مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی وصول مطالبات

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

مشاور حقوقی خانواده شمال تهران

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

روش رسمی در واقع همان روال قانونی با وکیل است. از سوی دیگر روش غیررسمی وصول بدهی وجود دارد که افراد بدون دانش حرفه ای و دانش حقوقی، بدهکاران را تهدید و ارعاب می کنند. این رویکرد در کشور به شراخاری معروف است که به معنای ریسک بالاست. به این ترتیب طلبکاران بدون اطلاع از نتیجه دعوی، هزینه و زمان زیادی را صرف می کنند که در نهایت می تواند منجر به شکست پروژه شود.

 

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

بدهی معوق بانکی شامل افرادی است که ظاهراً برای مقاصد قانونی مشروع وام های کلان از بانک ها گرفته اند، اما بدون هیچ برنامه ای برای بازپرداخت یا تسهیل آن، برای مقاصد غیرقانونی از آن استفاده کرده اند. کاران از آن دسته شرکت ها یا مؤسساتی است که هیچ گونه فعالیت واقعی و خارجی ندارد. آخرین راه برای درخواست چک مراجعه به مراحل ثبت است. در این روش دارنده چک با اصل چک و اثبات عدم پرداخت به اداره ثبت مراجعه می کند. ممکن است این سوال پیش بیاید: آیا می توان با هر ثبتی مشورت کرد؟ در این راستا می گوییم ثبت نام باید در محل صدور گواهی عدم پرداخت باشد. وکیل بازپرداخت بدهی می تواند تمام امور مالی شما را در این زمینه با دقت بالایی انجام دهد.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

وکلای وصول بدهی باید توانایی برقراری ارتباط و مذاکره با بدهکاران را داشته باشند. او باید توانایی برقراری رابطه خوب با بدهکار را داشته باشد تا بتواند با موفقیت در مورد بازپرداخت بدهی مذاکره کند. با در نظر گرفتن این نکات، برای انتخاب بهترین وکیل بازپرداخت بدهی، باید بر تحقیقات، تجربه و تخصص آنها و همچنین توانایی آنها در ارتباط با بدهکاران تمرکز کنیم.

 

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

تصور کنید که یک دوست یا همکار هستید که به شما پول قرض می دهد. یا تصور کنید مدیر کارخانه ای هستید که به چک و خرید و فروش غیر نقدی رسیدگی می کند. چه بدهی و چه قرض به دیگری دادی و حالا دریافت کنی، این در معنای بدهی توست. وصول بدهی در واقع تسویه حساب بین طلبکاران و بدهکاران است. البته مشکلات زمانی پیش می آید که بدهکار قصد بازپرداخت شما را نداشته باشد. اما اگر بدهکار قصد بازگرداندن پول شما را نداشته باشد، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید. با استفاده از خدمات وکیل برای وصول بدهی خود، می توانید احترام به حقوق خود را افزایش دهید و نشان دهید که برای بازپرداخت موثر بدهی خود جدی هستید.

 

بهترین راه برای وصول بدهی

استفاده از روش های قانونی یکی از بهترین راه ها برای بازپرداخت بدهی شماست. با اخذ چک یا چک صندوق از مشتری می توانید اقدامات لازم را برای وصول بدهی از مراجع قانونی انجام دهید. اخذ وثیقه از مشتری قبل از طرح دعوا می تواند تسویه حساب مشتری و حتی اخذ جریمه دیرکرد از بدهکار را آسان کند. بانک ها می توانند بدهی ها را از طریق اقساط، وام، تخفیف و غیره وصول کنند و در صورتی که وثیقه ملکی باشد، بانک می تواند طبق مفاد سند اجرایی ماده 34 قانون بانکداری جمهوری خلق چین مطالبات را بازیابی کند.

 

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

لازم به ذکر است که در این نوع درخواست چک فقط می توانید علیه صادرکننده درخواست اجرائیه کنید. بنابراین اگر چکی ضامن یا ظهرنویسی داشته باشد نمی توانید نسبت به ادعای چنین چکی نسبت به او عنوان لازم الاجرا صادر کنید. نکته دیگری که در خصوص لزوم انجام اینگونه بازرسی ها مطرح می شود زمان بازرسی است. لازم به ذکر است که برای چنین درخواستی چک محدودیت زمانی مشخصی وجود ندارد، اما چک باید قبل از طی مراحل قانونی برای ثبت به اداره بازرگانی تحویل داده شود. استفاده از مشاوره بازپرداخت بدهی به شما کمک می کند تا همه مسائل حقوقی را سریعتر حل کنید و کار مالی شما در شرایطی که حجم کار و پیچیدگی زیاد است، دقت بالایی را حفظ می کند.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

اطلاعات موجود حاکی از آن است که سهم قابل توجهی از مطالبات بانکی مربوط به شرکت های دولتی یا وام های تضمین شده توسط دولت است. برخی از بنگاه ها در انجام وظایف خود باید از دستورالعمل ها و منافع دولت تبعیت کنند و نمی توانند صرفاً بر اساس قضاوت و ملاحظات سود و زیان خود عمل کنند. به عبارت دیگر، این شرکت‌ها را باید شاخه‌های دولتی دانست تا نهادهایی که به فعالیت‌های انتفاعی سنتی مشغول هستند.

 

مشاوره حقوقی وصول مطالبات 24 ساعته

 

وکلای وصول بدهی وکلای ستون فقرات دادگاه هستند و تخصص خاصی در زمینه وصول بدهی دارند. مسئولیت اصلی یک وکیل وصول بدهی، وکالت مشتریانی است که علیه یک فرد یا کسب و کار ادعایی دارند و قصد وصول بدهی خود را دارند. وکلای بازپرداخت بدهی در تهران دارای دانش و تجربه حرفه ای در فرآیند بازپرداخت بدهی هستند و از راهکارها و روش های حرفه ای برای رسیدگی به مسائل حقوقی مربوط به وصول بدهی استفاده می کنند. از وظایف وکیل وصول بدهی در تهران می توان به تجزیه و تحلیل قراردادهای بدهی، ارائه مشاوره حقوقی به مراجعین در خصوص روش های وصول بدهی، تهیه نامه ها و اسناد قانونی مورد نیاز، بررسی اسناد و مدارک مربوط به بدهی و وکالت در دادگاه اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *