مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در شیراز

مشاوره حقوقی آنلاین

 

همانطور که توضیح دادیم بیمه اجتماعی یکی از بیمه هایی است که امروزه برای افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی دارند یا در جایی کار می کنند استفاده می کنند. سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بزرگ و بلندمدت با قوانین متفاوت برای امور مختلف است. بنابراین بسیاری از افراد قوانین سازماندهی را نمی دانند که می تواند آنها را در این زمینه دچار مشکل کند. بنابراین در این موارد استفاده از وکیل متخصص و مجرب تامین اجتماعی می تواند مشکلاتی را که افراد در برخورد با سازمان های تامین اجتماعی با آن مواجه می شوند برطرف کند.

وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز تلفنی

همانطور که توضیح دادیم بیمه اجتماعی یکی از بیمه هایی است که امروزه برای افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی دارند یا در جایی کار می کنند استفاده می کنند. سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بزرگ و بلندمدت با قوانین متفاوت برای امور مختلف است. بنابراین بسیاری از افراد قوانین سازماندهی را نمی دانند که می تواند آنها را در این زمینه دچار مشکل کند. بنابراین در این موارد استفاده از وکیل متخصص و مجرب تامین اجتماعی می تواند مشکلاتی را که افراد در برخورد با سازمان های تامین اجتماعی با آن مواجه می شوند برطرف کند.

مشاوره حقوقی وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز آنلاین

گاهی شاهدیم که برخی کارفرمایان به قراردادهای امضا شده احترام نمی گذارند و از پرداخت حق بیمه کارگران خودداری می کنند. در چنین مواردی که حقوق کارگران و یا حتی کارفرما رعایت نمی شود، می توان به دادگاه اداری شکایت کرد. کمک گرفتن از وکیل تامین اجتماعی با تجربه زیاد در دعاوی دادگاه های اداری می تواند کمک شایانی به حل و فصل پرونده های مربوطه کند. بهترین وکلای تامین اجتماعی کسانی هستند که تمام تجربه و توان خود را برای حل پرونده های این چنینی به کار می گیرند.

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی تلفنی

کارگران به شدت نگران پرداخت حق بیمه کارفرمایان به سازمان های تامین اجتماعی هستند. سوالی که بیش از همه نگران کارمندان است این است که آیا کارفرما به طور مرتب به سازمان های تامین اجتماعی حق بیمه پرداخت می کند؟ در عین حال برخی کارفرمایان از قراردادهای امضا شده تخلف کرده و از پرداخت حق بیمه کارگران خودداری کردند. با توجه به اینکه پرداخت حق بیمه توسط کارفرما نقش بسیار مهمی در دوران بازنشستگی کارگران دارد، کارگران می توانند از کارفرما شکایت کنند. در صورتی که حقوق کارمند یا کارفرما مطابق قانون رعایت نشود، می توان شکایتی را در قبیله ثبت کرد.

 

چت با وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز

یکی از شایع ترین شکایاتی که در دادگاه اداری مطرح می شود، بیمه بازنشستگی است. کارفرمایان یا افراد می توانند در طول دوران حرفه ای خود از بیمه بازنشستگی استفاده کنند و در پایان دوره شغلی خود مبلغ مشخصی مستمری دریافت کنند. در صورتی که سازمان تامین اجتماعی درخواست فرد را نپذیرد، فرد می تواند با کمک وکیل بیمه اجتماعی در تهران نسبت به تصمیم آژانس اعتراض کند. کسانی که به وکیل مجرب حقوق تامین اجتماعی نیاز دارند می توانند با تیم حقوقی دیوان خرد تماس حاصل نمایند.

تماس با مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در شیراز رایگان

اختلافات بین بیمه‌گران و بیمه‌گذاران مکرر است و موقعیت‌های زیادی ممکن است ایجاد شود. به همین دلیل است که در نظام حقوقی ایران، حضور وکلا در امور بیمه‌های اجتماعی برای تسهیل در رفع مشکلات پیش آمده در این گونه موارد تلقی می‌شود. قاعدتا زمانی که بیمه شده به تعهدات بیمه گر یا سازمان تامین اجتماعی اعتراض می کند، اعتراض ابتدا در کمیته اول وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بررسی می شود. در صورت اتخاذ تصمیم کمیسیون صنفی وزارت کار، بیمه شده و وکیل تامین اجتماعی وی می توانند از تاریخ اتخاذ تصمیم تا 15 روز بعد اعتراض خود را به کمیسیون حل اختلاف ارائه کنند. پس از این مرحله چنانچه بیمه شده و وکیل تامین اجتماعی وی رای کمیسیون حل اختلاف را نپذیرند می توانند در دادگاه اداری اعتراض کنند.

 

چت با مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در شیراز رایگان

زمانی که برای بیمه بیکاری ثبت نام می کنید، انتظار دارید در آینده با پرداخت حق بیمه ماهانه از سازمان تامین اجتماعی مزایایی دریافت کنید. سازمان ممکن است بر اساس شکایات خاصی از ارائه این خدمات خودداری کند. در این صورت وکیل می تواند به شما ثابت کند که شرایط ذکر شده در قرارداد را دارید و باید از خدمات بهره مند شوید. تفاوت های زیادی در زمان بازنشستگی، میزان حق بیمه و حتی وضعیت دریافتی بیمه در بین بازنشستگان متوفی وجود دارد. در این صورت وکیل با جمع آوری و ارائه مدارک مورد نیاز به شما کمک می کند تا مستمری خود را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کنید. علاوه بر این، اگر آژانس در میزان حق بیمه اشتباه کند، وکیل می تواند صحت اظهارات شما را اثبات کند.

 

تماس با وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز تلفنی رایگان

همه کارکنان شرکت‌های خصوصی و دولتی دارای خطوطی هستند که جزئیات پرداخت حقوق را در فیش‌های حقوقی خود نشان می‌دهند. جزئیاتی مانند حقوق پایه، حقوق، دستمزد و حق حضور در جلسات، قبل از هر مورد مبلغی است و مبلغ کل حقوق فرد را مشخص می کند.

 

هزینه مشاوره حقوقی بیمه تامین اجتماعی در شیراز رایگان

هزینه وکیل تامین اجتماعی به عوامل مختلفی از جمله تجربه، سطح تخصص، زمان صرف شده برای حل پرونده، هزینه سفر وکیل و سایر هزینه های پیگیری پرونده شما بستگی دارد. بنابراین برای درک هزینه وکالت تامین اجتماعی لازم است بحث شود. هر کارفرما باید کد کار تامین اجتماعی داشته باشد. این کد منحصربفرد بوده و برای پیگیری کلیه امور مربوط به تامین اجتماعی از الزامات اساسی محسوب می شود. علاوه بر این، پس از ثبت کسب و کار و ثبت سوابق مالیاتی خود، باید برای کد کارگاه بیمه اجتماعی اقدام کنید. با داشتن مدارک ثبت شرکت، مدارک شناسایی اعضای شرکت، کد اقتصادی شرکت (کد مالیاتی) و مدارک آدرس دفتر مرکزی یا اجاره نامه می توانید برای دریافت کد کارخانه شرکت (کد بیمه) اقدام کنید تا شرکت شما مشمول جریمه های بیمه ای نشود.

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز رایگان تلفنی

این نوع بیمه همانطور که از نامش پیداست بیمه ای است که شخص خودش را بیمه می کند. مهم ترین نکته ای که در حوزه بیمه های خوداشتغالی باید به آن توجه کرد این است که بیمه بیکاری در محدوده بیمه های خوداشتغالی قرار نمی گیرد. بیمه اجتماعی افراد خوداشتغال شامل بیمه اختیاری و بیمه کارفرما می باشد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

مدارک مورد نیاز جهت درخواست سابقه کار:

برای تایید سابقه کار، مدارک زیر مورد نیاز است:

اصل و کپی شناسنامه و اصل و کپی کارت ملی

اصل و کپی مالیات بر ارث (در صورت فوت متقاضی)

دفترچه درمان متقاضی (در صورت داشتن دفترچه بیمه)

اصل و کپی وکالت نامه متقاضی (در صورت داشتن وکالت)

برای مشاوره با وکلای متخصص در مجتمع دیوان خرد برای تجربه کاری با ما تماس بگیرید.

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز آنلایت رایگان واتساپی

در قرارداد بیمه بین بیمه شدگان، بهترین وکیل مسئولیت مدنی، بیمه گذار است. نقش یک وکیل حمایت و کمک به بیمه شدگان برای احقاق حقوقشان است. وکلای بیمه بر درک خود از قوانین بیمه و موقعیت های قانونی برای کمک به بیمه گذاران در حل مسائل بیمه ای تکیه می کنند. حفظ حقوق بیمه شده و رفع ابهامات در پرونده های بیمه ای از وظایف وکیل بیمه است. وقتی از بهترین وکلای بیمه بهره می گیریم، در واقع در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می کنیم و همچنین کار خود را به صورت مستدل و حرفه ای انجام می دهیم.