مشاوره حقوقي

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

 

 

در نتیجه تعهدات ناشی از ارائه چنین مشاوره های حقوقی، مشاور حقوق و مسئولیت های خاصی را نیز بر عهده می گیرد که از اطلاعات ارائه شده ناشی می شود. توصیه یک دوست یا یکی از اعضای خانواده مشاوره حقوقی نیست. مشاوره حقوقی واقعی توافقی است بین وکیل و موکل و بر اساس مسائل حقوقی خاص پیش روی موکل است.

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی آنلاین

 

اما مشاور حقوقی در اموری غیر از طلاق تجربه دارد. با کمک مشاوره حقوقی رایگان می توان شکایات مختلف را به راحتی از افراد مسبب خسارت مالی و جانی طرح کرد. در این راستا سعی داریم بهترین راه ها را برای بهره مندی از خدمات مشاوران حقوقی برای رفع مشکلات به شما معرفی کنیم. برای اطلاعات کامل تر، می توانید از مشاوره رایگان واتساپ وکیل مشاور نیز استفاده کنید.

کلمه دیگری به نام نماینده قانونی وجود دارد. نماینده حقوقی به فارغ التحصیل حقوق اطلاق می شود که بیش از دو سال در یک شرکت یا سازمان دولتی کار کرده است. در این صورت حتی در صورت نداشتن پروانه وکالت می تواند به عنوان نماینده قانونی در دعوای شرکت یا سازمان حضور یابد و تا حدودی نقش وکالت را ایفا کند. همانطور که قبلا ذکر شد، نمایندگان حقوقی باید دارای شرایطی باشند که برای مشاوران حقوقی مورد نیاز نیست. تفاوت مهم دیگر این دو این است که یک مشاور حقوقی در صورت داشتن مجوز می تواند به عنوان وکیل شرکت در دادگاه حاضر شود. در حالی که نماینده قانونی نیازی به مجوز ندارد و صرفا با ارائه معرفی نامه از شرکت یا سازمان مربوطه می تواند در جلسات دادگاه حضور یابد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 24 ساعته

 

مشاوران حقوقی در بسیاری از زمینه ها به مردم راهنمایی می کنند. در این بخش چند مورد را بیان می کنیم. مشاوران حقوقی یکی از مهم ترین انواع مشاوران هستند. هر روز قراردادهای مهمی امضا و فسخ می شوند، یا اتفاقاتی رخ می دهد که توسط یک فرد به تنهایی قابل پیگیری نیست. نمونه بارز آن طلاق است. آمار طلاق در سال های اخیر به طرز نگران کننده ای افزایش یافته است و ثبت و پیگیری درخواست های طلاق با چالش های زیادی مواجه است. همیشه قبل از پذیرش مشاوره در مورد مشاور یا شرکت مشاوره حقوقی تحقیق کنید. تبلیغات به تنهایی برای ایجاد اعتماد کافی نیست. شما باید نکات مهمی مانند سوابق مشاور، رضایت مشتری قبلی را جستجو کنید و در نهایت از معتبرترین و آگاه ترین مشاوران مشاوره حقوقی آنلاین دریافت کنید. برای این منظور بهتر است در اولین قدم با یک وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید زیرا این افراد از قوانین و روند قضایی آگاهی کامل دارند و می توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند. مهم این است که با مشاور خود صادق باشید و جزئیات پرونده و تمامی مدارک را در اختیار او قرار دهید تا با بررسی هر جوانب بهترین راه حل را به شما ارائه دهد. برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوران و وکلای مورد نیاز خود را بر اساس زمینه کاری و تخصص خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر در مورد ملک خود سؤالات حقوقی دارید، از بهترین وکلای تهران مشاوره بگیرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی به شما این امکان را می دهد که از قوانین موجود برای حل اختلاف یا حل یک مشکل به روشی صحیح و سودمند استفاده کنید. بدون کارشناسان حقوقی و وکلا، اعمال قانون دشوار یا حتی غیرممکن است. از آنجایی که قانون مبتنی بر ادبیات حقوقی است، اعمال آن مستلزم مهارت و تخصص وکلا است. مشاوره حقوقی به شما این امکان را می دهد که زمان کمتری را برای حل و فصل مسائل حقوقی صرف کنید زیرا وکلا از دانش خود برای کاهش ساعات طولانی پرداختن به مسائل حقوقی استفاده می کنند و همچنین از اتلاف وقت موکل در انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه در جایی که لازم است جلوگیری می کنند.  علاوه بر این، می توانید با ارائه مشاوره و مشاوره حقوقی به شما از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. از آنجایی که مسائل حقوقی بسیار دقیق هستند، هر کلمه در یک پرونده حقوقی بار حقوقی را بر دوش گوینده می گذارد.

 

2- امور دعوی:

شرکت ممکن است در جریان فعالیت های خود درگیر دعاوی مختلفی شود که در آن ها نقش شاکی (فرد اقامه کننده دعوی) یا خوانده (فرد اقامه کننده دعوی) را ایفا می کند. گاهی اوقات شرکت ها برای این دعاوی با وکلای دادگستری قرارداد نمی بندند، بلکه در عوض از مشاوران حقوقی برای تهیه و تنظیم صورتحساب های لازم استفاده می کنند و یا در صورت داشتن مجوز وکالت، خود به عنوان وکیل شرکت عمل می کنند. بهتر است قبل از هر اقدام قانونی با یک وکیل مشورت کنید و روند پیگیری را آغاز کنید تا مطمئن شوید که طرف درست قانون هستید.

مشاوره حقوقی رایگان

دسترسی به خدمات مشاوره حقوقی رایگان چه به صورت تلفنی و چه آنلاین یکی از جدیدترین خدماتی است که در اختیار هر آژانس حقوقی قرار می گیرد. نشستن با یک وکیل پایه و اساس و شنیدن تفسیر صحیح قانون از سخنان او می تواند یا راه حلی منطقی و درست به شما ارائه دهد یا راهنمای کاملی برای شما باشد. قبل از هر اقدام قانونی، حتی استخدام وکیل، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان ممکن است اولین قدم شما باشد. عدم درک قانون و تخلف در امور حقوقی می تواند خسارات جبران ناپذیری به هر شخص یا شرکتی وارد کند. بنابراین، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان تلفنی می تواند در این مواقع مفید باشد و شما را از گرفتاری بزرگ نجات دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *