مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی وصول مطالبات

مشاوره حقوقی وصول مطالبات در جنوب تهران

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی وصول مطالبات در جنوب تهران

 

دعاوی دعاوی یکی از مهمترین پرونده های نظام حقوقی است. حساب های دریافتنی شامل چک، سفته و مطالبات قراردادی است. وکلای دعاوی با استانداردهای بالا و تسلط بر قوانین مربوطه، تعیین موضوعات حقوق مدنی و تجارت، پذیرش وکالت و نظارت مستمر و علمی برای احقاق حقوق موکلان. وکلای رسیدگی به دعاوی از دفاع صحیح و اصولی منطبق با رویه های قانونی دادگاه استفاده می کنند تا پرونده را به سمت صدور رأی مطلوب سوق دهند.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات در جنوب تهران

بدون شک یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی بانک‌ها، بازپرداخت بدهی است، زیرا برای وام‌دهی مجدد به متقاضی تأمین مالی بانکی، باید بدهی‌های گذشته سایر وام گیرندگان یا دریافت‌کنندگان فاینانس برطرف شود تا به نمایندگی از سایر مشتریان اقدام شود. بنابراین حضور وکیل می تواند نگرانی های مربوط به درخواست بازیابی بانک را کاهش دهد. زیرا وکیل نماینده قانونی آنها برای وصول بدهی است.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات در جنوب تهران

امروزه سوابق مالی بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. اسنادی مانند چک صندوقدار، چک، رسید انبار و فاکتورهای فروش نشان می دهد که مسائل مالی چقدر می تواند پیچیده باشد. یک وکیل وصول بدهی می تواند به شما کمک کند تا تمامی امور مالی خود را کاملا قانونی و با دقت بالایی انجام دهید. این وکیل با اعلام وکالت می تواند تمامی مراحل قانونی شما را انجام دهد و با تمام حقوق از شما حمایت کند. در این مقاله از تیم حقوقی عدل دانو به وظایف وکیل دعاوی و نکات مطرح شده در این زمینه می پردازیم. اگر شما هم می خواهید با نکات مختلف در مورد وکلای بازپرداخت بدهی و نکات بازپرداخت بدهی آشنا شوید، این مقاله از گروه خدمات حقوقی را تا انتها بخوانید.

ویژگی های یک وکیل خوب وصول بدهی

هرکسی که به هر طریقی درگیر یک دعوای مالی است (و تعداد آنها زیاد است) می خواهند پرونده خود را به افراد متخصص و با تجربه بسپارند. با توجه به تخصصی بودن موضوع دعوی، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده خود از صفر شروع شود و توسط یک وکیل خوب رسیدگی شود. وکلای دعاوی علاوه بر تجربه حرفه ای و تخصص در امور مربوط به دعاوی مالی و معاملاتی، از اعتماد مشتریان خود برخوردار می باشند. زیرا هدف موکلی که به او وکالت می دهد این است که امیدوار باشد کارش مورد توجه افراد ارزشمند قرار گیرد. یک وکیل دعاوی خوب از همان ابتدا با هدف ایجاد یک دفاع قوی با صرف زمان بسیار کم، یک استراتژی دعوی قضایی را برنامه ریزی می کند. از دیگر جلوه‌ها و ویژگی‌های یک وکیل خوب می‌توان به پشتکار در وصول دعاوی، ارتباط شفاهی خوب با موکلان، مهارت نویسندگی قوی، تدوین قوی و مؤثر تصمیمات دادگاه و دانش حقوقی عمیق و به‌روز اشاره کرد.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات در جنوب تهران

در صورتی که قصد دارید علیه چک اقدام کیفری کنید، باید شرایط مندرج در ماده ۱۱ قانون صدور چک را رعایت کنید. طبق مفاد این ماده دارنده باید ظرف مدت 6 ماه از تاریخ وصول وجه چک گواهی عدم پرداخت را اخذ و ظرف مدت 6 ماه از تاریخ وصول، اقدام به تعقیب کیفری نماید. عدم پرداخت پرداخت. در غیر این صورت در صورت عدم رعایت مهلت، حق شکایت از چک را از دست می دهد.

برای انتخاب بهترین وکیل برای شما، وکلا عبارتند از:

بیوگرافی و نقل قول از چندین وکیل

هزینه مشاوره اول

پیشنهادات متنی از چندین وکیل متخصص در کار آنها

نظر سایر کاربران در مورد وکلا

به سادگی درخواست خود را برای دریافت موارد فوق از چندین وکیل ثبت کنید.

 

هزینه استخدام وکیل برای وصول بدهی بانکی چقدر است؟

هزینه استخدام وکیل برای وصول بدهی بانکی معمولاً درصدی از مبلغ مطالبات است. وکیل وصول بدهی وکیلی است که وکالت شاکیان را در پرونده های خواهان به صورت ادعایی نمایندگی می کند.

مسئولیت های وکیل وصول بدهی

یکی از مهمترین چیزهایی که باید در مورد وکیل وصول بدهی بدانید این است که مسئولیت های آنها را درک کنید. اصولاً باید گفت که وظایف و اختیارات وکیل دعاوی با وکالتی که موکل به وکیل می دهد تعیین می شود. اما دانستن اختیارات وکیل وصول بدهی نیز خوب است. وکیل متخصص در بازپرداخت بدهی

چگونه می توانیم کار خود را به بهترین وکیل بازپرداخت بدهی بانکی بسپاریم؟

بهترین وکلا برای شما کسانی هستند که در بازپرداخت بدهی های بانکی تخصص دارند. وکیل وصول بدهی یا وکیل بدهی وکیلی است که در زمینه حقوقی برای وصول بدهی های مالی فعالیت می کند. این وکلا معمولاً در بخش های حقوقی مشاغل، بانک ها، سازمان های دولتی و حتی افراد کار می کنند. وظیفه وکیل وصول مطالبات، پیگیری و وصول بدهی های موکل از شرکت یا سازمان واگذار شده است. این شامل ارائه مشاوره حقوقی، ارسال نامه های حقوقی، تشکیل پرونده های حقوقی، مذاکره با بدهکاران و برنامه ریزی برای بازپرداخت بدهی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *