مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی مالیات

مشاوره حقوقی مالیات شبانه روزی

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی مالیات شبانه روزی

 

 

ارائه مشاوره مالیاتی به افراد یا مشاغل. در سال های گذشته، صاحبان مشاغل چندان دغدغه پرداخت مالیات را نداشتند و در زمان خود، کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دادند. مدیران عامل شرکت های موفق می دانند که استخدام مشاور مالیاتی و دریافت مشاوره مالیاتی می تواند سود قابل توجهی را برای شرکت ایجاد کند و حداقل از خروج منابع بدون توجیه مالی (مانند پرداخت مالیات اضافی) جلوگیری کند. کسب و کارها و نهادهای شرکتی اغلب حسابداری مالیاتی را برای مجموعه های خود در نظر می گیرند و در سطح مدیریت از مشاوران مالیاتی خبره ای بهره مند می شوند که فرمول های آنها می تواند به نتایج خوبی برای تجارت منجر شود.

مشاوره حقوقی مالیات شبانه روزی

خدمات مالیاتی ارائه شده توسط سازمان امور مالیاتی فارس

مشاوره مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی را تهیه کنید

مشاور مالیاتی

حسابرسی مالیاتی

اختلاف مالیاتی

مشاوره مالیات بر ارزش افزوده

مشاوره مالیاتی در موضوعات زیر الزامی است

بسیاری از اشخاص حقیقی یا حقوقی و حتی کارکنان مالی گروهی برای رفع این مشکل باید با مشاوران مالیاتی تماس بگیرند. در این بخش به 7 موضوع مهمی که مودیان باید در مورد آنها حتما مشاوره مالیاتی دریافت کنند به اختصار می پردازیم.

 

مشاوره حقوقی مالیات شبانه روزی

 

سال‌هاست که بخش بزرگی از بودجه دولتی از طریق «مالیات» تأمین می‌شود و مسائل مالیاتی تأثیر قابل‌توجهی بر کسب‌وکارها دارد. اگر بدون سابقه مالیاتی کسب درآمد می کنید، خبر خوبی برای شما داریم. مقامات مالیاتی از روش‌های مختلفی برای شناسایی درآمدهای پنهان استفاده می‌کنند و ممکن است از شما بخواهند مالیاتی را که بدهی دارید و همچنین تخلفات جدی را پرداخت کنید. اما قبل از اینکه بدانیم چرا به مشاوره مالیاتی نیاز داریم، باید بدانیم مشاوره مالیاتی چیست. همانطور که می دانید امروزه همه کسب و کارها صرف نظر از اندازه شان به مشاوران مالیاتی برای مدیریت امور مالی و مالیاتی خود نیاز دارند. اکثر افراد، چه حقیقی و چه حقوقی، برای مدیریت امور مالیاتی خود نیز به مشاور نیاز دارند. این درخواست ها ممکن است مربوط به مالیات بر ارث، مالیات حرفه ای، مالیات بر تراکنش های بانکی یا پرداخت های اینترنتی، مالیات بر دارایی، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات صنایع تولیدی و تامین کنندگان و کلینیک ها باشد. وی دارای گواهینامه حرفه ای و متخصص در زمینه امور مالی و مالیاتی است و دارای تجربه زیادی در زمینه های حسابداری، حسابرسی، ارزش افزوده، بیمه و حقوقی و مالیاتی است. او علاوه بر مهارت های حسابداری، از دانش حقوقی کافی نیز برخوردار است.

 

 

گروه مالی کد در این شرایط سخت اقتصادی و در چرخه ای که تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای ماندن در رقابت تلاش می کنند، وظیفه خود می داند که با ارائه مشاوره های لازم به مودیان، مشاوره مالیاتی رایگان ارائه دهد و مسائل مالیاتی را حل کند.

 

مودیان مالیاتی در طول فعالیت اقتصادی و سال مالی دارای سوالات و چالش های مالیاتی هستند و مجموعه کد مالی پاسخ می دهد.

وکیل مالیاتی از نظر قانونی دارای پروانه وکالت نمی باشد ولی به موجب وکالت از واحد تجاری و اقتصادی ذیصلاح مدیریت و دفاع از اظهارنامه ها و سوابق مالیاتی را بر عهده دارد.مشاوره مالیاتی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *