مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در شمال تهران

مشاوره حقوقی تلفنی غرب تهران

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در شمال تهران

 

دسترسی غیرمجاز در جرایم سایبری

دسترسی غیرمجاز به کامپیوتر زمانی اتفاق می افتد که یک فرد غیرمجاز به اطلاعات محافظت شده دسترسی پیدا کند و جرم محسوب شود.

 

استراق سمع غیر مجاز

استراق سمع غیرمجاز یکی از جرایم جدیدی است که با توسعه فناوری رشد کرده است. به استراق سمع اطلاعات در هر روش انتقال الکترونیکی اطلاعات اشاره دارد. ماده 2 قانون جرایم رایانه ای مربوط به شنود، نظارت غیرقانونی بر محتویات ارتباطی غیرعمومی رایانه ها، سیستم های مخابراتی و یا انتقال امواج الکترومغناطیسی یا نوری را به منزله این جرم می داند.

 

مشاوره حقوقی در مورد کلاهبرداری رایانه ای

«کلاهبرداری» از آن دسته جرایمی است که حتی افراد کمتر آشنا به مفاهیم حقوقی جامعه نیز آن را درک می کنند. متاسفانه بسیاری از ما قربانی کلاهبرداری هستیم. امروزه اشکال کلاهبرداری نیز تغییر کرده و در قالب فضای مجازی و کلاهبرداری رایانه ای خود را نشان می دهد. ماده 13 قانون جرایم رایانه ای، کلاهبرداری رایانه ای را تعریف کرده و اقدامات تحریمی را فهرست می کند. اگر قربانی کلاهبرداری رایانه ای هستید، مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای راه حل شما است. برای مشاوره حقوقی ما به سادگی با تیم وکلا تماس بگیرید.

 

مجازات ها برای سرقت انواع محتوا

مدارک ارائه شده در پرونده های جنایی محدود است. این موضوع در ماده 160 قانون مجازات اسلامی (مصوب 1391) پیش بینی شده است. برخی از این استدلال ها ریشه حقوقی دارند. صرف نظر از این، شواهد و ابزارهایی برای اثبات جرم مورد نیاز است و قانونگذاران روی آنها حساب می کنند. دزدی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اقرار، شهادت و علم قاضی همگی از دلایل سرقت است. سرقت اطلاعات و محتوا یکی دیگر از انواع کلاسیک سرقت است و بدون مدرک نیست. مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای راهی برای تفسیر و توضیح شواهد جرایم سرقت محتوا است. پس لطفا با ما تماس بگیرید.

با یک وکیل متخصص در جرایم رایانه ای مشورت کنید

مشاوره حقوقی در مورد جرایم اینترنتی و سایبری

برای یافتن بهترین مشاور جرایم سایبری باید ویژگی های آن را در نظر بگیرید. این حوزه زیرمجموعه ای از تخصص وکلای کیفری است. بنابراین اولین خصوصیتی که باید به عنوان مشاور حقوقی جرایم رایانه ای مد نظر قرار داد، داشتن دانش کافی از حقوق کیفری است.

 

هزینه مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای

حقوق وکلای جرایم سایبری بسته به جرم ارتکابی متفاوت است. برخی از جرایم رایانه ای به تخصص پیچیده و مکرر نیاز دارند، در حالی که برخی از جرایم رایانه ای نیازی به تخصص ندارند. در نهایت، با توجه به گستردگی دنیای اینترنت، زمانی که جرم یا کلاهبرداری رخ داد، شناسایی سریع وضعیت ممکن است زمان ببرد و به قربانیان توصیه می شود قبل از هر اقدامی با یک وکیل مشورت کنند. برخی از جرایم رایانه ای بر اساس مقررات قانون مجازات اسلامی به شرح زیر است:

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در شمال تهران

استراق سمع غیرمجاز ماده 730: هرکس به طور غیرقانونی از ارتباطات غیرعمومی مخابره شده در سامانه های مخابراتی یا الکترومغناطیسی شنود کند به حبس از شش ماه تا دو سال یا از 20 تا 40 میلیون ریال جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد. طبق ماده 734 رکن کیفری جرم جعل رایانه ای عبارت است از تغییر یا ایجاد داده ها یا علائم قابل قبول بر روی کارت حافظه یا تراشه یا سوء استفاده از کارت با علم به دستکاری آن و شخص به مجازات محکوم می شود.

 

هزینه مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در شمال تهران

هزینه وکیل جرایم سایبری به پیچیدگی پرونده جرایم اینترنتی و میزان پیگیری کار بستگی دارد.

مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در شمال تهران

Cryptojacking یکی از شاخه های نوظهور جرایم رایانه ای است که در آن مجرمان از قدرت پردازش سیستم رایانه ای قربانی یا دستگاه شبکه برای تولید ارز دیجیتال بدون اطلاع قربانی سوء استفاده می کنند. قدرت ترکیبی و تسلط ما بر علوم حقوقی و تخصص فنی در زمینه‌های نرم‌افزار، امنیت سایبری، امنیت داده‌ها، پزشکی قانونی دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی، با پشتیبانی تیمی متشکل از مهندسان و وکلا، تیم حقوقی اختصاصی سایبر وکیل را به یکی از تیم‌های حقوقی تبدیل کرده است. تعداد کمی. تیم های حقوقی نذیر الگویی برای جامعه بزرگتر حقوقی کشور شده است، سازمانی که در طول 9 سال فعالیت خود با دسترسی حرفه ای و مستند به مدارک دیجیتالی ثبت شده برای حفظ حقوق موکلان کار کرده است. احساس غرور کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *