مشاوره حقوقی بیمه

مشاوره حقوقی بیمه فوری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی بیمه فوری

 

چرا در مشاوره حقوق بیمه ای متفاوت از دیگران عمل می کنیم؟ ما مستقل از هر شرکت، سازمان یا آژانس بیمه ای هستیم! تعدیل کنندگان بیمه ما دارای مجوزهای تخصصی به عنوان تنظیم کننده رسمی پزشکی قانونی هستند. کارشناسان ما برای ارائه خدمات به مردم عزیز میهن اعم از بیمه شدگان، بیمه شدگان و ذینفعان و احقاق حقوق و منافع مشروع آنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. تیم ما متشکل از کارمندان، کارشناسان، مشاوران، داوران، نمایندگان فروش، کارگزاران و … کاملا مستقل از شرکت های بیمه بوده و هیچ گونه خدماتی به آنها ارائه نمی دهد.

 

مشاوره حقوقی بیمه فوری

در رابطه با مسئولیت افراد در موارد و مسائل مختلف دسته بندی های مختلفی وجود دارد که به اختصار برخی از این مسئولیت ها را برای شما شرح می دهیم.

بیمه مسئولیت که مسئولیت سازمان های دولتی را پوشش می دهد. مثل مسئولیت شهرداری

بیمه مسئولیت حرفه ای که افراد نسبت به حرفه خود دارند مانند مسئولیت حرفه ای پزشکان.

بیمه مسئولیت ارائه شده توسط تولید کننده کالا در قبال کالایی که تولید می کند.

کارفرمایان برای کارکنان خود بیمه مسئولیت می بندند.

انواع بیمه

وکلای بیمه می گویند که بیمه در بسیاری از زمینه ها فعال است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیمه عمر.

بیمه سلامت.

بیمه ی تصادف.

بیمه آتش سوزی.

بیمه باربری.

بیمه مسئولیت متصدی حمل و نقل.

بیمه مسئولیت دارندگان ماشین آلات و ابزار ساختمانی و کارگاهی.

بیمه شخصی.

ارائه بیمه وام به کارکنان

بیمه برای تولید کنندگان و تامین کنندگان محصول.

بیمه خسارت.

بیمه حمل و نقل.

 

مشاوره حقوقی بیمه فوری

 

حال در خصوص نحوه شکایت قربانی، پیش بینی می کنیم که قربانی ابتدا با وکیل بیمه در خصوص موضوع مشورت کند. سپس با همکاری وکیل حرفه ای بیمه (وکیل دادگستری) درخواست را تنظیم و سپس درخواست تنظیم شده را به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارسال و درخواست کتبی را در سامانه ثنا ثبت می کند.

مشاوره حقوقی بیمه فوری

پس از ثبت درخواست در سامانه ثنا، دادخواست ارسالی به نمایندگی مورد نظر ارسال می شود. برای تعیین دادگاه صالح باید به شکایات فردی رسیدگی شود و در صورت داشتن شعبه شرکت بیمه، دادگاه صالح، دادگاه محلی مرکز شرکت است. اگر شرکت دارای شعب متعدد باشد، دادگاه محل انعقاد قرارداد شعبه صلاحیت دارد.

در رابطه با این موارد حتما با یک مشاور حقوقی بیمه مشورت کنید.

1- در رابطه با بیمه به مرجع قضایی شکایت کنید

۲- مشکلاتی بین استفاده کنندگان از خدمات بیمه ای و بیمه شدگان وجود دارد که نیاز به حضور کارشناسان یا مشاوران حقوقی بیمه دارد.

3- شرکت بیمه از بررسی مشکل و پرونده بیمه شما خودداری می کند.

4- در صورت وقوع آتش سوزی در ساختمان، شرکت بیمه به دلیل عمد از بیمه نامه صرف نظر می کند.

5- در صورت وقوع حادثه، شخص مدارکی مانند بیمه نامه یا گواهی نامه و در حال حاضر ندارد

6- شرکت بیمه یا نمایندگی بیمه مربوط به دلایل واهی از پرداخت حق بیمه خودداری می کند.

7- بیمارستان های خصوصی از پرداخت هزینه های درمانی حادثه دیدگان خودداری می کنند.

 

 

پرسش و پاسخ آنلاین مطالبات بیمه 24 ساعته

با طرح سوالات حقوقی خود از وکلا و مشاوران متخصص در این زمینه، با مشاوره آنلاین 24 ساعته، مشکلات بیمه مسئولیت خود را به صورت آنلاین حل کنید و راه حل های حقوقی دریافت کنید.

حل تمامی سوالات حقوقی بیمه شخص ثالث و کلیه بیمه ها به صورت آنلاین 24 ساعته و تلفنی، دریافت راه حل در مورد بیمه نامه شخص ثالث. با توجه به قواعد قانون و شرع، حادثه از نظر شرایط حقوقی امور شخص ثالث در زمان وقوع حادثه جدی بوده است. با توجه به جدیت موضوع، اکیداً توصیه می‌شود که از مشاوره حقوقی در خصوص مطالبات بیمه شخص ثالث برای جلوگیری از خسارت جبران ناپذیر استفاده کنید. طبق بند 2، مالک یا متصرف باید کلیه وسایل نقلیه را بیمه شخص ثالث کند که بیمه تمام خسارات وارده به اشخاص ثالث را پوشش می دهد. صدمات بدنی شامل صدمات موقت یا دائم (جزئی یا کلی) و یا حتی مرگ شخص ثالث است. بنابراین دیه، آرش (دیه مربوط به جراحات) و هزینه های درمانی همگی مشمول مطالبات بیمه شخص ثالث می باشند.

 

مشاوره حقوقی بیمه فوری

 

میزان و سقف دیه و ارش و سایر هزینه ها نیز بسته به دوره (ماه مبارک یا غیر ماه) ممکن است متفاوت باشد. اخذ بیمه شخص ثالث اجباری بوده و حداقل معادل مهریه مرد مسلمان در ماههای غیر اسلامی می باشد. سازمان پزشکی قانونی نوع و درصد خسارت وارده به اشخاص ثالث را مشخص و منتشر خواهد کرد. زیان دیده یا نماینده او علیه بیمه گر و علت حادثه دعوی خسارت می کند. مشاوره حقوقی در مورد دعاوی مسئولیت مدنی جنبه ها و زوایای دیگر این مشکل را روشن می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *