.

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی تهران آنلاین

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی در خصوص بیمه های اجتماعی در ایران می توانید با وکیل متخصص بیمه اجتماعی تماس بگیرید. وکیل بیمه اجتماعی با تجربه در این زمینه می تواند شما را در درک عملکرد سیستم تامین اجتماعی ایران و نحوه برخورد با آن یاری دهد. آنها همچنین می توانند در مورد حقوق و مزایای شما تحت این سیستم به شما مشاوره دهند.

وکیل بیمه تامین اجتماعی تهران

وکیل بیمه اجتماعی به وکیلی اطلاق می شود که دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و با کلیه قوانین و حقوق جزا آشنا بوده ولی دارای تخصص می باشد. شاید ندانید برای شکایت از سازمان تامین اجتماعی با کدام مرجع قضایی تماس بگیرید؟ ! دادگاه اداری به عنوان مرجع عالی رسیدگی به شکایات شهروندان از واحدهای دولتی ساختار و سازوکار خاصی دارد. آگاهی از این دادگاه در رسیدگی به دعاوی و هدایت مطلوب پرونده های مرتبط از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در عین حال سازمان تامین اجتماعی یکی از واحدهای دولتی محسوب می شود که مردم از طریق آن می توانند از تصمیمات آن به دیوان عدالت اداری شکایت کنند. در این زمینه توجه داشته باشید که محاکم اداری با حضور قضات مجرب و ممتاز می توانند به تنهایی و بدون دانش حقوقی از خود دفاع کنند. ضمناً با توجه به اینکه طرفین تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری دستگاههای دولتی مانند سازمان تأمین اجتماعی هستند، لذا مشاوره با وکیل تأمین اجتماعی بهترین راه برای حصول نتیجه مطلوب است. با کمک وکیل تامین اجتماعی می توانید از خود دفاع کنید تا دادگاه بهترین تصمیم را بگیرد.

 

مشاوره با وکیل بیمه تامین اجتماعی در تهران تلفنی

در این راستا وکلای حرفه ای تامین اجتماعی می توانند با استفاده از دانش و مهارت حقوقی خود با بررسی دقیق پرونده های تشکیل شده در محاکم اداری در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند. پرونده های موجود در دادگاه اداری در برخی از پرونده ها وارد مرحله جدید و پیچیده تری مانند رأی مخالف، تجدید نظر و رسیدگی مجدد می شود. در این موارد می بینیم که افراد به دلیل عدم آگاهی با تضییع حقوق قانونی خود مواجه می شوند. در این صورت است که حضور وکیل تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری رخ می دهد.

 

مشاوره تلفنی با وکیل بیمه تامین اجتماعی در تهران

 

مسائل بیمه و تامین اجتماعی اغلب محل مناقشه بین کارگران و کارفرمایان است و یکی از موضوعات پیچیده مربوط به راه اندازی کسب و کار محسوب می شود. طبق ماده 148 قانون کار، کارفرمایان موظفند کارگران خود را بیمه کنند. در صورت امتناع از انجام این کار، جریمه سنگینی به او محکوم می شود. زیرا علاوه بر پرداخت جریمه، حقوق کلیه کارگران را نیز به میزان دو تا ده برابر حق بیمه پرداخت نشده، ملزم خواهد کرد.در بسیاری از موارد، کوتاهی کارفرما در انکار پوشش می تواند منجر به اختلافات و شکایات در روابط کاری شود، حتی پس از امضای قرارداد و شروع کار فرد.و در بسیاری از موارد، کارفرمایان پس از شروع یک کسب و کار یا حتی قبل از شروع کار بسیار نگران قوانین بیمه و میزان حق بیمه هستند.وکلا و مشاوران بیمه می توانند چالش های پیش روی کارفرمایان را توضیح دهند و از درگیری بین کارگران و کارفرمایان در مورد مسائل بیمه جلوگیری کنند. با استخدام وکیل متخصص در امور بیمه، یک وکیل تجاری می تواند مشاور حقوقی شما در امور بیمه در تمامی موارد فوق باشد. علاوه بر این، در صورت تمایل، یک وکیل بیمه می تواند از شما در یک موضوع بیمه ای نمایندگی کند.

 

مشاوره تلفنی با وکیل حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران تلگرامی

 

در بندهای قبل اشاره کردیم که بهترین وکلای تامین اجتماعی آگاهی کاملی از قوانین حاکم بر سازمان های تامین اجتماعی دارند. بنابراین وکیل دادگستری در امور تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری تمامی قوانین مربوط به تامین اجتماعی را می شناسد و با مطالعه پرونده ها و درک اختلافات بین کارفرمایان و کارمندان می تواند تمامی شرایط را پیش بینی کند. امکان تصمیم گیری توسط دادگاه اداری. بنابراین در صورتی که ذینفع اختلاف بین شخص حقیقی و حقوقی سازمان تامین اجتماعی باشد، وکیل تامین اجتماعی می تواند کلیه قوانین جاری بین طرفین را برای آن تشریح کند و سعی کند از شکایت و اختلاف جلوگیری کند. ارجاع به دادگاه. . عدالت اداری مشکلات را به طور مسالمت آمیز حل می کند. در صورت عدم حل اختلاف بین طرفین، وکیل تامین اجتماعی آگاه و آشنا به قانون تامین اجتماعی می تواند در محاکم اداری از موکل خود دفاع کند.

 

اگر به دنبال بهترین مشاور حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران هستید می توانید به صفحه مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در تهران مراجعه کنید، وکیل مشاور  یکی از بهترین وکلای بیمه در تهران با سابقه درخشان می باشد.