مشاوره حقوقي, مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی کیفری در کرج

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

مشاوره حقوقی کیفری در کرج

 

صادقانه بگویم، حق الزحمه وکیل کیفری متناسب با کار او است، زیرا مثلاً در پرونده قتلی که مربوط به جان انسان است، یکی از مهمترین پرونده های کیفری محسوب می شود. ذهاب، تمبر، سامانه و کلیه امور اداری دادگاه باید طبق نرخ توسط مشتری پرداخت شود. برای جرایم ضرب و جرح و قتل، هزینه ها مشخص است و باید پرداخت شود. حقوق وکلای جنایی برای جرائمی مانند تجاوز جنسی متفاوت است. این هزینه ها برای تخلفات جزئی با دو تخلف فوق متفاوت است و باید پرداخت شود. برخی از جرایم کیفری درجه یک و دو طبقه بندی می شوند. علاوه بر این، برای برخی از جرایم، این هزینه ها توسط دادگاه تعیین می شود. دادرسی کیفری به دادرسی اطلاق می‌شود که در آن دادگاه برای مرتکب مجازات تعیین می‌کند، اما دادگاه تحریم‌های رویه‌ی قانونی را در نظر نمی‌گیرد، بلکه فقط از مرتکب می‌خواهد که به دیگران حقوق قانونی بدهد یا به تعهدات خود عمل کند.

 

مشاوره حقوقی کیفری در کرج

 

بر اساس مفاد ماده 160 قانون ادله، یکی از شرایط زیر باید احراز شود:

شاهد

سوگند در شرایط قانونی

شخصیت علمی قاضی

بر اساس اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در کلیه دادگاه ها طرفین حق دارند برای خود وکیل انتخاب کنند و در صورتی که شخصی قادر به انتخاب وکیل نباشد، باید امکانات تعیین وکیل را داشته باشد.

 

تأثیر سبک گفتار وکیل کیفری

اگر بخواهید سخت ترین و حساس ترین حوزه های دفاعی را نام ببرید بدون شک وکلای کیفری حرف اول را می زنند چرا که پرونده های کیفری بسیار حساس هستند و اصولاً وکلای کیفری فرشت باید از توانایی های ویژه ای برخوردار باشند از جمله توانایی صحبت کردن او در دادگاه هرچه دارد برای حمایت از موکلش به بهترین شکل ممکن می دهد زیرا توانایی صحیح صحبت کردن و تلفظ صحیح کلمات تفاوت زیادی در محیط دادگاه ایجاد می کند.

برای شکایت کیفری در دادگاه باید مدارک زیر را ارائه دهید.

محل و تاریخ جرم.

نحوه ارتکاب جرم را شرح دهید.

مشخصات شاکی

مشخصات مجرم و آدرس آنها (در صورت اطلاع).

در این صورت این امکان وجود دارد که هر دو طرف برای دفاع از خود در دادگاه وکیل کیفری استخدام کنند و به درستی به پرونده رسیدگی کنند. اگر به دنبال مشاوره حقوقی رایگان از قوه قضائیه هستید، می توانید سوالات خود را به شماره تلفن فوق پیامک کنید.

هنگام رسیدگی به پرونده جنایی چه رویه ای باید رعایت شود؟

ترتیب مراحل به شرح زیر است:

در دادگاه شکایت کنید.

مراجعه مکرر به کلانتری ها و دفاتر دادسرا برای تحقیقات.

محکوم کردن یا منع قضات از تعقیب مجرمان.

اگر مجرم شناخته شد، به دادگاه بروید.

آیا مشاوره جنایی 24 ساعته رایگان وجود دارد؟

خیر در حال حاضر ما خدمات مشاوره کیفری 24 ساعته رایگان ارائه نمی دهیم اما خدمات دیگری به نام وکلای کیفری آنلاین داریم. وکلای جنایی برای قتل، حمله، سرقت، تجاوز جنسی، قطع عضو، زنا، زنا، رشوه، جنگ، جاسوسی و غیره. فعال است و کار بسیار حساس و مهمی است که نیاز به دانش، خرد، احترام به وجدان، احترام به تقوا، کار مبتنی بر شواهد و توانایی قوی برای ابراز وجود دارد. کار وکیل حرفه ای است به همین دلیل برای حل و فصل یک پرونده باید با یک وکیل حرفه ای مشورت کرد. او تجدید نظر کرد.قتل عملی بسیار زشت و ناپسند است و نزد خداوند متعال جنایت نابخشودنی شمرده می شود. خداوند متعال فرموده است که هر کس کسی را بکشد گناهکار است که همه در دنیا را کشته است. پس این واقعیت را ما باید بپذیریم، وقتی فردی کشته می شود، خانواده مقتول در سوگ هستند، دنبال قاتل می گردند، اما قاتل فرار می کند، اینجاست که وکلا و کارآگاهان حرفه ای لازم هستند، سرنخ هایی از این موضوع پیدا می کنند. قاتل و ردیابی قاتل با کمک دادگاه. اگر پرونده برای شما در زمینه کیفری بسیار مهم است، توصیه می کنم از حضور وکلای کیفری فرشتا غافل نشوید، زیرا به طور کلی پذیرفته شده است که به لطف تجربه وکلای جنایی، نتایج عالی و موفقی به دست آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *