مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در تهران

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در تهران

 

راه ها و روش های زیادی برای جاسوسی وجود دارد. جاسوسی یکی از جرایم رایانه ای است که جزء جرایم سنگین محسوب می شود. جاسوسان از اینترنت برای دسترسی به رایانه های شخصی و دولتی و انجام فعالیت های جاسوسی استفاده می کنند. آنها از اطلاعات به دست آمده برای توسعه اقتصادی و تجاری استفاده می کنند.

 

هک اطلاعات و سیستم های کامپیوتری

هکرها با هدف به دست آوردن اطلاعات مهم در مورد یک موضوع خاص یا غیرفعال کردن وب سایت ها و سیستم ها به وب سایت ها حمله می کنند.

 

مشاوره حقوقی در مورد هزینه های هک اینستاگرام

در جامعه امروز ایران به سختی می توان فردی را پیدا کرد که نام اینستاگرام را نشنیده باشد. این نمایش پرطرفدار جای خود را روی گوشی بسیاری از افراد جامعه باز کرده است. اکثر هموطنان من نیز صفحاتی برای این نمایش محبوب دارند. در نتیجه جرم هک پیچ های اینستاگرام نیز افزایش یافته است. مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در جرایم هک اینستاگرام اطلاعات و راهکارهای مفید و ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

انواع جرایم رایانه ای و رسانه ای

این جرایم عبارتند از:

1- جرم رایانه ای مالی

تعداد زیادی از محاکمه‌های جرایم رایانه‌ای در دسته جرایم رایانه‌ای مالی قرار می‌گیرند که شامل مواردی از کلاهبرداری مالی نادرست و نادرست از دیگران، قمار، ایجاد طرح‌های هرمی یا شرکت‌های پوسته، اخاذی و کلاهبرداری اینترنتی می‌شود. سالانه تعداد زیادی پرونده در دادگاه ها مطرح می شود که نیاز به استفاده و حضور وکلای حرفه ای دارد. جرائم رایانه ای با تجربه و حرفه ای مورد نیاز است

2-جرایم رایانه ای غیر مالی، انتشار فیلم و عکس دیگران در فضای مجازی

یکی دیگر از انواع جرایم رایانه ای، جرایم غیرمالی است که همواره عواقب بسیار منفی برای شاکی به دنبال دارد. به حقوق خصوصی دیگران تجاوز کنید، فیلم‌های شخصی، عکس‌ها، پست کردن دروغ‌ها، توهین به اطلاعات ناپسند دیگران، انتشار فیلم‌های ناپسند، نقض نظم عمومی و سایر اعمال مجرمانه.

مشاوره حقوقی در مورد جرایم خرابکاری رایانه ای

مشاوره حقوقی انهدام و انهدام داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی در زمینه جرایم رایانه ای (این عنوان موضوع دوم قانون جرایم رایانه ای است) اطلاعات جامع و جامعی را ارائه می دهد. ماده 8 قانون فوق الذکر جرم عمد را تعریف و تشریح کرده است. در این مقاله آمده است:

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در تهران

هرکس به طور غیرقانونی داده های دیگران را در سیستم های فناوری اطلاعات، مخابرات یا حامل های داده حذف، تخریب، تخریب یا پردازش نکند، مشمول تحریم می شود… در ادامه مقاله نیز توضیح داده شده است. داده های رایانه شما در فضای مجازی برای شما ارزش قابل توجهی دارد. تخریب آنها اغلب شما را عمیقاً شوکه و آشفته می کند.

 

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در تهران

اگر یک فروشگاه اینترنتی یا وب‌سایت مشابه اقدام به گران فروشی، کم‌فروشی، فریب یا پنهان‌کاری کند، مرتکب می‌تواند علاوه بر شکایت جرایم رایانه‌ای با یک اتحادیه یا آرم، مجازات‌های دولتی را نیز ثبت کند. نقض حقوق مصرف کننده، نقض قوانین تبلیغات، نقض حقوق علائم تجاری و غیره در صورتی که توسط فروشگاه های اینترنتی صورت گیرد، در دادگاه های فناوری اطلاعات یا جرایم سایبری قابل پیگرد است.

 

نقض قوانین حق تکثیر

مقوله‌های کپی رایت و کپی‌رایت جرایم رایانه‌ای نیز می‌توانند صدمات جبران‌ناپذیری به برندها وارد کنند که برای تشخیص مشکل به دانش تخصصی نیاز دارد.

 

تروریسم سایبری آینده جرایم سایبری

تروریسم سایبری نوعی جرایم سایبری بین‌المللی و بین‌دولتی است که می‌تواند تأثیر مخربی بر روابط دولت‌ها بگذارد و جرایم سایبری سازمان‌یافته حتی می‌تواند منجر به جنگ بین دولت‌ها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *