مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی سرقت تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی آنلاین

 

سرقت عبارت است از آدم ربایی، سرقت یا بردن اموال شخص دیگری. سرقت یکی از حق مطالبه جرایم محسوب می شود و مشاوره تخصصی بر عهده مشاور حقوقی سرقت می باشد. دو نوع سرقت وجود دارد: سرقت مخفیانه اموال دیگران. مجازات جرم سرقت: در مجازات جرم سرقت، میزان و نوع سرقت مشخص می شود که کدام یک از جرایم محدود یا سرقت طبق قانون جرم سرقت است. اگر قصد دارید دعوای سرقت را مطرح کنید، مشاور حقوقی می تواند شما را راهنمایی کند. باید راهنمایی کند که آیا مجازات شامل قانون خدفه است یا قانون تازر. در صورتی که سرقت از نوع 1 باشد، یعنی سرقت مال دیگران مخفیانه باشد، تحریم های محدود پیش بینی می شود. در مورد نوع دوم سرقت، یعنی سرقت مال دیگری به وسیله کلاهبرداری، مشمول مجازات و مجازات محدودی است.

وکیل سرقت خودرو

وکیل سرقت خودرو وکیلی است که بر پیگیری پرونده های کیفری سرقت خودرو تمرکز دارد و به عنوان کارشناس در این زمینه فعالیت می کند. از آنجایی که وکلای پیشگیری از سرقت خودرو قوانین و رویه‌های نظارت بر پرونده‌های سرقت خودرو توسط مراجع قضایی یا ادارات پلیس راهنمایی و رانندگی تحت نظارت وزارت کشور را می‌دانند، می‌توانند سریعاً سرنوشت خودروی سرقتی را به متقاضی اعلام کنند یا سریعاً به ترافیک اطلاع دهند. پلیس. با پیگیری تصاویر دوربین های صحنه سرقت از خروج خودروی سرقتی جلوگیری کند. شهر و روش‌های دیگر به مشتریان کمک می‌کند تا خودروهای سرقتده شده را پیدا کنند. بنابراین پس از گزارش خودروی سرقتی به مراجع قانونی، استخدام وکیل سرقت خودرو می تواند راهکار مناسبی برای تسریع در یافتن خودروی مسروقه و مجازات سارق باشد.

 

بهترین وکیل سرقت

بهترین وکلای سرقت پس از بررسی و تحقیق پرونده مدارک لازم را جهت ارائه به دادگاه و درج در پرونده تهیه می کنند. وکلای متخصص در زمینه پرونده های سرقت، احترام لازم را به قانون و مفاد آن قائل هستند تا بتوانند با مراجعه به شرایط و مفاد قانونی، شرایط بهتری را به موکلان خود ارائه دهند. به یک معنا، حکم صادره از سوی دادگاه تا حدودی از منافع طرفین حمایت خواهد کرد. همچنین بهترین وکلای سرقت می توانند خدمات مشاوره ای و راهنمایی مناسبی را به کاندیداهای درگیر در پرونده سرقت ارائه دهند و آنها را در رسیدن به اهداف خود یاری دهند. مشاوره با بهترین وکیل ضد سرقت می تواند این مزیت را برای مشاور گیرنده داشته باشد که پس از ارائه مدارک و مستندات می تواند از نتیجه پرونده اطلاعات لازم را کسب کرده و به دلیل بلاتکلیفی از اقدام قانونی خودداری کند.

 

مبلغ سرقت شده کمتر از 20 میلیون است

طبق قانون مصوب سال 1398 شورای اسلامی، سرقت کمتر از 20 میلیون تومان در شرایط خاصی جرم قابل گذشت محسوب می شود و نباید از آن به سرقت کمتر از 20 میلیون تومان تعبیر شود. مفاد این قانون قابل اجرا نیست. بر اساس اصلاحیه جدید، در صورتی که ارزش کالای مسروقه کمتر از 200 میلیون ریال باشد و سارق سابقه کیفری معتبر نداشته باشد و یا کلیه جرایم درجه پنج به پایین توسط افراد زیر 18 سال انجام شود، در صورت ارتکاب قربانی. مقصر هستند، مشمول این قانون خواهند شد. ماده 100 تبصره 1[2] و ماده 12 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1391 مستثنی است.

 

آیا زندانی سرقت با قرار وثیقه آزاد می شود؟

معمولا برای سارقان وثیقه تعیین می شود و مبلغ آن به تایید قاضی می رسد. اگر حداقل وثیقه را به قاضی بدهید، می توانید قبل از تاریخ دادگاه از زندان آزاد شوید. سرقت عملی نادرست است که در تمامی فرهنگ ها، ادیان و اخلاقیات شنیع و مذموم تلقی می شود. اگر سرقت در جامعه ای فراگیر شود، امنیت اقتصادی جامعه، ارزش کار شرافتمندانه و … تحت تاثیر قرار می گیرد. ناپدید می شود و زندگی در جامعه دشوار می شود. به همین دلیل است که اسلام قوانین کیفری سختگیرانه ای برای دزدان دارد.

چرا به وکیل سرقت مراجعه کنیم؟

مجموعه ما بهترین وکلای پیشگیری از سرقت در تهران را برای مشاوره و رسیدگی به پرونده شما در اختیار شما قرار می دهد.

 

مشاوره حقوقی در مورد سرقت

علاوه بر این، اگر در مرخصی به مدارک تایید شده نیاز دارید، باید با قاضی کیسیک تماس بگیرید تا بتوانید در اسرع وقت نسبت به آزادی موقت زندانی اقدام کنید. پس از ارسال پیامک ختم پرونده، شاکی یا خوانده این حق را برای خود محفوظ می دارد که در موعد مقرر به دادنامه اعتراض کند. مختومه شدن قضایی پرونده سرقت به معنای رسیدگی به پرونده کیفری طبق روال قانونی و صدور حکم یا تصمیم قطعی است. در این صورت کلیه طرفین دادرسی حق اعتراض دارند و از طریق تجدیدنظرخواهی، تجدیدنظرخواهی و تجدیدنظرخواهی، حکم جرم سرقت را مختومه اعلام می کنند.

آیا در موارد سرقت امکان مشاوره حقوقی حضوری وجود دارد؟

بله، یکی از خدمات گروه وکلای آریا دادیار، مشاوره حقوقی حضوری است، بنابراین اگر فکر می کنید مشاوره آنلاین مفید نیست، می توانید از خدمات مشاوره حضوری ما در تهران و تهران استفاده کنید. برای هماهنگی این جلسات حضوری می توانید با مشاوران یا اپراتورهای ما تماس گرفته و زمان صحیح جلسه حضوری را هماهنگ کنید.

مشاوره حقوقی سرقت در تهران

اگر قصد دارید برای سرقت به دادگاه بروید، بهتر است وکیلی با تخصص مربوطه استخدام کنید تا بهترین مشاوره و دفاع را به شما ارائه دهد و شانس شما را برای برنده شدن در دادگاه افزایش دهد. وکلای گروه ما تجربه زیادی در حل و فصل این نوع پرونده ها دارند و می توانند در مشاوره یا رسیدگی های حقوقی بسیار کمک کننده باشند.

مشاوره حقوقی سرقت مسلحانه و غیرمسلح

سرقت مسلحانه و سرقت غیرمسلح دو نوع سرقت هستند. معمولاً در سرقت مسلحانه سارق از سلاح سرد یا گرم برای سرقت مال دیگران استفاده می کند که به آن سرقت مشدد می گویند اما در سرقت مسلحانه سارق با فریب یا زور اقدام به سرقت و تصرف مال دیگری می کند. . بسته به نوع تخلف، تحریم های خاصی در نظر گرفته شده است.

وکیل پرونده سرقت

وکیل سرقت وکیلی است که در تعقیب و رسیدگی به پرونده های سرقت تخصص دارد. این وکلای دادگستری به دلیل پیگیری پرونده های سرقت از دانش و تسلط لازم در این زمینه حقوقی برخوردارند. لازم به ذکر است که قانونگذاران در قالب قانون مجازات اسلامی انواع سرقت را جرم انگاری کرده و بسته به نوع جرم مجازات های خاصی را در نظر گرفته اند. بنابراین وکلای سرقت می توانند به راحتی راهکارهای حقوقی مناسبی را از قوانین مربوطه برای برائت موکلان خود یا تخفیف مجازات استخراج و در قالب لایحه دفاعیه به مراجع قانونی ارائه کنند. قانون فعلی سرقت یا تصرف اموال متعلق به افراد مختلف با زور و تهدید را جرم انگاری می کند و قانونگذاران برای تامین امنیت و برقراری نظم اجتماعی مجازات های متناسبی را برای مرتکبان این گونه جرایم در نظر گرفته اند. وکلای سرقت با علم به قانون و داشتن مجوز قانونی برای فعالیت در این زمینه می توانند وکالت متهم یا خواهان را در پرونده های سرقت و اخذ برائت یا برائت در این زمینه.

مشاوره حقوقی سرقت تلفنی در تهران

 

وکلای سرقت در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند و در رسیدگی به انواع پرونده های سرقت تخصص دارند. معمولاً در شهرهای بزرگ به ویژه در کلان شهرهایی مانند تهران، انواع سرقت رایج است و وکلای سرقت در تهران ممکن است تجربه و اختیار پیگیری و نتیجه گیری در پیگیری این گونه امور را داشته باشند. تجربه و مهارت در رسیدگی به پرونده های سرقت می تواند مزیت و عامل مثبتی در سپردن انواع پرونده های سرقت به وکلای سرقت در تهران باشد.