مشاوره حقوقی خانواده

وظایف وکیل خانواده

مشاور حقوقی خانواده شمال تهران

وظایف وکیل خانواده

 

وکیل خانواده فردی است که تجربه کافی در زمینه دعاوی خانوادگی اعم از زن و مرد دارد تا بهترین راه حل را به شما ارائه دهد. با توجه به تعداد پرونده هایی که وکیل خانواده در دادگاه رسیدگی کرده است، بهترین فرد برای رسیدگی به دعاوی شماست. مشاوره حقوقی خانواده به مراجعین کمک می کند تا اختلافات خانوادگی را به شیوه ای غیر تهاجمی و غیر توهین آمیز حل کنند. این روش ها ممکن است شامل مذاکره، سازش، سازش، میانجی گری و داوری باشد. مشاوران حقوق خانواده بسته به نیاز و شرایط خانواده راه حل های مناسبی را برای رسیدن به توافق قابل قبول به طرفین پیشنهاد می کنند.

 

وکیل خانواده

اگر به دنبال مشاوره حقوقی خانواده هستید، بهتر است با شماره تلفن درج شده در وب سایت تماس بگیرید و اجازه دهید وکلای مجرب ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند. نظام خانواده یک نظام اساسی مهم جامعه محسوب می شود و هسته اصلی سایر نظام های اجتماعی نیز به شمار می رود. بنابراین اختلافات خانوادگی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بر جنبه های اجتماعی و اخلاقی جامعه تأثیر می گذارد.

 

کیفیت مشاوره تلفنی خانواده

یکی از چالش های اصلی مشاوره حقوقی خانواده تلفنی، اطمینان از کیفیت مشاوره ارائه شده است. برای حل این مشکل، انتخاب یک مشاور حقوقی قابل اعتماد با تجربه زیاد و اعتماد مشتری گام مهمی است. وکلای خانواده از کارشناسان حقوقی متخصص در حقوق خانواده هستند. وکیل خانواده می تواند به افراد در حل مسائل مربوط به قانون خانواده کمک کند.

 

بهترین وکیل خانم در تهران

سوالی که اغلب از ما پرسیده می شود این است که آیا وکلای زن در مسائل خانوادگی کمک کننده هستند یا خیر؟ به عنوان مثال آیا تصمیم درستی برای افرادی است که به دنبال بهترین وکیل خانواده در تهران هستند؟پاسخ به این سوال بستگی به شرایط شخصی و خواسته های متقاضی دارد. فرد می تواند بر اساس شرایط خود بهترین وکیل خانواده در تهران را جستجو کند. وکیل زن شدن می تواند برای افراد دارای شرایط خاص و همچنین برای بسیاری از وکلای زن مفید باشد. نقطه نظر ظریف و دقیق است. ، با همدلی بالا و در مسائل خانوادگی درک وضعیت روابط زناشویی لازم است.

 

نکات انتخاب وکیل خانواده

در انتخاب بهترین وکیل خانواده، تجربه و دانش وکیل است. شما باید یک وکیل با تجربه در قانون خانواده پیدا کنید. علاوه بر این، باید اطمینان حاصل کنید که وکیل شما دانش کافی از قوانین خانواده دارد. نکته دوم برای انتخاب وکیل خانواده این است که از دوستان و آشنایان که از عملکرد و تخصص وکیل راضی هستند بخواهید وکیل خود را معرفی کنند. در این صورت مطمئن شوید که وکیل مراجعه کننده در زمینه حقوق خانواده تخصص دارد.برای انتخاب بهترین وکیل خانواده این است که به خصوص در شهر تهران که افراد همدیگر را نمی شناسند، اگر وکیل حرفه ای نمی شناسید، پرونده را به نمایندگی حقوقی بسپارید. نمایندگی هایی که دارای دپارتمان ها و دپارتمان های تخصصی از جمله دپارتمان های حقوق خانواده هستند می توانند شما را به یک وکیل متخصص معرفی کنند.

وکیل خانواده برای طلاق

ذکر این نکته ضروری است که طلاق بر خلاف قرارداد پیش از ازدواج نیازی به رضایت طرفین ندارد. به عبارت دیگر در صورت طلاق فقط رضایت هر دو زوج الزامی است. یکی از وظایف اصلی وکیل خانواده این است که زن را از حق طلاق خود آگاه کند. وکیل خانواده به زوجه اطلاع داد که از ابتدای ازدواج حق طلاق از شوهرش را خواهد داشت. بنابراین در صورت بروز اختلاف بین زوجین، یکی از زوجین می تواند بدون مراجعه به دادگاه طلاق دهد.وکلای خانواده که با پرونده های خانوادگی و اختلافات خانوادگی آشنا هستند به زوجه می گویند که در صورت داشتن اختیارات جلب، به جای اقدام خلاف تسلیم شوهر، از اختیارات خود برای گرفتن تمام مهریه استفاده کند. علاوه بر این، شوهر با کمک وکیل از حقوق قانونی خود و اختیارات خود بر همسرش آگاه می شود.

درخواست جهیزیه

مهریه یکی از حقوق اقتصادی زن و پرداخت آن به عهده شوهر است. طبق آیین نامه قبل از درخواست مهریه از دادگاه باید درخواست اداری به واحد اجرایی سازمان محل استقرار شخص ارسال شود. در صورت عدم استیفای کل مهریه، قابل رسیدگی دادگاه است. درخواست نفقه فرزند را ارائه دهید و موضوع در دادگاه خانواده بررسی خواهد شد. در مورد جهیزیه، سرعت نظارت مهم است. لذا پیشنهاد می شود از خدمات حقوقی وکیل مهریه تهران استفاده نمایید.