مشاوره حقوقی خانواده

وکیل خانواده 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

وکیل خانواده 24 ساعته

 

وکیل خانواده با تخصص، دانش و تخصص خود; او به دعواهای خانوادگی مانند شرط عقد ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، نفقه فرزند و … رسیدگی می کند. وکلای خانواده با صداقت و اخلاق عمل می کنند و اقدامات لازم را برای برقراری عدالت، دفاع از حقوق موکلان و پیروزی انجام می دهند.

 

اهداف مشاوره حقوقی خانواده

داشتن درک اولیه از فرآیندهای مختلفی که می توانید دنبال کنید یکی از اهداف اصلی مشاور حقوق خانواده است. هدف اصلی ما کمک به شهروندان نیازمند کمک در زمینه حقوق خانواده است.

 

از یک وکیل خانواده مشاوره حقوقی بگیرید

مشاوره گرفتن از وکیل خانواده در تهران مفید است. در این صورت می توانید از چالش های حقوقی و توانایی خود در استیفای حقوق خود قبل از طرح ادعا مطلع شوید. دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خانواده چیزی فراتر از طرح شکایت در دادگاه است. در عوض، می توانید برای درک حقوق خود در مورد مسائل مختلف مانند آشنایی با کلیه دعاوی خانواده، نحوه مطالبه مهریه، مشاوره در مورد حقوق خود در زمان ازدواج و طلاق و غیره اقدام کنید. برای دریافت مشاوره حقوقی از وکلای خانواده گروه حقوقی دادرمنش می توانید اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر وارد نمایید و یا از شماره تلفن موجود در سایت استفاده نمایید.

وکلای خانواده در قوانین مربوط به نهادهای خانواده و قوانین شرعی و نیز مسائل فقهی مربوط به خانواده مسلط هستند و به کارهای وکالت در این زمینه رسیدگی می کنند. دعاوی مربوط به زوجین «دعای خانوادگی» نامیده می شود و در دادگاه خانواده رسیدگی می شود. اگر به دنبال وکیل خانواده در تهران هستید، تیم حقوقی دادرمنش آماده ارائه خدمات حقوقی خانواده به شما می باشد. امروزه در دادگاه ها دعاوی و پرونده های مختلفی در رابطه با مسائل خانوادگی مانند طلاق، نفقه، قبولی مهریه، دادخواست طلاق و … مطرح می شود. در این مورد وکیل خانواده با تسلط بر قانون مدنی

انواع مشاوره حقوقی خانواده:

تیم کارشناسان حقوق خانواده گروه حقوقی حکمت آماده کمک به شما می باشد. صرف نظر از اینکه در چه زمینه ای نیاز به کمک دارید، طلاق، حضانت فرزند، حقوق فرزندان، نفقه فرزند، حقوق مالی همسر، نامزدی یا هر موضوع خانوادگی دیگری که نیاز به مشاوره در حقوق خانواده دارید، تیم وکلای حکمت متشکل از مشاوران متخصص در خانواده است. قانون مشاوره و وکلا امور خانواده آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما می باشد.

چه مواردی نیاز به مشاوره حقوقی در حوزه خانواده دارد؟

آیا تا به حال مشکلات قانونی داشته اید و نیاز به کمک فوری داشته اید؟ مشاوره حقوقی آنلاین خانواده به شما این امکان را می دهد که با یک کلیک با تیمی از مشاوران حقوقی حرفه ای تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

ازدواج و توافق

ازدواج یک قرارداد اجتماعی بین دو نفر است. در این قرارداد حقوق و تعهدات طرفین مشخص شده است. قرارداد پیش از ازدواج یک توافق بین زوجین قبل یا بعد از ازدواج است. این قراردادها می تواند موضوعات مختلفی مانند مهریه، نفقه، حضانت و … را در بر گیرد. حقوق فرزندان در دوران زندگی مشترک والدین و پس از طلاق. فرزندان در طول زندگی مشترک والدین و پس از طلاق از حقوق ویژه ای برخوردارند. این حقوق عبارتند از:

داشتن حقوق والدین: فرزندان حق دارند از محبت و حمایت والدین خود برخوردار شوند.

قیمومیت: کودکان حق دارند توسط فردی که بتواند از آنها مراقبت کند، نگهداری شود.

حق برخورداری از تسهیلات: کودکان حق برخورداری از امکاناتی مانند آموزش، بهداشت و مراقبت را دارند.

خشونت علیه زنان و کودکان: یک مشکل اجتماعی

خشونت علیه زنان و کودکان یکی از جدی ترین آسیب های اجتماعی در جهان است. این پدیده تأثیر مخربی بر سلامت جسمی و روانی افراد می گذارد و می تواند منجر به مشکلات اجتماعی متعددی شود.

نکات کلیدی برای انتخاب وکیل خانواده

در انتخاب وکیل خانواده باید به نکات زیر توجه کنید:

تجربه و تخصص: وکیل خانواده باید دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه حقوق خانواده باشد.

صداقت و تعهد: وکیل خانواده باید فردی صادق و وفادار باشد و بتواند به درستی از حقوق موکل خود دفاع کند.

تفاهم و همدلی: یک وکیل خانواده باید بتواند با موکل خود همدردی کند و مشکلات او را درک کند.

وکلای خانواده ما در صورتی که تشخیص دهند محاکمه عزیز شما با کمی تلاش و آگاهی به صلح و سازش ختم می شود، شما را به مشاوره خانواده معرفی می کنند تا از اتلاف وقت و هزینه طرفین دعوا جلوگیری شود.