مشاوره حقوقي

وکیل انلاین تلفنی شبانه روزی رایگان

مشاوره حقوقی

 

قبلاً توضیحاتی کلی در مورد سامانه مشاوره حقوقی  طراحی شده توسط وزارت دادگستری ارائه داده ایم. بدیهی است که اگر وکیلی اطلاعات اولیه پرونده را به درستی درک نکند، نمی تواند به سوالات مطرح شده پاسخ دقیق بدهد. در نهایت، اگر پاسخ نادرست باشد، شاکی می تواند به وکیل شکایت کند که پرونده به اشتباه افتاده است. در پایان لازم است به وظیفه مهم وکیل تلفنی اشاره شود که باید پاسخگوی کامل و جامع سوالاتی باشد که از وی می شود. ارائه پاسخ های ناقص خلاف اصول و اخلاق تجاری است و نیاز به حضور در یک موسسه حقوقی دارد. ضمناً در صورتی که وکیل اینترنتی به سؤالات شاکی پاسخ صحیح ندهد، منجر به شکست دادرسی و همچنین مسئولیت مدنی وکیل خواهد شد.

 

وکیل انلاین تلفنی شبانه روزی رایگان

 

امور و دادرسی هایی که برای آنها مشاوره حقوقی ارائه می شود به دو دسته کلی دادرسی و دادرسی کیفری تقسیم می شوند. به همین دلیل است که ما مشاوره حقوقی تخصصی در مورد اختلافات زیر ارائه می دهیم: موارد فوق تنها بخشی از مواردی است که می توان در مورد آنها مشاوره حقوقی داد. حال، برای نگاهی دقیق تر به مشاوره حقوقی برای انواع اختلافات، در مقاله بعدی خود به چند نمونه خواهیم پرداخت. مشاوره حقوقی طلاق اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد اقدامات لازم را برای شروع رسیدگی انجام دهید. طلاق می تواند توسط مرد، زن یا توافق صورت گیرد. ذکر این نکته ضروری است که زوجین اغلب جدا از هم زندگی می کنند، چه درخواست طلاق متقابل باشد و چه یک طرفه و در هر صورت طبق قانون، تمام مراحل طلاق باید طی شود.

 

وکیل انلاین تلفنی شبانه روزی رایگان

یکی از سریع ترین راه های تماس با یک وکیل رایگان تماس گرفتن است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق تلفن همراه یا ثابت خود با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و به صورت 24 ساعته از خدمات وکیل تلفنی ما بهره مند شوید. این سرویس مزایای زیادی برای شما دارد. به عنوان مثال می توانید مشکل حقوقی خود را با خیال راحت و با جزییات برای یک وکیل توضیح دهید و اگر باز هم در هنگام پاسخ وکیل سؤالی داشتید، بلافاصله آنها را بپرسید. یکی دیگر از مزایای استفاده از وکیل بدون هزینه این است که به جای اینکه منتظر بمانید، به محض پرسیدن، پاسخ فوری به سؤال خود دریافت خواهید کرد.

وکیل انلاین تلفنی شبانه روزی رایگان

شما می توانید از خدمات رایگان وکالت موسسه حقوقی آویستا به طرق مختلف استفاده کنید: اگرچه مسائل حقوقی سوالات زیادی را به همراه دارد، اما موسسه حقوقی آویستا با ارائه وکلای موسس در تمامی زمینه های حقوقی سعی در پاسخگویی به سوالات حقوقی شما دارد. در طول یک مشاوره آنلاین، پس از بررسی مدارک شما و یافتن بهترین پاسخ، یک وکیل شما را راهنمایی می کند