مشاوره حقوقي

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

مشاوره حقوقی آنلاین

می دانیم که مردم در سراسر کشور درک درستی از مسائل حقوقی ندارند و به دلایل مختلف دائماً با آنها مواجه هستند. برای این افراد تماس تلفنی با وکیل ساده ترین و بهترین روش خواهد بود. زیرا در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه می توانند به سوالات حقوقی خود در مورد موضوعات مختلف پاسخ دهند. موسسات حقوقی زیادی در کشور تاسیس شده اند تا در زمینه وکالت تلفنی به مشتریان خود خدمات ارائه دهند. به طور کلی به همه افرادی که در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی فعالیت می کنند، وکیل آنلاین و وکیل تلفنی گفته می شود. اما باید گفت از نظر حقوقی فرد بدون پروانه وکالت نمی تواند مدعی عنوان وکالت باشد و از آن برای مشاوره استفاده کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

 

نمونه هایی از سوالاتی که می توانید در طول مشاوره حقوقی تلفنی بپرسید. سؤالات مطرح شده در قالب مشاوره حقوقی تلفنی باید کوتاه، مختصر و به طور دقیق موضوع اختلاف را پوشش دهد. به عنوان مثال، اگر از یک وکیل بپرسید:

به درخواست طرف مقابل چه ایراداتی قابل طرح است؟

در طول جلسه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

دفاع روی چه موضوعاتی و در چه محورهایی باید همسو شود؟

روند رسیدگی باید چه جهتی را طی کند تا بهترین نتیجه برای طرفین حاصل شود؟

در صورت عدم دستیابی به نتایج مورد انتظار، چه اقداماتی باید انجام شود؟

آیا در صورت حصول نتیجه مطلوب طرف مقابل می تواند اقدام کند؟

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

اصول 170 و 173 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دیوان اداری را که هدف آن رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأموران، واحدها و مقررات دولتی است، رای نهایی این کمیته است. برای رسیدگی به تخلفات اداری، کمیسیون هایی مانند کمیسیون مالیات، کمیسیون حل اختلاف کارگری و کارفرمایی، کمیسیون موضوع ماده 100 قانون شهرداری، رسیدگی به شکایات موضوع قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر کارکنان واحد و غیره. این امر مستلزم ایجاد یک دادگاه اداری زیر نظر قوه قضائیه بنا به دلایلی و همچنین لغو مقررات و مصوبات دولتی مغایر با قوانین قانونی و خارج از اختیارات قوه مجریه است. این امر بر عهده دیوان عدالت اداری بوده و تمامی دانش لازم جهت ارائه مشاوره و وکالت در امور حقوقی به وکلای متخصص دیوان عدالت اداری را دارا می باشد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

برای کسب دانش کامل حقوقی، درک قانون کافی نیست، یک وکیل خوب باید به طرق و چاه های قضایی، آراء دادگاه، استدلال و منطق، ادبیات و بیان نیز مسلط باشد. در این صورت می تواند با موکل ارتباط خوبی برقرار کند و قاضی را در مورد پرونده قانع کند. حل مشکل موکل بدون در نظر گرفتن منافع مالی: اگرچه وکالت یکی از سخت ترین مشاغل به حساب می آید، اما یک وکیل خوب دیدگاهی بی طرفانه دارد و در تعیین حق الزحمه موکل وضعیت مالی موکل را در نظر می گیرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته آنلاین

بر دانش و تجربه خود تمرکز کنید: مانند هر وکیلی، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که او تخصص کافی در مورد موضوع را نداشته باشد. در این موارد بهتر است پرونده را نگیرید و اجازه دهید موکل خودش یک وکیل حرفه ای پیدا کند. مشاوره حقوقی رایگان یا کم هزینه: اکثر افراد آشنایی کافی با مسائل حقوقی ندارند و مشکلات حقوقی آنها تنها در نیم ساعت مشاوره حل می شود که در این صورت وکیل باید با انصاف موکل را از بهترین راه راهنمایی کند.