مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی مالیات

مشاوره حقوقی مالیات تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی مالیات تلفنی

 

مشاوره مالیاتی یکی از اصلی ترین خدمات مالی است. بسیاری از صاحبان مشاغل که مالیات دهندگان هستند به آن نیاز دارند. با توجه به نیازها و چالش‌های مدیران و صاحبان مشاغل، تهیه گزارش‌های مالی و ارائه آن به سازمان امور مالیاتی با توجه به سخت‌گیری و پیچیدگی قوانین، تنوع دستورالعمل‌های مالیاتی و ابهامات و تعارضات قوانین، امری بسیار دشوار و حرفه‌ای است. این قوانین سختگیرانه و پیچیده فقط وقت کسب و کارها و صاحبان مشاغل را تلف می کند. برعکس، اگر طبق چارچوب مورد انتظار پرداخت نکنند، در نهایت مالیات هنگفتی را پرداخت خواهند کرد. همچنین منجر به زیان های نسبتاً جبران ناپذیری برای مشاغل و مجموعه ها شد.

 

مشاوره حقوقی مالیات تلفنی

بنابراین مشاهده می‌شود که پرداخت مالیات منجر به کاهش درآمد و در نتیجه کاهش سود حاصل از فعالیت‌های تجاری تجار اصیل یا قانونی می‌شود که قطعاً برای چنین افرادی توصیه نمی‌شود. به همین دلیل، افراد موظف به پرداخت مالیات یا همان مودیان، همواره به دنبال راه‌های قانونی بوده‌اند تا بدون فرار مالیاتی، میزان مالیاتی را که به دولت پرداخت می‌کنند تا حد امکان کاهش دهند.

 

مشاوره تلفنی مالیاتی

یکی از معایب مشاوره حضوری این است که مؤدی موظف است به صورت حضوری در دفتر مشاوره حاضر شود. به عنوان مثال دفتر آقای مهر در تهران است در حالی که بسیاری از مودیان در شهرستان ها و استان های دیگر هستند و حتی بسیاری از شهروندان تهرانی امکان مراجعه حضوری به دفتر را ندارند. از سوی دیگر، به دلیل دشواری های مراجعه حضوری (مانند سفرهای سخت، آلودگی هوا، بیماری و …) به صلاح فرد نیست و حتی برای مؤدی سخت و خطرناک است. مشاوره تلفنی مالیاتی موسسه آقای مالیاتی یکی دیگر از خدمات ارائه شده به منظور رفع موانع ملاقات حضوری، امکان مشاوره تلفنی را ارائه می دهد که به نفع همه حتی مودیان خارج از کشور است.

 

مشاوره حقوقی مالیات تلفنی

 

نکته مهم در ارتباط با این دغدغه مودیان این است که صلاحیت قوانین مالیاتی و کلیه جزئیات آن، یعنی ظرایف این مقررات، به دلیل ماهیت متعدد و پیچیده، بر عهده شخص واحد است. نتیجه طبیعی نیست و نیاز به حضور متخصص (این شخص) دارد. این را مشاور مالیاتی یا وکیل مالیاتی می نامند. کارفرمایان باید توجه داشته باشند که در استخدام مشاوران مالیاتی باید تمام سطوح و شرایط را در نظر گرفت. مهارت و کارایی یک مشاور مالیاتی بسیار مهم است، مشاوران مالیاتی را تنها بر اساس حقوق آنها مقایسه نکنید. در بسیاری از موارد متوجه شده‌ایم که کارفرمایان امور مالیاتی شرکت خود را قربانی پرداخت هزینه استخدام مشاوران مالیاتی کرده‌اند و متعاقباً متحمل خسارات و جرایم مالیاتی گاهی غیرقابل جبران شده‌اند. اعتماد نابجا به مشاوران مالیاتی و کار با آنها صرفاً به دلیل پایین بودن حقوق آنها اشتباه است.

مشاوره حقوقی مالیات تلفنی

معمولاً حق الزحمه افراد بر اساس کیفیت خدمات تعیین می شود. اگر به مشاور مالیاتی برخورد کردید که دارای صلاحیت بالایی است و حقوق بیشتری نسبت به دیگران دارد، به راحتی آنها را از دست ندهید. بنابراین با گذشت زمان متوجه خواهید شد که استخدام یک مشاور مالیاتی خوب و قوی نسبت به استخدام یک مشاور مالیاتی بد با حقوق کمتر، سود بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *