مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی شرکت ها

مشاوره حقوقی شرکت ها 24 ساعته

مشاوره حقوقی ثبت اسناد در تهران

مشاوره حقوقی شرکت ها 24 ساعته

 

چرا مشاوران سیستم قیمت های متفاوتی را منتشر می کنند؟ طی مشاوره حقوقی شرکت، ضمن تعریف نحوه ارتباط و انتخاب موضوع مشاوره، مراحل پرداخت را نهایی کرده و درخواست خود را ثبت می کنید. کارشناسان ما بلافاصله درخواست شما را به وکیل متخصص در این زمینه ارسال می کنند. وکیل ذیصلاح در کمتر از 24 ساعت در فضای مجازی مورد نظر شما به شماره اطلاع رسانی شما پیام می دهد و با دریافت مدارک و مدارک توضیحات شما را به صورت کامل ثبت می کند. کارشناسان ما سپس با تیم حقوقی ادلستان هماهنگی های لازم را انجام داده و جلسه ای را برای بررسی پرونده شما در زمان مشخص شده تشکیل می دهند. در نهایت وکیل منتخب ضمن یادآوری نتایج جلسه کارگروه مربوطه، مجدداً برای اطلاع شما از بهترین راهکارهای حقوقی و قضایی و پاسخگویی به سوالات شما پیامی ارسال می کند. مدت زمان این روش مشاوره حداکثر 10 روز از تاریخ ثبت درخواست شما می باشد. علاوه بر این، اگر مایل به دریافت مشاوره حضوری هستید، می‌توان ترتیبی داد که مشاوره حضوری در محل کسب و کار شما ارائه شود.

 

اهمیت و ضرورت مشاوره حقوقی شرکت ها

در دنیای پیچیده تجارت امروز، کسب و کارها با مسائل حقوقی زیادی روبرو هستند. این موضوعات شامل تشکیل تجارت، قراردادها، امور مالی و مالیاتی، مالکیت معنوی و امور تجاری است. مشاوره حقوقی مناسب می تواند از کسب و کارها در برخورد با این مسائل حمایت کند و به حفظ انطباق با قوانین و مقررات کمک کند. مشاوران حقوقی می توانند به کسب و کارها در مدیریت و کاهش ریسک های قانونی کمک کنند. می‌تواند خطرات قانونی بالقوه را شناسایی کند، راه‌حل‌های مناسب را پیشنهاد کند و به کسب‌وکارها کمک کند تا برای رویارویی با این خطرات آماده شوند.

مشاوره حقوقی شرکت ها 24 ساعته

قوانین و مقررات در دنیای تجارت به سرعت در حال تغییر هستند. مشاوران حقوقی می توانند به کسب و کارها در رعایت این قوانین و مقررات کمک کنند. او می تواند تغییرات قانونی را به شرکت اطلاع دهد و راه حل هایی را برای رفع ناهماهنگی های احتمالی به شما پیشنهاد دهد. در عین حال، انتخاب مشاور حقوقی مناسب برای کسب و کارتان بسیار مهم است. برای اینکه یک مشاور حقوقی بتواند به شما کمک کند، باید تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوق تجارت و شرکت داشته باشد. علاوه بر این، تجربه کار با مشاغل مشابه و مهارت های ارتباطی و هماهنگی نیز عواملی هستند که در انتخاب مشاور حقوقی باید در نظر گرفته شوند.

 

 

تهیه نمونه قرارداد کار برای مشاور حقوقی شرکت ها

موسسه حقوقی لانگمینگر دارای تیمی حرفه‌ای از مشاوران و وکلای حقوقی است که در سال‌های گذشته در زمینه‌های مختلف از جمله تهیه پیش‌نویس انواع قراردادهای حقوقی و قراردادهای کاری، تجربیات فراوانی را کسب کرده‌اند. این قراردادها بر اساس جدیدترین قوانین می باشد و در صورت بروز رسانی این قوانین بلافاصله شاهد بروز رسانی این نمونه قراردادها خواهید بود. بنابراین کاربرانی که می خواهند برای شرکت خود مشاور حقوقی استخدام کنند می توانند نمونه قرارداد کار مشاور حقوقی شرکت را دانلود کرده و در هر سطحی از آن استفاده کنند تا خیالی راحت از مسائل حقوقی مرتبط با این موضوع داشته باشند.

 

مشاور حقوقی شرکت کیست؟

افرادی که در رشته حقوقی تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند، پس از گذراندن این دوره ها می توانند در آزمون پذیرش وکالت ثبت نام کرده و در صورت قبولی در آزمون وارد دایره وکالت شوند. در عین حال برخی از این بستگان در این آزمون شرکت نکردند و به جای آن در رده شغلی مشاور حقوقی مشغول به کار شدند. توجه داشته باشید که وکلای دارای پروانه وکالت نمی توانند در شرکت ها و سازمان ها استخدام شوند. با این حال، مشاور حقوقی حق دارد موضوع را بداند.

مشاور حقوقی شرکت

ارائه مشاوره حقوقی به شرکت ها و سازمان ها به صورت پروژه ای

مشاوره حقوقی پروژه به استفاده از خدمات مشاوران حقوقی توسط شرکت ها و سازمان ها برای یک پروژه خاص یا مجموعه خاصی از فعالیت های حقوقی اطلاق می شود. در این صورت هزینه های مشاوره حقوقی بسته به پروژه و محدوده کار تعیین می شود. در ابتدای همکاری، شرکت و موسسه حقوقی قراردادی را در خصوص شرایط و جزئیات ارائه خدمات مشاوره حقوقی منعقد می کنند. این شرایط شامل موارد زیر است:

هزینه ها: هزینه های مشاوره حقوقی را می توان بر اساس محدوده کار و مهلت های مشخص تعیین کرد. این هزینه ها می تواند ساعتی، روزانه، ماهانه یا هر پروژه باشد.

محدوده کار: در قرارداد، محدوده کار و مسئولیت های موسسه حقوقی به طور کامل مشخص شده است (تنظیم و بررسی قراردادها، تنظیم اسناد حقوقی، مشاوره در امور مالی و مالیاتی و …).

مدت ارائه مشاوره: مدت زمان ارائه مشاوره حقوقی باید در قرارداد پروژه مربوطه به وضوح درج شود. این دوره را می توان بر حسب ماه یا سال تعریف کرد.

محرمانه بودن اطلاعات: در قرارداد باید شرایط حفظ محرمانه بودن اطلاعات شرکت مشخص شود. مشاور حقوقی با تصریح این بند در قرارداد، موظف است اطلاعات شرکت را محرمانه نگه دارد و از افشای آن به اشخاص ثالث خودداری کند.

 

نحوه پرداخت: در قرارداد باید شرایط مربوط به پرداخت هزینه ها به تفصیل قید شود. هزینه ها را می توان از قبل در قرارداد تعیین کرد یا ماهانه پرداخت کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *