مشاوره حقوقي

مشاوره حقوقی تلفنی در گیلان

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی در گیلان

 

در کشور ما دو نهاد پروانه وکالت صادر می کردند: کانون وکلای دادگستری و مرکز قضایی. وکیل به شخصی گفته می شود که در یکی از این دو مرکز امتحان می دهد، دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر می گذارد و در نهایت از یکی از این دو موسسه پروانه وکالت می گیرد. معمولاً نقش وکیل در امور حقوقی امضای قرارداد وکالت، طرح شکایت یا تجدیدنظر و پیگیری مراحل قانونی است. بنابراین اصولاً موکل موظف به حضور در امر مربوطه نمی باشد. مراجع قضایی با این حال، در برخی موارد، وکلای دادگستری تنها مشاوره حقوقی لازم را به صورت تلفنی یا حضوری به موکلان ارائه می‌کنند و موکلان شخصاً امور پیگیری را با مراجع قانونی مربوطه انجام می‌دهند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین گیلان

در این مقاله قادریم اطلاعات کامل و جامعی در مورد مشاوره حقوقی تلفنی در اختیار شما قرار دهیم. آشنایی با این روش مشاوره حقوقی می تواند به شما در حل سوالات و مشکلات مختلف حقوقی کمک کند. اما یافتن یک تیم حقوقی جامع متشکل از کارشناسان حقوقی با تجربه می تواند دشوار باشد. البته این مشکل نیز با مجموعه حقوقی عدل دانو حل می شود. با کمک کارشناسان گروه حقوقی عدل دانو می توانید تمامی سوالات و مشکلات حقوقی خود را بدون اتلاف وقت برطرف کنید. مشاوره حقوقی تلفنی که توسط تیم حقوقی عادل دانو به شما ارائه می شود از جامع ترین مشاوره های کشور است. وکیل تلفنی شخصی است که مجاز به ارائه مشاوره حقوقی تلفنی است. ارائه مشاوره حقوقی جامع یکی از مهمترین وظایف یک وکیل تلفنی است. برای یافتن وکیل تلفنی باید به سایت هر یک از وکلا استان یا شهرداری یا مرکز وکالت دادگستری مراجعه کنید تا با وکیل مشاوره تلفنی بگیرید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در گیلان

یکی از مواردی که سودمندی مشاوره حقوقی تلفنی در آن بسیار مشهود است هنگام امضای قرارداد است. برای انعقاد قرارداد لازم است از مشاور حقوقی تلفنی مشاوره مفید دریافت کنید. امروزه تعداد پرونده های حقوقی در این حوزه از دادگاه ها رو به افزایش است. هنگام عقد قراردادهای عمومی، بین المللی یا حتی خصوصی باید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید. البته این نوع مشاوره حقوقی تلفنی می تواند در چندین زمینه دیگر مانند تفسیر و فسخ قرارداد به شما کمک کند. یکی از بخشهای مهم این حوزه، تنظیم متون قراردادی است. متن قرارداد باید به صورت کاملاً مستدل در چارچوب خودش تنظیم شود. هنگام تنظیم متن قرارداد، باید معنای حقوقی کلمات را درک کنید. شرایط و تاریخ های مشخص شده در قرارداد باید دقیق و روشن باشد. به طوری که در هنگام تفسیر هیچ ابهامی و شبهه ای ایجاد نشود. مشاوره حقوقی قراردادی بسیار مهم است زیرا به حقوق طرفین تضییع نمی شود.

 

مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین در گیلان

اکثر افرادی که با مسئولیت های مشاوره حقوقی و کاربرد آنها آشنا هستند ابتدا آن را در رابطه با حرفه وکالت می بینند، اما توجه داشته باشید که شباهت های وکلا و مشاوران حقوقی بسیار کم است و تفاوت های زیادی بین این دو وجود دارد. در این قسمت کارشناسان تیم حقوقی عادل دانو توضیحات بیشتری در مورد تفاوت این دو در اختیار شما قرار می دهند. وکیل شخصی است که به امور مختلف حقوقی در دادگاه ها و دفاتر رسیدگی می کند. وکلا در دادگاه از حقوق افراد، موسسات و شرکت ها دفاع می کنند. در صورتی که مشاور حقوقی در دادگاه حاضر نشود و وظیفه او فقط مشاوره باشد نه دفاع از حقوق. البته مشاوران نیز با ارائه راهکارهای مختلف به دنبال صیانت غیر مستقیم از حقوق شما هستند.

مشاوره حقوقی اینترنتی در گیلان

 

مشاوران حقوقی تلفنی به اشخاص حقیقی یا حقوقی گفته می شود که ابتدا پرونده متقاضی را بررسی و پس از ارزیابی شرایط و ضوابط پرونده با رعایت مفاد قوانین و مقررات اقدام می کنند و دستگاه قضایی کشور مراجعی با مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف ارائه می کند. مسئولیت مشاوره حقوقی تلفنی ارائه راهکارهای قانونی مطابق با قانون می باشد. تفاوت وکیل و مشاور حقوقی