مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی شرکت ها

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

 

 

 

مشاور حقوقی شرکت برای انجام کلیه امور حقوقی شرکت از قبیل انعقاد قراردادها و اسناد مختلف تجاری، ارائه اطلاعات حقوقی لازم، بررسی اسناد و مدارکی که ارائه می دهید و پشتیبانی قانونی آنها را ارائه می دهید و … در کنار شما خواهد بود. .

 

آیا مشاوره حقوقی برای کسب و کار ما ضروری است؟

صد در صد چون نداشتن اطلاعات حقوقی باعث ایجاد مشکل برای کسب و کار شما می شود. این سوالات ممکن است مربوط به بنیانگذاران و مدیران مجموعه شما باشد، ممکن است مربوط به کارمندان شما باشد، ممکن است نگران مشتریان و رقبای شما باشد، ممکن است مربوط به سازمان های دولتی و موقعیت های دیگری باشد که قبلاً به آنها فکر کرده ایم. توصیه می کنیم از مشاور حقوقی شرکتی قابل اعتماد استفاده کنید. فرض کنید شخصی نیاز به جراحی قلب دارد. آیا می تواند عمل جراحی را به فردی غیر از متخصص با صلاحیت های معتبر سازمان نظام سلامت واگذار کند؟

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

حال بیایید سوال نمایندگی در یک موضوع حقوقی را به عنوان مثال در نظر بگیریم: چرا بسیاری از افراد به جای مراجعه به مشاوران حقوقی حرفه ای از همسایگان و اقوام خود سوال می کنند؟ چرا بسیاری از افراد مرتکب اشتباه می شوند که وکلای مجرب را توصیه نمی کنند؟ دام بزرگی که بسیاری از افراد در آن گرفتار می شوند و ضررهای مالی و جانی و حیثیتی هنگفتی را متحمل می شوند ناشی از واژه های رایجی است که در حیطه وکالت و وکالت استفاده می شود مانند مبایعه نامه، کلاهبرداری، اجاره، سرقت، قرض، ودیعه زمانی که فکر می کنیم این رشته حقوق یا وکالت شغل یک رشته تخصصی نیست، اما واقعیت کاملا متفاوت است.

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

این مشکل از یک سو جذب مشاوران حقوقی تمام وقت را غیر منطقی می کند و از سوی دیگر این کمبود منابع نقدینگی شرکت را در برابر ریسک های خارجی اعم از حقوقی و حقوقی آسیب پذیرتر می کند. صدمات جدی قراردادی ناشی از مفاد قرارداد ضعیف می تواند SME ها را در معرض ورشکستگی قرار دهد. بنابراین، یک پیشنهاد برای این مشاغل، استخدام یک مشاور حقوقی آفلاین یا آنلاین است. در این صورت شرکت نیازی به پرداخت هزینه های بالا برای استخدام مشاور حقوقی غیرحضوری ندارد و با همکاری و نظارت وکیل شرکت می توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد. در این صورت وکیل می تواند یک تا دو روز در هفته بسته به شرایط به محل شرکت مراجعه کند

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

اگر قرارداد پرداخت های مالی خاصی را در یک بازه زمانی مشخص پیش بینی کرده است، مشاور حقوقی می تواند شما را در مورد این مسائل و نحوه پرداخت راهنمایی کند.

 

مسائل فنی و حقوقی

مسائل فنی و حقوقی شامل مواردی از قبیل مسئولیت ها، جریمه ها، تعهدات و حقوق طرفین در بازه زمانی تعیین شده در قرارداد می باشد.

برای کسب و کار خود یک وکیل استخدام کنید

 

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

علاوه بر این مسئولیت ها، نکات مهم دیگری نیز در تنظیم قرارداد کار برای وکیل شرکتی وجود دارد. در این قرارداد بندهای مختلفی وجود دارد که هر کدام برای ارائه شرایط حقوقی خاصی طراحی شده اند.

برای استخدام بهترین مشاور حقوقی برای کسب و کار خود چه کنیم؟

بهترین شرایط برای استخدام بهترین کارشناسان حقوقی در شرکت شما می تواند سرمایه بزرگی برای کسب و کارهای امروزی باشد. برای موفقیت در این تجارت باید به جنبه های حقوقی و فنی این قرارداد توجه کنید. نمونه قرارداد کار مشاور حقوقی شرکت ها راه حلی برای تمامی مشکلات حقوقی مرتبط با این استخدام است. برای انتخاب بهترین و مناسب ترین فرد به نکات زیر توجه کنید:

چارچوب و قوانین خاصی را برای این استخدام ایجاد کنید و به آنها احترام بگذارید.

به دنبال استخدام بهترین فرد برای کار باشید. تجربه بالا یا تحصیلات عالی لزوماً اشتغال مطلوب در این رده شغلی را تضمین نمی کند.

درک اهداف و انگیزه های جذب کارشناسان برای دسته های شغلی مورد نیاز.

از پلتفرم مناسب برای استخدام برای این دسته شغلی استفاده کنید.

پیشنهادهای شغلی مناسب را آماده کنید.

سوالات مصاحبه حقوقی را از قبل آماده کنید و به صورت حرفه ای از آنها بپرسید.

 

حقوق کار و اشتغال

مشاور حقوقی در زمینه امور استخدامی، قراردادهای کاری، حقوق و تعهدات پرسنلی، مسائل استخدامی بین المللی، حقوق قانونی کارگران و کارمندان و بسیاری موارد دیگر مشاوره های لازم را به مدیریت شرکت ارائه می دهد.

 

مشاوره حقوقی شرکت ها آنلاین

یکی دیگر از خدماتی که مشاوران حقوقی می توانند به مشاغل ارائه دهند، امور مربوط به مالکیت معنوی از جمله ثبت اختراع، ثبت علامت تجاری، کپی رایت، حق چاپ نرم افزار و سایر موارد مرتبط با مالکیت معنوی است. این لیست تنها نمونه ای از خدماتی است که مشاوران حقوقی به مشاغل و سازمان های مختلف ارائه می دهند. هر کسب و کار ممکن است نیاز به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی بر اساس اهداف قانونی خاص خود داشته باشد. در این زمینه باید از مشاورانی با تجربه لازم در زمینه های مختلف حقوقی از جمله حقوق رقابت، حقوق املاک، قانون مالیات و سایر موارد مشاوره بگیرید. مشاور حقوقی باید دارای تخصص لازم در رابطه با مسائل حقوقی شرکت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *