مشاوره حقوقی ثبت اسناد

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شمال تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شمال تهران

 

 

 

وکلای ثبت اسناد در زمینه های حرفه ای خود دارای ویژگی های زیر هستند:

اسناد رسمی را آماده کنید

تسهیل امور ثبت معاملات و ثبت ملک

علائم تجاری و ثبت برند

تخصص در قراردادهای تجاری

ثبت دارایی های تجاری و ثبت حقوق تجار

 

وکیل دادگستری ثبت اسناد سازمان را سازمانی دولتی دانست که محل ثبت معاملات و املاک، ثبت اموال شرکت ها و اشخاص در ایران است و برای جلوگیری از تنظیم اسناد عادی ایجاد شده است. یکی دیگر از وضعیت های مشاهده اسناد و مدارک و مواد ثبتی این است که موکل برای رسیدگی به امور ثبتی و رفع مشکل، پروانه وکالت را به وکیل واگذار می کند تا به نمایندگی ثبت اسناد مراجعه کند.

 

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شمال تهران

کلیه اقدامات مربوط به اسناد تشکیل دهنده در هر زمینه اعم از طرح ها، ایده ها و اختراعات توسط وکلای حرفه ای انجام می شود. حضور وکلای متخصص در مراجع ذیصلاح و موسسات ثبت اسناد این امکان را به موکل می دهد که بدون حضور آنها از دفاعیات صحیح و مستند بهره مند شود. هر نوع مشاوره حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای و 24 ساعته در دسترس می باشد. وکالت از وکلا و مشاوره با کارشناسان

سوالات متداول در مورد وکلای ثبت املاک

هزینه وکیل ثبت ملک چقدر است؟

میزان حق الوکاله ثبت شده بر اساس نوع دعوای مطرح شده و همچنین پیچیدگی و حساسیت پرونده تشکیل شده تعیین می شود. استاندارد حقوقی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

 

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در شمال تهران

برای صدور اسناد رسمی املاک، مراحل ثبت باید طی شود. زیرا قبل از صدور سند رسمی، ملک باید در اداره ثبت به ثبت برسد. قانونگذار برای ثبت اسناد ملکی ضوابط خاصی را وضع کرده است ولی برای ثبت سایر اسناد ملکی وضع نکرده است. املاک و مستغلات به عنوان سرمایه اصلی هر فرد محسوب می شود، باید مقررات خاصی در این زمینه وضع شود. در خصوص این سوال که مشاوره حقوقی ثبتی چیست، باید گفت که مشاوره حقوقی در مورد مسائل مربوط به ثبت اسناد ملکی ارائه می کند. در حال حاضر کشور ما قانونی به نام قانون ثبت اسناد و املاک دارد که روش ها و مقررات ثبت املاک و سایر استانداردهای قانونی را مشخص می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *