مشاوره حقوقی بیمه

مشاوره حقوقی بیمه شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی بیمه شبانه روزی

 

زمانی که بیمارستان های خصوصی از پرداخت هزینه های درمانی افراد مجروح در تصادفات رانندگی به شرکت های بیمه امتناع می ورزند. هنگامی که در گزارش آتش نشانی کلمه “داوطلبانه” ذکر می شود و شرکت بیمه بر این اساس خسارتی را پرداخت نمی کند. در مورد اختلاف با شرکت های بیمه، حضور یک داور متخصص یا مجرب ضروری است. وضعیتی که در آن یک شرکت بیمه به دلیل سهل انگاری نمایندگان، کارگزاران یا نمایندگی های خود خسارتی را پرداخت نمی کند. شرکت بیمه به دلیل تاخیر (بیش از 2 سال از تاریخ حادثه) به پرونده خسارت رسیدگی نمی کند. مسئول حادثه رانندگی هنگام فرار از تصادف، بیمه نامه و گواهینامه رانندگی عامل حادثه را نداشت. پس از گزارش خسارت به شرکت بیمه، هنوز باید در جلساتی شرکت کنید، اسناد را تأیید کنید و گزارش یا موجودی را برای شرکت بیمه ارسال کنید. قبل از طرح شکایت از شرکت بیمه خود به مرجع قضایی یا سازمان نظارتی مربوطه (برای رسیدگی و بازیابی سریعتر).

 

نکاتی که باید در قرارداد بیمه ذکر شود

وکلای بیمه تاکید دارند که بیمه باید شامل موارد زیر باشد:

بیمه گذار را از کیفیت دقیق ریسک تحت پوشش بیمه مطلع می سازد.

پرداخت حق بیمه به طور کامل و به موقع.

حادثه ای که منجر به نقص شده است را به طور دقیق گزارش کنید.

از یک شی بیمه (میزان تحت پوشش بیمه گذار) بدون مقدار مشخص شده در قرارداد محافظت می کند.

چه دعاویی علیه شرکت های بیمه مطرح می شود؟

بیمه بیکاری

وکلای بیمه خاطرنشان می کنند که هر کارفرما موظف است افرادی را که برای آنها کار می کند بیمه کند و حقوق آنها را به موقع پرداخت کند. تا زمانی که فرد به بیمه پایبند باشد، می تواند از مزایای موجود از جمله سازمان تامین اجتماعی بهره مند شود. و وزارت کار به آن فرد بیمه بیکاری می دهد.

مشاوره حقوقی بیمه شبانه روزی

حال اگر فردی به هر دلیلی اخراج یا استعفا داد می تواند در صورت بروز حوادث غیرمترقبه و … از بیمه بیکاری بهره مند شود. اما در آن صورت هم نمی تواند این را بپذیرد، در اینجا وکیل بیمه یک وکیل حقوقی پایه است که در موضوعات و قوانین مرتبط تخصص دارد و با درک قانون تامین اجتماعی، وزارت کار و حقوق آن می تواند از شخص به بهترین شکل ممکن دفاع کند. دستورالعمل های سازمان های مربوطه در اینجا آمده است.

مشاوره حقوقی

بهترین وکیل بیمه در تهران

در خصوص امور ناشی از مطالبات بیمه ای و امور مربوطه می توانید با وکیل بیمه ای از دانشکده حقوق فرهان تهمه، متخصص در امور حقوقی و حقوقی آشنا به کلیه قوانین و حقوق مربوط به این حوزه شریف مشورت نمایید. با عقد قرارداد نمایندگی یک وکیل بیمه متخصص در این زمینه را انتخاب کنید زیرا انتخاب وکیل مناسب در این زمینه می تواند بهترین تصمیم برای احقاق حقوق شما باشد.

مزایای مشاوره با یک وکیل بیمه

خوب است از یک وکیل بیمه که در این امر خبره است و مبنای عدالت است مشورت بگیرید زیرا اگر شخصی توسط شرکت بیمه متضرر شده باشد و شرکت بیمه بر خلاف تعهدات عمل کرده باشد، قربانی می تواند غرامت دریافت کند. جبران خسارت با پیشنهاد وکیل بیمه. کارشناسان موسسه حقوقی ما بهترین راه ها را برای حفظ حقوق شما خواهند دانست. همچنین در صورتی که خودرو در زمان وقوع حادثه بیمه نبوده و منجر به ضرر و زیان اشخاص ثالث شود، مقررات مربوط به رعایت حقوق اشخاص ثالث و مجازات متخلفین رعایت خواهد شد. نداشتن بیمه خودرو و مشاوره حقوقی در صورت اختلاف. بیمه سوم پاسخی پیشگیرانه و فوری به مشکلات قانونی این حوزه است.

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین در مورد مسائل بیمه مسئولیت

 

 

 

 

 

انواع اختلافات در مورد بیمه نامه شخص ثالث

در صورت وجود اختلاف بین بیمه گذاران در مورد قرارداد یا نحوه ایفای تعهدات آنها، رسیدگی قانونی است. در صورت بروز مشکل در بیمه نامه شخص ثالث و صدمات جانی، ممکن است در صورت فوت یا زندگی، دادرسی کیفری آغاز شود.

 

 

 

اگر قربانی بیمه شده توسط شخص ثالث نتواند از طریق بیمه خسارت دریافت کند، صندوق جبران خسارت جانی موظف به جبران خسارت است. (رای وحدت رویه شماره 734 مورخ 31 تیر 1393 شورای عمومی دیوان عالی کشور)

 

مدت محدودیت خسارت بیمه 2 سال از تاریخ وقوع حادثه است.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *