مشاوره حقوقی ثبت اسناد

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

مشاوره حقوقی انحصار وراثت حضوری

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

 

 

یک وکیل متخصص در ثبت زمین می تواند در بحث اعتراضات در مورد سهام تقسیم نشده کمک زیادی به شما کند. ایراد در مورد سهام غیر تقسیم ممکن است ناشی از اختلاف بین شرکا یا ورثه باشد و یا در صورت خطای ثبت در زمینه های مربوطه. در طول فرآیند انتقال مالکیت انجام می شود. به دلیل این اشتباه، ذینفعان نتوانستند به حقوق و حقوق قانونی خود دست یابند و از این رو متحمل خسارات سنگینی شدند، بنابراین وکیل ثبت نام می تواند کمک خوبی باشد.

 

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

یکی دیگر از پیگردهای کیفری که امروز تشکیل شد، مربوط به موضوع معامله مورد اختلاف است که در آن شخصی ملکی را خریداری کرده است که توسط مالک قبلی به شخص دیگری فروخته شده است. در اینجا شخصی که ملک را خریداری کرده و مالک اول محسوب می شود می تواند از فروش ملک به شخص دیگری شکایت کند و از وکیل دارای مجوز در این زمینه کمک بگیرد.

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

وکلا پایه و اساس عدالت هستند مراجع ذی صلاح در رسیدگی به امور ثبتی و مصادیق آنها. از آنجایی که ثبت شامل طیف وسیعی از مسائل است، مراجع قانونی رسیدگی کننده به این موارد نیز ممکن است متفاوت باشند. وکلای ثبت نام می توانند با ارائه مشاوره تخصصی و صحیح در این زمینه شما را از طرح دعوای کذب و مواجهه با احکام دادگاه نجات دهند. شکایت در دادگاه شنیده نشد.

 

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

صلاحیت این دادگاه ها در قانون ثبت پیش بینی شده است. از جمله این تشریفات می توان به تشریفات مربوط به ثبت املاک و مصادیق آن، تشریفات مربوط به ثبت، ابطال و اصلاح اسناد و همچنین تشریفات مربوط به ثبت اشاره کرد.

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

در صورت بروز اختلاف بین شخص و مرجع ثبت در مورد پذیرش درخواست ثبت، یا اختلاف در مورد تصرف شخصی، حل اختلاف و همچنین انتقال و هرگونه تغییر در درخواست ثبت است. مسئولیت. مرجع ثبت و هیئت نظارت: زمانی که کمیسیون تشخیص داد که در مراحل اولیه ثبت اشتباه رخ داده و اقدامات پیگیری انجام شده است، سند از اعتبار ساقط می شود و در بررسی ثبت نام تجدید نظر می شود. بدیهی است املاک شهری تنها در صورتی اعتبار قانونی دارند که دارای سند مالکیت به نام مالک باشند. البته بسیاری از املاک کشور فاقد سند رسمی هستند و البته توصیه می شود از آن خودداری کنید

 

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شرق تهران

پس از ثبت قانونی ملک در آژانس املاک، دولت تنها شخصی را که ملک به نام او ثبت شده است به عنوان مالک می شناسد. یا انتقال گیرنده ملک و انتقال در بنگاه معاملات ملکی به ثبت رسیده باشد و یا انتقال ملک از ورثه رسمی انجام شده باشد مالک محسوب می شود. (ماده 22 قانون ثبت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *