مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در جنوب تهران

مشاوره حقوقی انحصار وراثت حضوری

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در جنوب تهران

 

جعل رایانه ای و استفاده از داده های نادرست. سرقت هویت رایانه ای عبارت است از جعل و تحریف اطلاعات شناسایی بدون مجوز قانونی.

 

تخریب و از بین بردن داده های کامپیوتری

بر اساس ماده 8 قانون جرایم رایانه ای، جابجایی، انهدام، اختلال یا پردازش غیرمجاز سایر داده ها در رایانه، سیستم های مخابراتی یا حامل های داده، جرم تخریب یا مختل کردن داده های رایانه ای است.

 

جرایم منافی عفت و اخلاق عمومی

بر اساس ماده 14، هرکس از رایانه، سیستم های مخابراتی یا حامل های داده برای انتشار، توزیع یا مبادله مطالب مستهجن استفاده کند و یا محتوای مستهجن را برای منفعت یا فساد تولید، ذخیره یا ذخیره کند، مرتکب جرمی است که اخلاق عمومی را به خطر می اندازد.

بهترین وکلا برای مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای تخصص همکاران ما در این مجموعه می باشد. ما بهترین وکلا و مشاوران حقوقی را داریم و اینجا هستیم تا این تخصص را با شما به اشتراک بگذاریم. شما به صورت تلفنی و حضوری قادر خواهید بود با مشاوران حقوقی ما در تمامی زمینه های حقوقی و قضایی به ویژه در زمینه جرایم رایانه ای و با تمامی چالش ها، دغدغه ها و نیازهای حقوقی خود در این زمینه ارتباط برقرار کنید. می توانید مقیاس حقوق وکلای جرایم اینترنتی را در ستون حق الزحمه مشاوره حقوقی مشاهده کنید.

مشاوره حقوقی در مورد جرایم رایانه ای

در این بخش اطلاعات حقوقی و مشاوره حقوقی در مورد جرایم رایانه ای ارائه می کنیم. ما جدیدترین و موثرترین مشاوره حقوقی را در مورد جرایم رایانه ای ارائه خواهیم داد. تمامی سوالات و چالش های حقوقی و قضایی خود را در رابطه با جرایم رایانه ای و فضایی با ما در میان بگذارید و پاسخ های روشن و کاربردی دریافت کنید. مهم نیست در کجای کشور عزیزمان هستید، وکلای ما فقط یک تماس تلفنی با شما فاصله دارند.

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در جنوب تهران

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای تخصص ماست. با پیشرفت جامعه و فناوری، مشکلات جدیدی نیز به وجود می آید. هر مقاله باید نقطه مقابل خود را داشته باشد. پیشرفت فناوری و دانش بشری همیشه به نفع بشریت نیست. نمونه بارز آن جنگ و ابزارهای مدرن کشتار است. در دنیای جرایم رایانه ای، این مورد است. اگرچه دانش کامپیوتر دنیای جدید را دگرگون کرده است، اما مشکلات و مشکلات جدیدی نیز پدیدار شده است. جرایم رایانه ای همچنان ظاهر می شود. در دهه های اخیر این نوع جرم در جامعه وجود نداشت. حداقل امروز وجود ندارد. به طور خلاصه، اگرچه رایانه‌ها، دنیای محاسباتی و فضای مجازی بستر جدیدی را برای بشریت معاصر به ارمغان آورده‌اند، اما چالش‌ها و پیامدهای آن نیز بسیار جدی است.

 

مشاوره حقوقی قبل از اقدام قانونی برای جرایم رایانه ای

دعوی قضایی

از آنجایی که اکثر اعضای جامعه فعالیت های بیشتری را به صورت آنلاین انجام می دهند، مجرمان از این موقعیت برای ارتکاب بسیاری از جرایم آنلاین استفاده می کنند.به همین منظور، قانونگذاران برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی در اینترنت، مجموعه ای از قوانین را وضع کرده اند که با استفاده از این قوانین، احتمال وقوع جرایم سایبری در جامعه را به حداقل می رساند.

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در جنوب تهران

تخلف دسترسی غیرمجاز: بر اساس ماده ۷۲۹ هرکس به طور غیرقانونی به داده‌ها یا رایانه‌ها یا سامانه‌های اینترنتی تحت حفاظت تدابیر امنیتی دسترسی پیدا کند به ۹۱ سال حبس یا جزای نقدی از ۵ تا ۲۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

جرم سرقت رایانه ای: با توجه به تعریف آن باید گفت که هرکس بدون اجازه اطلاعات دیگران را به سرقت ببرد جرم است. وفق ماده ۷۴۰ به حبس حداقل نود سال محکوم خواهد شد. یک روز اما نه بیشتر از یک سال، و همچنین جریمه خواهد شد.

کلاهبرداری رایانه ای: طبق ماده ۷۴۱ هرکس مرتکب این جرم شود به حبس از یک سال و حداکثر پنج سال یا جزای نقدی محکوم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید