مشاوره حقوقی بیمه

مشاوره حقوقی بیمه در غرب تهران

مشاور حقوقی خانواده شمال تهران

مشاوره حقوقی بیمه در غرب تهران

 

یک نهاد قضایی ویژه به نام دیوان اداری برای رسیدگی و حل و فصل بیشتر پرونده های مربوط به بیمه ایجاد شد. البته این نمایندگی عمدتا توسط سازمان های دولتی و بیمه های دولتی استفاده می شود. اما قراردادهای مربوط به سایر بیمه ها را نیز می توان از قوه قضائیه استعلام کرد.

 

مشاوره حقوقی بیمه در غرب تهران

 

در قوانین ایران بیمه مسئولیت خودرو اجباری در نظر گرفته شده است که در این صورت تمامی دارندگان خودرو موظفند خودروی خود را با بیمه مسئولیت بیمه کنند. باباد در خصوص بیمه اجباری شخص ثالث خودرو نیز گفت: بیمه خودرو در این صورت به نفع راننده است در حالی که بیمه نکردن خودرو با بیمه شخص ثالث عواقب جبران ناپذیری برای صاحب خودرو در پی خواهد داشت. در جلسه رایزنی حقوقی در خصوص مطالبات بیمه مسئولیت مدنی، موضوعات مختلفی از جمله میزان جبران خسارات شرکت های بیمه و همچنین راه های رسیدگی قضایی به شرکت هایی که به تعهدات خود در قرارداد بیمه عمل نکرده اند، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. لازم به یادآوری است که حتی اگر مشاوره رایگان باشد، استخدام وکیل هزینه دارد. برای جلوگیری از هرگونه غافلگیری حتماً در هنگام مشاوره در مورد قیمت سؤال کنید. با کمی تحقیق و حوصله، یافتن وکیل تامین اجتماعی مناسب برای نیازهای شما هزینه زیادی نخواهد داشت!

 

مشاوره حقوقی بیمه در غرب تهران

 

در پایان، حفظ یک وکیل تامین اجتماعی برای هر موضوع حقوقی مربوط به مزایای تامین اجتماعی مهم است. آنها با تخصص و تجربه خود در این زمینه می توانند شما را از پیچیدگی های این فرآیند راهنمایی کنند و از حقوق شما محافظت کنند. به لطف فناوری مدرن، یافتن وکیل هرگز آسان نبوده است. شما می توانید از طریق تلفن یا آنلاین با یک وکیل صحبت کنید، به این معنی که می توانید بدون خروج از خانه مشاوره حقوقی متخصص دریافت کنید.

 

مشاوره حقوقی بیمه در غرب تهران

زمانی که به دنبال وکیل هستید، مطمئن شوید که آنها تمام مجوزها و شرایط لازم را دارند. یک وکیل خوب همچنین باید هزینه های شفاف را ارائه دهد و تمام هزینه های مربوط به پرونده شما را درک کند. برای رعایت قانون، دانش و درک حقوقی ضروری است و مشاوره حقوقی در مورد خسارت بیمه شخص ثالث با کمک تجربه و دانش مشاوران حقوقی متخصص بسیار راهبردی خواهد بود.

 

وقوع موضوع این بیمه سه حالت زیر را مفروض می گیرد:

در صورتی که وسیله نقلیه حادثه دیده توسط بیمه مقرر در این قانون بیمه شده باشد، بیمه گر خسارت وارده را در چارچوب این قانون جبران خواهد کرد.

در صورتی که وسیله نقلیه بیمه شده این قانون نباشد و یا مشمول مقررات ماده (21) این قانون باشد، خسارت بدنی طبق مقررات ماده (25) این قانون توسط صندوق بیمه خسارات بدنی جبران می شود.

در صورتی که وسیله نقلیه فاقد بیمه نامه موضوع این قانون باشد و وسیله نقلیه متعلق به راننده ای باشد که با اجازه مالک حادثه ساز باشد در صورتی که مالک آن شخص حقوقی باشد 20 درصد جریمه خواهد شد. مالک شخص حقیقی است، جریمه ای معادل مبلغ ناشی از آن. جریمه 10 درصد از کل خسارت بدنی.

مشاوره حقوقی بیمه در غرب تهران

 

برای خسارات مالی ناشی از تصادفات جاده ای، فقط میزان خسارت ناشی از گرانترین خودروی سنتی توسط بیمه نامه شخص ثالث یا شخص مسئول حادثه جبران می شود. در صورتی که مسئول حادثه به پرداخت بیش از یک دیه به هر قربانی محکوم شود، شرکت بیمه موظف است تمام خسارات جسمی را بدون در نظر گرفتن جنسیت و مذهب پرداخت کند و شرکت بیمه نیز موظف است خسارت وارده به قربانی را در مدت مقرر بپردازد. حد تعهد بیمه نامه. در صورتی که مجموع خسارت بدنی قربانیان خارج از وسیله نقلیه عامل حادثه از حد فوق بیشتر شود، بیمه‌گر میزان خسارت را به نسبت خسارت وارده به هر یک از قربانیان تقسیم می‌کند و ما تفاوت صدمات بدنی را برای هر خسارت جبران می‌کنیم. غرامت افراد رؤیت شده طبق مقررات جاری توسط صندوق صدمات بدنی پرداخت می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید