مشاوره حقوقي

وکیل انلاین تلفنی اینترنتی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان در تهران

یک مشاور حقوقی رایگان در تهران با توجه به دانش و تجربه تخصصی خود شما را برای رسیدن به اهداف حقوقی مورد نظر خود راهنمایی می کند. مشاوران حقوقی رایگان در تهران می توانند در اموری مانند خرید و فروش ملک، تاسیس و ثبت کسب و کار، انعقاد قرارداد، رفع اختلافات خانوادگی، پرونده های کیفری و سایر موارد مرتبط به شما کمک کنند. بنابراین برای مشاوره حقوقی در مورد انواع اختلافات و مسائل کافیست با سامانه مشاوره حقوقی 24 تماس بگیرید.از آنجایی که همیشه همه احکام در متون قانونی پیش بینی نشده است و بیشتر این قواعد در عرف و تشریفات قانونی اجتماعی مراجع و سازمان ها شکل گرفته و ایجاد می شود، بی  توجهی به این موارد نیز به آرامی امکان حفظ حقوق افراد جامعه را نیز دارد.

 

مهمترین مسئولیت وکیل تلفنی چیست؟

شکی نیست که وکلای دارای پروانه وکالت دارای وظایف مشخصی هستند. اما آیا می دانید ماموریت های یک وکیل تلفنی چیست و برای انجام وظایفش چقدر حق الزحمه دریافت می کند؟ مهمترین وظایفی که می توانیم برای وکلا از طریق تلفن بیان کنیم. به طور کلی می‌توانیم سؤالاتی را که از طریق تلفن از وکلای خود می‌پرسیم به دو دسته تقسیم کنیم. سری اول شامل سوالاتی در حوزه تخصصی وکیل از طریق تلفن است که او می تواند به راحتی و سریع به آنها پاسخ دهد. اما سوالات دیگری نیز وجود داشت که وکلای تلفنی نتوانستند سریع به آنها پاسخ دهند.

 

وکیل انلاین تلفنی اینترنتی

در قسمت های بعدی به میزان ارائه این خدمات برای ساکنین تهران، ری و کرج و یا سایر مناطق ایران می پردازیم. همچنین سعی خواهیم کرد تا در مورد انواع مشاوره حقوقی ارائه شده به مراجعین و متقاضیان در زمینه اموال یا چک و سایر امور حقوقی، ثبتی و کیفری صحبت کنیم. اما قبل از آن باید گفت که امیدواریم خدمات مشاوره حقوقی رایگان موسسه به صورت شبانه روزی به مردم ساکن در سراسر ایران به ویژه تهران که بخش بزرگی از جمعیت کشور را تشکیل می دهد کمک کند. به سوالات حقوقی آنها پاسخ دهید.

 

وکیل انلاین تلفنی اینترنتی

با این حال، بسیاری از شرکت های حقوقی، دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق با دانش حقوقی گسترده را به عنوان وکیل تلفنی استخدام می کنند. به سوالات حقوقی اکثر مردم در اسرع وقت پاسخ دهید. کیفیت چنین مشاوره ای به دانش و تجربه مشاور بستگی دارد.

وکیل انلاین تلفنی اینترنتی

در این سامانه می توان به انواع سوالات حقوقی پاسخ داد. در واقع اگر در مورد هر نوع اختلاف اعم از حقوقی یا کیفری سوالی دارید می توانید بپرسید و در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. از آنجایی که می تواند خدمات مشاوره حقوقی را به همه ارائه دهد، سامانه مشاوره حقوقی را سامانه مرکز ارتباطات عمومی نیز می نامند. در واقع سامانه متعلق به عموم مردم در سراسر کشور است که می توانند مشکلات خود را با هر عنوان و موضوعی بیان کنند. لازم به ذکر است پاسخگویی به سوالات مردم در سامانه محدودیتی ندارد و سامانه ظرفیت پاسخگویی به سوالات همه را دارد.