مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی وصول مطالبات

مشاوره حقوقی وصول مطالبات شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی وصول مطالبات شبانه روزی

 

دارندگان سفته حق دارند دعاوی ناشی از اسناد خود را بدون پرداخت درصدی از خسارات احتمالی خوانده همزمان با طرح دادخواست دریافت کنند و همچنین می توانند برای استیفای دعوی حکم کنند. از آنجایی که بر اساس مفاد ماده 2 قانون چک، اسناد چک جزء گواهی های معتبر است، برای وصول بدهی با چک می توان علاوه بر مراجع قضایی از مراجع ثبتی نیز استعلام کرد.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات شبانه روزی

کلیه وکلای دارای مجوز از کانون وکلای دادگستری می توانند به طور داوطلبانه مشاوره ارائه دهند و در امور وصول بدهی وکالت بپذیرند. اما وکلای خوب وصول بدهی بسیاری از پرونده های دیگر را در این زمینه با موفقیت به پایان رسانده اند. جمع آوری از طریق وکیل می تواند به شما کمک کند تا از صرف زمان و هزینه بیشتر برای مسائل حقوقی و وصول بدهی خودداری کنید. یک وکیل با تجربه در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا با کمترین هزینه و زمان مورد نیاز بهترین نتیجه را برای ادعای خود داشته باشید.

 

مزایای استخدام وکیل وصول بدهی

استخدام وکیل وصول بدهی برای بازیابی بدهی ها و مسائل مالی مزایای زیادی دارد. در اینجا به برخی از مزایای آن اشاره می کنیم: باید به دنبال یک وکیل با تجربه کافی در این زمینه باشید. وکلای با تجربه گسترده در این زمینه برای انجام وظایف خود و حل مشکلات مجهزتر هستند. وکیل بازپرداخت بدهی باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه وصول بدهی مالی باشد. یک وکیل با تخصص و تجربه کافی می تواند به شما در حل بهتر مسائل پیش آمده کمک کند.

 

تخصص در امور حقوقی

وکلای حرفه ای با تجربه در قوانین و مقررات وصول بدهی می توانند به شما در انتخاب بهترین راه حل قانونی برای وصول بدهی خود و دستیابی به بهترین نتایج کمک کنند.با حفظ خدمات یک وکیل حرفه ای وصول بدهی، خطرات قانونی مربوط به وصول بدهی را کاهش می دهید و اطمینان حاصل می کنید که در طول فرآیند وصول بدهی، قوانین و مقررات قابل اجرا را رعایت می کنید.

 

شکایت کیفری علیه چک

راه دیگر شکایت از صاحب چک، شکایت کیفری از چک است. برای اجرای چنین شکایتی باید چندین زمان مختلف را رعایت کرد و فقط در این مدت می توان شکایت کرد. بنابراین در مهلت قانونی از ورود رسید پرداخت چک، باید گواهی عدم پرداخت دریافت کنید و پس از آن می توانید ظرف مدت 6 ماه شکایت کیفری کنید.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات شبانه روزی

مشاوره وصول بدهی به پاسخگویی به تمام سوالات شما در مورد چک و چک صندوقدار و سایر موارد قانونی کمک می کند. به سادگی با یک مشاور با تجربه صحبت کنید تا آخرین راهنمایی های حقوقی را بفهمید و خودتان را از مسائل حقوقی مرتبط با آن آگاه کنید. وکلای وصول بدهی در گروه حقوقی عدل دانو می توانند به شما کمک کنند. در ادامه به روش دیگری برای مطالبه چک خواهیم پرداخت.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات شبانه روزی

ویژگی اصلی بازیابی بانک، ارزش و ماهیت بدهی است. الزام باید شامل ارزش ها و آرمان های واقعی آن جامعه باشد و مغایر با قوانین و عرف آن جامعه نباشد. دومین ویژگی بازیابی بانکی، نحوه پیگیری و بیان مطالبات است: اگر بهترین ادعا به صورت نادرست و غیرقانونی پیگیری شود، نه تنها به نتایج مورد انتظار نمی رسد، بلکه ممکن است نتیجه معکوس نیز داشته باشد. سومین ویژگی بازپرداخت بانکی این است که بدانیم بدهی را از چه اشخاص حقیقی یا حقوقی وصول می کنیم، یعنی به وضوح طلبکار وصول به طرف مقابل را شناسایی کنیم. چهارمین و آخرین ویژگی که هنگام بازپرداخت بدهی های بانکی باید در نظر گرفته شود، زمان بندی مطالبات است. شکایات ما را در یک بازه زمانی دقیق و معقول جمع آوری کنید. همانطور که می دانید در حال حاضر دو روش رسمی و غیررسمی برای وصول بدهی های پرداخت نشده در کشور وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *