مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

 

 

در چارچوب دادرسی کیفری، با کمک یک وکیل کیفری، می‌توانید در دادگاه دفاعی مؤثر انجام دهید و در نتیجه از عواقب کیفری تعقیب جلوگیری کنید، زیرا عدم استفاده از حق دفاع خود اغلب به معنای پذیرش اتهام است. او مهمترین وکیل کشور محسوب می شود و مسئولیت کلیه امور کیفری و رسیدگی به پرونده را بر عهده دارد. تمام قیمت های آن بر اساس تعرفه است. البته هزینه های اقدام حقوقی توسط وکیل کیفری نیز بر اساس تعرفه محاسبه می شود و کلیه کارهای اداری مربوط به سفر، پلمب، سامانه و دادگاه با توجه به قیمت باید توسط موکل پرداخت شود.

 

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

آیین دادرسی کیفری نیمی از کار دادگاه های رسیدگی به جنایات علیه بشریت و اموال شخصی را تشکیل می دهد. رسیدگی کیفری پس از تکمیل پرونده توسط وکیل جنایی و طرح شکایت به دادگاه آغاز می شود. در این صورت شاکی می تواند با کمک وکیل کیفری زمان لازم برای اثبات جرم را بدون حضور در دادگاه کاهش دهد. پس از اثبات جرم ممکن است تقاضای دیه یا قصاص دقیق کند و یا از جنایت ابراز رضایت کند. درخواست کننده. نیازی به حضور در دادگاه نیست، حضور وکیل کافی است.

چگونه شکایت کیفری کنیم؟

شکایت شاکیان خصوصی یا وکلای کیفری آنها، قانونگذاران نهاد قضایی ناظر بر ارتکاب جرم مشهود است. از طرف دادستان شکایت کنید. چگونه شکایت کیفری را اثبات کنیم؟ شکایت کیفری در مراجع قانونی قابل طرح است، اما شکایات حقوقی باید در فرم مخصوصی به نام دادخواست مطرح شود. شکایات کیفری باید برای رسیدگی به دادسرا و پس از رسیدگی توسط کلانتری و دادسرا به دادگاه ها تسلیم شود. شما نمی توانید بدون کمک وکیل کیفری در دادگاه شکایت کیفری کنید، باید از وکیل کیفری کمک بگیرید.

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

برخی از وکلا برای ارائه مشاوره حقوقی بر اساس زمانی که برای پرونده شما صرف می کنند، هزینه ای دریافت می کنند.

پرونده های جنایی عبارتند از:

توهین و افترا، زنا، زنا، سقط جنین، جعل، ربا، کلاهبرداری زناشویی، کلاهبرداری و فروش مال غیر، سرقت، زورگیری، خیانت در امانت، تخریب عمدی مال، قتل و صدمات بدنی، جرایم و چک پولی و بانکی با شهرداری، نفت، برق و انرژی، مسئولیت پزشکان و سایر جرایم مرتبط.

مشاوره رایگان با وکیل کیفری به شما کمک می کند تا پرونده خود را با دقت بررسی کنید، چیزی را از دست ندهید و بتوانید در دادگاه از خود دفاع کنید یا شکایت خود را به بهترین شکل ممکن ثبت کنید.

 

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

می توانید به صورت حضوری یا تلفنی با وکیل کیفری مشاوره رایگان دریافت کنید.در طول مشاوره رایگان کیفری و در مرحله اثبات شکایت کیفری به عنوان شاکی باید مدارک و دلایل قابل قبول دادگاه را داشته باشید. این اسناد و دلایل عبارتند از: اقرار، شهادت، سوگند، سوگند، علم قاضی. در زمینه حقوق کیفری نیز آنقدر تخصص و تخصص دارند که شکایت کیفری از وکیل کیفری در تهران مثمر ثمرتر از سپردن پرونده به وکیل حقوقی است، زیرا وکیل حقوقی در تهران با آن آشنایی ندارد. پیچیدگی های حقوق کیفری اگر یک وکیل ناآشنا با پرونده های کیفری قطعاً با توصیه شخص نامناسب مشکلات جنایی شما را دوچندان می کند.بنابراین برای حل مشکل کیفری اگر به این نتیجه رسیدید که استخدام وکیل کیفری در تهران ضروری است باید به این نکته توجه داشته باشید که

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

 

جعل به این معناست که جاعل عملیات خاصی (جعل امضا، مهر، اصلاح اسناد و کلمات و …) را برای فریب انجام دهد. در اکثر پرونده های حقوقی، وکیل کیفری می تواند وکالت موکل را در دادرسی کیفری حتی در صورت غیبت موکل. پرونده های کیفری مستثنی از شمول قانون و مستلزم حضور متهم بوده و وکلای جنایی پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی و رسیدگی می توانند وارد عمل شوند. به عنوان بخشی از دادرسی کیفری، با کمک یک وکیل جنایی، می توانید دفاع کنید مابقی هزینه های وکالت کیفری پس از خاتمه پرونده کیفری و صدور رای نهایی دادگاه پرداخت می شود.

مشاوره حقوقی کیفری در شرق تهران

جرایم کیفری به اعمال مجرمانه ای اطلاق می شود که در قانون مقرر شده است. مرتکبان اعمال مجرمانه طبق قانون با مسئولیت کیفری و مجازات قانونی روبرو هستند. این جرایم ممکن است شامل جرائمی مانند قتل، سرقت، تجاوز جنسی، زیرا تسلط کامل و بالای وکیل کیفری فرشته به او این امکان را می دهد که تکنیک ها و راه حل های مهم در یک دادرسی کیفری را درک کند و روند توسعه نوع پرونده شما را به صورت سریع و استاندارد دنبال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *