مشاوره حقوقی بیمه

مشاوره حقوقی بیمه در شرق تهران

مشاوره حقوقی انحصار وراثت حضوری

مشاوره حقوقی بیمه در شرق تهران

 

 

یکی دیگر از عوامل ایجاد مشکلات مختلف بین بیمه شدگان و شرکت های بیمه، عدم شفافیت قانونی است. در نتیجه بسیاری از شرکت های بیمه حتی اگر قول رعایت برخی شرایط بیمه نامه را بدهند، در همه موارد شفافیت کافی ندارند که این امر مشکلاتی را برای بیمه شدگان ایجاد می کند. مثلاً غرامت را به مقدار معینی محدود می کنند. اما در برخی موارد شرایط و الزامات متفاوتی را تحمیل خواهند کرد. این عدم شفافیت نیز می تواند باعث سردرگمی مردم شود و آنها را وادار کند تا برای رفع هرگونه ابهام از مشاوره حقوقی بیمه استفاده کنند.

 

چگونه مشکلات بیمه را پیگیری کنیم؟

مشکلات بین بیمه و بیمه گذاران امروزه در اکثر شرکت ها رایج است. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین منظور قوه قضائیه سازوکارهای ویژه ای را برای این منظور مشخص کرده است. در گام اول، آژانس تلاش می کند قوانین بیمه ای شفاف و مکتوب ایجاد کند که همه آنها باید رعایت شوند و تخلف از آنها جریمه ها و محکومیت های مختلفی را در پی خواهد داشت.

مشاوره رایگان با وکیل در امور تامین اجتماعی

 

اگر مشکلات تامین اجتماعی دارید، صحبت با یک وکیل می تواند تفاوت را ایجاد کند. با این حال، برخی ممکن است به دلیل هزینه های موجود در انجام این کار مردد باشند. خوشبختانه، وکلایی وجود دارند که برای کمک به مردم در حل مسائل تامین اجتماعی خود، مشاوره رایگان ارائه می دهند. مشاوره رایگان با وکیل تامین اجتماعی به مشتریان این فرصت را می دهد تا در مورد پرونده خود صحبت کنند و مشاوره حقوقی حرفه ای را بدون هیچ گونه تعهد مالی دریافت کنند. در طول این مشاوره ها، وکیل وضعیت شما را ارزیابی می کند و تعیین می کند که آیا می تواند به پرونده شما رسیدگی کند یا خیر.

مشاوره حقوقی بیمه در شرق تهران

از طریق مشاوره، می توانید سوالاتی در مورد حقوق و گزینه های قانونی خود بپرسید و در مورد اینکه چگونه یک وکیل می تواند به شما در جهت یابی سیستم پیچیده تامین اجتماعی کمک کند، اطلاعات بیشتری کسب کنید. علاوه بر این، به شما ایده می دهد که اگر تصمیم به همکاری با این وکیل خاص داشته باشید، وضعیت چگونه خواهد بود. ترین راه حل، اخذ مشاوره حقوقی در مورد مطالبات بیمه مسئولیت است. مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین از وکلای متخصص سریع و ارزان است.

مشاوره حقوقی در مورد خسارت بیمه شخص ثالث و قوانین مرتبط

(قانون بیمه اجباری خسارات وارده به شخص ثالث در اثر تصادفات وسایل نقلیه مصوب 1395) در این خصوص می باشد. صاحب وسیله نقلیه (بیمه شده) را شخص اول، شرکت بیمه (بیمه گذار) را شخص دوم یا شخص دوم و قربانی حادثه ناشی از وسیله نقلیه را شخص ثالث می نامند.

 

مشاوره حقوقی بیمه در شرق تهران

مشاوره حقوقی در خصوص دعاوی بیمه شخص ثالث برای موارد فوق با هدف رفع ابهامات و جستجوی راه حل های قانونی برای حفظ حقوق جانبی و به حداقل رساندن خسارت می باشد. این مطالبات تحت تأثیر عوامل زیر قرار می گیرند: حق بیمه، نوع وسیله نقلیه مورد استفاده، محدودیت های مسئولیت شرکت بیمه. خصوصیات اشخاص ثالث و غیره

 

دیدگاهتان را بنویسید