وکیل حقوقی

وکیل آنلاین رایگان تبریز

مشاوره حقوقی آنلاین

وکیل آنلاین رایگان تبریز

 

 

روال مشاوره حضوری به این صورت است که متقاضی که به عنوان شخص حقیقی و حقوقی مشاوره دریافت می کند با هماهنگی هر یک از مراکز مشاوره در زمان تعیین شده به مرکز مورد نیاز مراجعه و گزارشی از وضعیت و وضعیت ارائه می دهد. رایزنی کرده و اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام می دهد.

 

وکیل آنلاین در ارث رایگان تبریز

مشاوره حقوقی در امور ارث، انحصار وراثت و تقسیم وراثت، مهر وراثت، رفع مهر، تنظیم وراثت، نحوه استیفای دیون از متوفی، مدارک و مدارک لازم جهت ارائه به کمیسیون اختلاف و …. دادگاه های تبلیغاتی، مهلت های آزادی، جلسات دادرسی و سایر موارد قانونی.

 

وکیل آنلاین رایگان تبریز شبانه روزی

امروزه با افزایش جرایم و فعالیت های غیرقانونی، وکلا بسیار پرمشغله هستند و نمی توانند وقت ارزشمندی را صرف پاسخگویی به سوالاتی کنند که فقط اطلاعات کلی را ارائه می دهند. بنابراین هزینه استخدام وکیل برای مشاوره حقوقی بالاست اما وکیل می تواند مشاوره حقوقی بدهد. مردم پول انتقال می دهند و در ازای آن مبلغ کمی دریافت می کنند. شما می توانید در سامانه دوسان وکیل مناسب پرونده خود را انتخاب کنید، از او مشاوره حقوقی بگیرید و در صورت تمایل به همکاری با این وکیل پرونده خود را بررسی کنید. همچنین به دادستان کمک می کند تا پیشرفت پرونده شما را بررسی کند و خدمات را به موقع ارائه دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی حضوری در تبریز

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از راه هایی است که می توانید بدون مسافرت حضوری سریعاً مشاوره دریافت کنید و اگر مسیر شما از دفتر وکالت دور است، این روش برای شما مناسب تر است و می توانید در چارچوب قانونی موثر مشاوره دریافت کنید. در طول مشاوره حقوقی حضوری باید منتظر وقت وکیل باشید و قرار ملاقات را با وکیل هماهنگ کنید. در این فرآیند شما به دریافت مشاوره ای که وکیل به شما می دهد نزدیک می شوید و می توانید سرعت مشاوره حقوقی خود را افزایش دهید. همچنین می توانید سوالات بیشتری در رابطه با موضوع حقوقی خود بپرسید و از وکیل خود پاسخ های منطقی و منطقی بخواهید.

 

بهترین مشاور حقوقی در تبریز

همانطور که می گوییم مشاوره یعنی مشورت با افراد شایسته برای حل مشکلات و بهره مندی از تجربه، تخصص و دانش دیگران. در طول این فرآیند، موکل مشکلات شخصی خود را با وکیل در میان می گذارد و به دنبال مشاوره حقوقی است. علاوه بر این، فرآیندها و شرایط فعالیت مشاوران حقوقی و وکلا نیز متفاوت است، یعنی مشاوران حقوقی برای کار در موسسات یا مراکز حقوقی مختلف قرارداد می بندند و به صورت ساعتی یا ماهانه حقوق دریافت می کنند، اما مراحل و شرایط فعالیت وکلا متفاوت است این همان قرارداد کار برای مشاور حقوقی نیست. به عبارت دیگر، فردی که دارای پروانه وکالت و وکیل دادگستری است، تنها در صورتی می تواند در سازمان ها یا شرکت های دولتی مختلف استخدام شود که مراحل تشکیل پرونده وکالت را تکمیل کند.