مشاوره حقوقي

وکیل انلاین در تهران

مشاوره حقوقی آنلاین

البته امکان دریافت مشاوره حقوقی رایگان با استفاده از تلگرام وجود دارد، اما بسیاری از موسسات در حال حاضر ترجیح می دهند از واتس اپ برای مشاوره حقوقی رایگان استفاده کنند و شما می توانید با استفاده از واتس اپ از مشاوره حقوقی رایگان بهره مند شوید. از طریق راه های ارتباطی، سایت آژانس و یا از طریق شماره تلفن نمایندگی با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حقوقی رایگان از طریق واتساپ استفاده کنید. در بخش زیر، در مورد نحوه ارائه مشاوره حقوقی رایگان در واتس اپ بیشتر صحبت خواهیم کرد و تاکید می کنیم که مشاوره حقوقی رایگان در 24 ساعت شبانه روز در دسترس خواهد بود، بنابراین می توانید آن را حتی در خارج از ساعات اداری دریافت کنید. در مقاله دیگری درباره مشاوره حقوقی موجود از طریق WhatsApp و What بحث کردیم.

 

وکیل انلاین در تهران تلفنی

یکی از خدماتی که موسسه وکیل تهران به اشخاص حقوقی از جمله موسسات و شرکت های مختلف ارائه می دهد، مشاوره حقوقی رایگان در رابطه با قوانین مربوط به ثبت شرکت و یا سایر قوانین مرتبط با فعالیت شرکت ها و موسسات مختلف در زمینه های مختلف می باشد. گاهی اوقات مجوز از سازمان مربوطه لازم است. مشاوره حقوقی رایگان در مورد این موارد می تواند تا حد زیادی به یک کسب و کار کمک کند تا تمام مسائل حقوقی و ثبتی مربوط به تجارت را حل کند. علاوه بر این، آنها هنگام انعقاد قراردادها بسیار مفید هستند و از بروز مشکلات در آینده جلوگیری می کنند. بار دیگر تاکید می کنیم که این خدمات برای تمامی امور حقوقی و ثبتی و همچنین در پرونده های کیفری در دسترس مردم ایران است و محدودیت هایی برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان به اشخاص حقیقی و حقوقی (که ممکن است وجود داشته باشد یا نباشد) وجود دارد.

 

 

مشاوره حقوقی وکیل رایگان در تهران

دریافت مشاوره حقوقی متخصص بسیار مهم است، به خصوص اگر با یک موضوع حقوقی پیچیده روبرو هستید. اما گاهی اوقات، استخدام وکیل می تواند گران باشد و همه نمی توانند آن را بپردازند. اینجاست که وکلای تهران وکیل ما وارد می شوند. با کمک وکیل رایگان در تهران می توانید بدون نگرانی از پرداخت هزینه، مشاوره حقوقی مورد نیاز خود را دریافت کنید. هنگام گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل رایگان در تهران، مهم است که سوالات خود را از قبل آماده کنید تا بتوانید از زمان مشاوره خود نهایت استفاده را ببرید. مطمئن شوید که تمام اطلاعات لازم در مورد پرونده خود را ارائه کرده و سؤالات خاصی در مورد نتایج احتمالی و اقدامات لازم بپرسید.

 

وکیل انلاین در تهران

دریافت مشاوره حقوقی برای همه ضروری است و می تواند گره های زیادی را در کارهای آنلاین باز کند. ذکر این نکته ضروری است که در پرونده های کیفری، ممیزی و سایر پرونده های پرحجم، زمان بسیار مهم است و گذشت زمان می تواند منجر به تضییع حقوق فرد شود. جهل ساده و درک نادرست از این امر موجب از بین رفتن امکان اقامه دعوی می شود و به پرونده مهلت می دهد تا اقامه دعوی و اجرای حکم را به شرح ذیل ماده 318 قانون تجارت بیان می کند: مرور زمان اقامه دعوی. دعوا علیه ناشر تاجر پنج سال است که پس از آن امکان اقامه دعوی از بین می رود و یا مدت محدودیت جرم فقط یک سال پس از ارتکاب جرم است که پس از آن فقط از طریق دادگاه می توان خسارت را مطالبه کرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مهم ترین اختلافات خانوادگی شامل مهریه، نفقه، طلاق و حضانت است. این مشاوره حقوقی خانواده توسط وکلای متخصص اختلاف خانواده ارائه می شود. اگر قصد طلاق از همسر خود را دارید، لازم است در مورد مسائل طلاق مشاوره بگیرید.