مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی مالیات

مشاوره حقوقی مالیات در جنوب تهران

مشاوره حقوقی انحصار وراثت حضوری

مشاوره حقوقی مالیات در جنوب تهران

کسانی که نیاز به مشاوره مالیاتی در تهران و شهرستان دارند می توانند با توجه به نیاز و شرایط خود با مشاوران مالیاتی از راه دور یا پاره وقت تماس بگیرند. برخی از شرکت ها و افراد به دلیل ریسک کم کاری نیازی به مشاور مالیاتی تمام وقت ندارند و به دلیل حجم کم، پرداخت بیشتر به مشاور مالیاتی تهران و شهرستان به صرفه نیست. بنابراین بهتر است قبل از پذیرش مشاوره مالیاتی همه جوانب را در نظر بگیرید. صاحبان مشاغل، اشخاص حقوقی و حقیقی باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر به سازمان امور مالیاتی تسلیم کنند. این اظهارنامه ها ممکن است پس از بررسی توسط حسابرسان دپارتمان درآمد تایید یا رد شوند. در صورت تایید درخواست، فرد بر اساس آنچه که اعلام می کند، مالیات پرداخت می کند. اما در صورت رد درخواست از سوی سازمان امور مالیاتی، کمیسیون مالیاتی مبلغ دیگری بالاتر از مبلغ مورد ادعای مؤدی را به عنوان مالیات در نظر می گیرد. در صورتی که مؤدی مبلغ تعیین شده توسط بازرس مالیاتی را قبول نکند، باید طبق مراحل قانونی نسبت به تصمیم سازمان مالیاتی اعتراض کند. به این فرآیند رویه مالیاتی می گویند.

مشاوره حقوقی مالیات در جنوب تهران

مشاوره مالیاتی یکی از اولین خدمات مالی بود که تمام جنبه های امور مالیاتی یک شرکت را پوشش داد. تقریباً هر صاحب کسب و کاری که مالیات می پردازد نیاز به مشاوره مالیاتی دارد. با توجه به قوانین سخت و پیچیده، بخشنامه های متعدد مالیاتی و ابهامات و مغایرت های قانونی، تهیه گزارش های مالی و ارائه به امور مالیاتی با توجه به نیازها و چالش های مدیران و صاحبان مشاغل، صرفاً توسط پرسنل دارای دانش مرتبط در این زمینه امکان پذیر نیست. تخصص و مهارت ها پدیدار می شوند

مشاوره حقوقی مالیات در جنوب تهران

روش های مشاوره مالیاتی عبارتند از: مشاوره مالیاتی حضوری، مشاوره مالیاتی تلفنی و مشاوره مالیاتی آنلاین. در ادامه به معرفی هر یک از روش های مشاوره و مزایا و معایب آن می پردازیم. در این مقاله شما به طور مختصر با رویه های مالیاتی و کلیات آن آشنا خواهید شد و در پایان قادر خواهید بود به سوالات زیر پاسخ دهید: رویه های مالیاتی چیست؟

خدمات مشاوره مالیاتی

با توجه به تدوین سیاست های مالیاتی و توسعه اقتصاد ملی، قوانین مالیاتی، استانداردهای حسابداری و مالی بیش از پیش اهمیت یافته است. در عین حال مسائل و سوالات مالیاتی نیز از موضوعات داغ اقتصاد و جامعه است. اگر کمی دقت کنیم متوجه می‌شویم که در سال‌های اخیر بسیاری از مردم با چالش‌های مالیاتی مواجه بوده‌اند و عده‌ای مجبور به پرداخت جریمه‌های هنگفتی شده‌اند و همه این‌ها به این دلیل است که اکثر مودیان به مالیات اهمیت نمی‌دهند و در نتیجه فاقد دانش مالیاتی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *