مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی حضوری

 

 

جرایم رایانه‌ای می‌تواند برای هر کسی، واقعی یا قانونی، در هر مکان و در هر زمان اتفاق بیفتد. به همین دلیل لازم است افراد و شرکت های مختلف به ویژه شرکت های اینترنتی از خدمات وکیل جرایم سایبری به طور کامل استفاده کنند.

دسترسی غیرمجاز و سرقت اطلاعات

گاهی اوقات برخی از افراد برای دستیابی به اطلاعات شخصی و مالی دیگران از روش های مخرب برای ارتکاب سرقت سایبری استفاده می کنند. این کار از طریق اینترنت و با کمک نرم افزار انجام می شود که به آن حمله سایبری می گویند. در واقع هدف از حمله به خطر انداختن سیستم های امنیتی و دستیابی به داده های مهم است.

 

خدمات حقوقی جرایم رایانه ای حرفه ای

چه خدمات حقوقی برای پیشگیری و حل و فصل جرایم سایبری در دسترس است؟ وکلای جرایم رایانه ای و جرایم رایانه ای می توانند به روش های مختلف به افراد و مشاغل کمک کنند. دو مرحله اصلی که یک وکیل جرایم سایبری می تواند انجام دهد عبارتند از:

  1. جلوگیری از جرایم رایانه ای
  2. حل و فصل اختلافات ناشی از جرایم رایانه ای

مشاوران حقوقی جرایم سایبری می توانند با درک کامل و تسلط کامل بر قوانین و مقررات مانند قانون جرایم سایبری، تهدیدات بالقوه سایبری را از منظر حقوقی به حداقل برسانند.

بهترین وکلای جرایم رایانه ای در تهران

یک وکیل خوب جرایم رایانه ای وکیلی است که خدمات گرا باشد و با صمیمیت و دلسوزی به مشتریان مشاوره دهد تا به آنها کمک کند تا معاملات را انجام دهند. مشاوره حقوقی با وکیل جرایم رایانه ای در تهران به صورت حضوری یا تلفنی و یا از طریق فضای مجازی آنلاین انجام می شود اما توصیه می شود برای جلوگیری از ابهام در پرونده خود به صورت حضوری با وکیل مشورت کنید. خوب است بدانید که هر مورد از یک مورد با دیگری متفاوت است، به همین دلیل یک وکیل باید پرونده و مدارک شما را بررسی کند تا شما را به درستی راهنمایی کند.

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی حضوری

همانطور که می دانید کسب اطلاعات و آگاهی در مورد پرونده حقوقی خود بسیار مهم و ضروری است زیرا می توانید پرونده را بهتر درک کنید، تصمیم گیری و اقداماتی انجام دهید که در انتخاب یک وکیل حرفه ای نیز به شما کمک می کند. اگر این مجرمان اطلاعات سرقت شده را با دیگران به اشتراک بگذارند به دو تا ده سال زندان محکوم خواهند شد.

 

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی حضوری

 

افشاء و ارائه این گونه اطلاعات محرمانه به دولت، شرکت، سازمان یا گروه خارجی که افشای آنها به امنیت ملی یا منافع ملی لطمه وارد می کند، به حبس از پنج تا ده سال محکوم می شود. هر کس به طور غیرقانونی این اطلاعات محرمانه را از رایانه یا مخابرات حذف کند به شش ماه تا دو سال حبس محکوم خواهد شد. هر کس به طور غیرقانونی داده های متعلق به دیگران را جمع آوری کند، در صورتی که دارنده داده همان داده ها را در اختیار داشته باشد به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال یا حبس از نود و یک روز تا یک سال محکوم می شود.

 

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی حضوری

 

پس از به خطر انداختن نرم افزار اینترنت، هکرها سعی می کنند با دسترسی به اطلاعات افراد مختلف از آن سوء استفاده کنند. در بسیاری از موارد هدف به دست آوردن اطلاعات بانکی و مالی برای سرقت اموال مردم است. گاهی اوقات هکرها بر اساس اطلاعات ارسال شده توسط یک فرد در یک شبکه اجتماعی به حساب های افراد دسترسی پیدا می کنند.

 

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی حضوری

 

ماده 24 قانون جرایم رایانه ای مولفه های قانونی توقف و شروع به جرم را به شرح زیر بیان می کند: هرکس بدون مجوز قانونی از پهنای باند بین المللی برای ایجاد مخابرات بر اساس پروتکل اینترنتی بین ایران و ایران و یا بالعکس استفاده کند به حبس محکوم خواهد شد. ماده 1 به سه سال حبس یا جزای نقدی از یکصد میلیون (100.000.000) ریال تا یک میلیارد (1.000.000.000) ریال یا هر دو محکوم می شود.

 

 

 

پول شویی

پولشویی از طریق فضای مجازی یکی از مهم ترین جرایم رایانه ای در حوزه اقتصادی است و می تواند اثرات مخربی بر کسب و کارها داشته باشد و بنابراین باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *