مشاوره حقوقي

هزینه وکیل حقوقی انلاین واتساپی

مشاوره حقوقی

امروزه استفاده از اپلیکیشن ها بسیار رایج شده است و مردم برای حل بسیاری از مشکلات از آن استفاده می کنند. به همین منظور وکلای اینترنتی تهران به ارائه خدمات حقوقی آنلاین نیز می پردازند. هر زمان که نیاز به مشاوره حقوقی فوری داشتید، می توانید به سایت موسسه حقوقی حامد امیری مراجعه کرده و از خدمات مشاوره حقوقی اضطراری آنلاین و مشاوره آنلاین واتس اپ بهره مند شوید. خدمات وکلای آنلاین تهران و مشاوران حقوقی آنلاین تهران از طریق سایت موسسه حقوقی ، برنامه واتس اپ، اینستاگرام، ایتا، روبیکا و … قابل انجام است.

 

هزینه وکیل حقوقی انلاین واتساپی

امروزه برای حفظ حقوق قانونی خود باید به وکلا و مشاوره حقوقی تکیه کرد، همانطور که بیمار نیاز به مشورت با پزشک دارد. در موارد مختلف، اشخاص حقیقی یا حقوقی بدون مراجعه به وکلای رسمی و مشاوره حقوقی مجرب مرتکب اعمال جبران ناپذیری شده و خسارات مادی و معنوی قابل توجهی به بار آورده اند. بنابراین همیشه توصیه می شود قبل از هر اقدامی با یک وکیل مجرب مشورت کنید و از مشاوره حقوقی مفید بهره مند شوید. اگر زمان محدودی دارید، همیشه می توانید از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید. سوالات حقوقی خود را به صورت آنلاین مطرح کنید و با وکیل آنلاین در تهران مشورت کنید .وکلای آنلاین در تهران به ارائه خدمات حقوقی از طریق اینترنت از طریق اپلیکیشن ها و وب سایت ها می پردازند.

هزینه وکیل حقوقی انلاین واتساپی

بهترین راه برای دریافت مشاوره حقوقی

واتس اپ

تلگراف

پیام کوتاه

اسکایپ

مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

شایان ذکر است که خدمات مشاوره حقوقی آنلاین فوری در زمینه های مختلفی از جمله مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی املاک، مشاوره حقوقی چک و … می باشد.

وکیل آنلاین رایگان

به طور کلی، وکلای آنلاین نمی توانند شخصاً در دادگاه حاضر شوند مگر اینکه مجوز وکالت در آن حوزه قضایی خاص را داشته باشند. با این حال، آنها می توانند مشاوره حقوقی، راهنمایی و مدارک لازم دادگاه را از راه دور ارائه دهند. در برخی موارد، آنها ممکن است با وکلای محلی برای وکالت از مشتریان در دعوا همکاری کنند. راه های زیادی برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل وجود دارد

فرصتی برای صحبت با یک وکیل حضوری

امکان مکالمه با وکیل از طریق تلفن (موبایل و ثابت)

امکان صحبت با وکیل به صورت آنلاین و چت

در همچنین می توانید از طریق ایمیل یا اسکایپ با یک وکیل صحبت کنید.

سوالاتی مانند آیا می توانید از طریق تلفن مشاوره حقوقی دریافت کنید؟ چه زمانی باید با مشاور حقوقی تماس بگیرید یا از طریق تلفن مشاوره حقوقی دریافت کنید؟

 

هزینه وکیل حقوقی انلاین واتساپی

وکیل آنلاین واتس اپ یکی دیگر از روش های ارتباط با وکلا است که سامانه حقوقی برای شما در نظر گرفته است. برای پرسیدن سوالات حقوقی خود و دریافت مشاوره آنلاین می توانید از طریق واتساپ با وکیل تماس بگیرید. یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط سامانه حقوقی امکان برقراری ارتباط با وکیل از طریق چت آنلاین است. سامانه حقوقی عدلاک با ایجاد گروه تلگرامی متشکل از وکلای برتر که عضویت در آن برای عموم آزاد و رایگان است، فضایی را فراهم می کند که افراد بتوانند با طرح سوالات کتبی از پاسخ وکلای حاضر در گروه بهره مند شوند. ضمنا جهت اطلاع از آخرین اخبار حقوقی و دسترسی به مقالات وبلاگ  کانالی نیز در نظر گرفته شده است که می توانید با عضویت در آن اطلاعات حقوقی خود را اضافه کنید. یکی دیگر از راه های اصلی ارتباط با وکیل یا وکیل چت، طرح سوال یا مشکل در سایت  است. سوال شما بلافاصله توسط نظام حقوقی  بررسی و پس از مطالعه پاسخ های لازم به صورت مکتوب توسط وکلای چت ارائه خواهد شد. در صورت تمایل به طرح سوالات تلفنی می توانید در متن مربوطه اعلام کنید که با برقراری ارتباط تلفنی موافقت می کنید تا کارشناسان حقوقی ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و با وکیل آنلاین ارتباط برقرار کنند.

هزینه وکیل حقوقی انلاین واتساپی

مفتخریم با ایجاد خدمات مشاوره حقوقی رایگان با وکلای اصلی با 30 سال سابقه حقوقی، دسترسی راحت به مشاوران حقوقی ممتاز و وکلای مجرب را بدون پرداخت هزینه برای تمامی هموطنان عزیز فراهم کنیم. می توانید با ما مشورت کنید. برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی رایگان توسط وکلای اصلی با 25 سال سابقه حقوقی و تعداد زیادی پرونده موفق با شماره تلفن 09333688052 تماس بگیرید. لطفاً توجه داشته باشید که قاضی منصوب به پرونده حق ارائه مشاوره حقوقی رایگان یا دسترسی به اصحاب دعوا را ندارد. این کار از نظر قاضی عملی غیرقانونی تلقی می شود و گاهی علی رغم میل باطنی خود مجبور به انجام آن می شود. حقوق خود را نادیده بگیرید و علیرغم تصمیم، صداقت شما به دلیل دفاع ضعیف یا عدم ادعای صحیح به طور اجتناب ناپذیری به شما کمک نخواهد کرد.

 

هزینه وکیل حقوقی انلاین واتساپی

موسسات حقوقی و موسسات حقوقی صفحات مجازی و حساب های مختلف را برای ارائه نشریات و مطالب حقوقی، مشاوره حقوقی آنلاین و سایر خدمات ایجاد می کنند. این نوع مشاوره حقوقی رایگان برای سوالات مختصر و با اولویت کمتر مناسب است. به عنوان مثال زنی که می خواهد از میزان مهریه روزانه خود مطلع شود یا فردی که می خواهد از میزان مجازات جرم خاصی مطلع شود باید از این روش استفاده کند.