مشاوره حقوقی خانواده

مشاور حقوقی خانواده غرب تهران

مشاوره حقوقی

مشاور حقوقی خانواده غرب تهران

 

 

دعوای حقوقی خانوادگی به اختلافات بین اعضای خانواده ناشی از طلاق، نفقه، حضانت، مهریه، حقوق والدین، وصیت و… اطلاق می شود. انواع مهم اختلافات خانوادگی عبارتند از:

1- رویه طلاق: این رویه با هدف فسخ نکاح و جدایی از همسر است.

2- عمل نفقه: این اقدام مربوط به پرداخت هزینه نفقه زوج و فرزندان می باشد.

3- رویه حضانت: این رویه با هدف تعیین تکلیف حضانت فرزندان پس از جدایی به عهده کیست.

4- رویه وصیت نامه: این رویه مربوط به اجرای وصیت شخص پس از فوت است.

5- تعقیب جهیزیه: این دعوا مخالف پرداخت مهریه در طلاق است.

6-تعارض حقوق والدین: این اختلاف با هدف تعیین حقوق والدین کودک است.

7- عمل تقسیم ارث: این عمل مربوط به تقسیم اموال پس از فوت شخص است.

8- دعوای تعیین تناسب: این محاکمه با هدف تعیین نسبت فرزندان به والدین انجام می شود.

اختلافات خانوادگی گاهی می تواند بسیار حساس و پیچیده باشد و بهتر است با راهنمایی یک وکیل با تجربه در قانون خانواده رسیدگی شود.

 

 

مشاور حقوقی خانواده غرب تهران

به راحتی می توانیم مشکلات خود را با مشاور حقوقی خانواده از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه در میان بگذاریم تا علاوه بر مشاوره، راه حل های بسیار موثر و پیشگیرانه ای در اختیار ما قرار دهد. بنابراین توصیه می کنیم در صورت مواجه شدن با مشکل حتما از طریق تماس تلفنی به این مشاوران حقوقی مراجعه کنید زیرا تنها با یک تجربه متوجه خواهید شد که مشکل شما چقدر سریع و آسان حل می شود. وکلا و مشاوران حقوقی مجرب آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما هستند. این همان چیزی است که می گوییم یک مکالمه تلفنی با یک وکیل مجرب می تواند پاسخ سریع شما را دریافت کند و در وقت شما صرفه جویی کند، کافیست دکمه زیر را فشار دهید تا به صفحه تماس بروید.

 

 

 

 

 

 

مشاور حقوقی خانواده غرب تهران

 

 

 

در قانون مسئولیت نفقه اعضای خانواده بر عهده پدر است که قیم فرزندان عادی محسوب می شود. همچنین اطاعت از زنان و ممانعت از کار آنان با حقوق مرد و مصالح خانواده منافات دارد. مهمترین وظیفه مرد در زندگی مشترک پرداخت نفقه و مهریه زن است. پرداخت نفقه مشروط به تمکین زوجه است، بنابراین اگر زوجه بدون دلیل موجه از انجام تعهدات زناشویی خودداری کند، مستحق نفقه نخواهد بود.

 

مشاور حقوقی خانواده غرب تهران

برای دریافت مشاوره حقوقی خانواده ارزان و منطقی می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1- دادگاه های مرجع: دادگاه ها دارای کارشناسان حقوقی هستند که می توانید برای مشاوره حقوقی رایگان به آنها مراجعه کنید. این روش یکی از بهترین راه ها برای دریافت مشاوره حقوقی خانواده با هزینه کم است.

2- مراجعه به مراکز مشاوره حقوقی: برخی از مراکز مشاوره حقوقی خدماتی را با قیمت مناسب به شما ارائه می دهند. در این مراکز می توانید در مورد مسائل خانوادگی خود با کارشناسان حقوقی مشورت کرده و راه حل های مناسبی برای رفع مشکلات خود دریافت کنید.

3- مشاوره با وکیل: وکیل یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ مشاوره حقوقی خانواده با هزینه کمتر است. وکیل حقوقی کمتر از وکلای متخصص است، بنابراین اگر نیازی به مشاوره با یک وکیل بسیار تخصصی ندارید، ممکن است بخواهید استخدام یک وکیل حقوقی را در نظر بگیرید.

 

آیا مشاور خانواده وکیل است؟

بله، می توان گفت که اکثر مشاوران و وکلا وکیل هستند و این افراد تمامی مسائل حقوقی را می دانند و می توانند بهترین راه حل ها را به شما ارائه دهند. مشاوران حقوقی معمولا وکلایی هستند که می توانید از طریق تلفن با آنها مشورت کنید.

 

 

آیا امکان مصاحبه با مشاور حقوقی در امور خانواده بعد از مشاوره حقوقی وجود دارد؟

 

برای پاسخ به این سوال باید بگویم بله شما می توانید این کار را انجام دهید و همچنین می توانید با یک مشاور حقوقی خانواده صحبت کنید تا موضوع روشن شود و مشکل شما حل شود. اگر با صحبت تلفنی و مشورت با وکیل نمی توانید مشکل را حل کنید، بهتر است با یک مشاور حقوقی در مرکز دیگری مشورت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *