مشاوره حقوقی ملکی

وکیل ملکی اینترنتی

مشاوره حقوقی تلفنی غرب تهران

وکیل ملکی اینترنتی

 

مسائل حقوقی زیادی در رابطه با معاملات ملکی وجود دارد و حتی خود مشاوران املاک نیز از آن آگاهی کامل ندارند. بنابراین، اگر می خواهید در حین معامله املاک خود از هرگونه تقلب یا مسائل حقوقی جلوگیری کنید، بهتر است در مورد معامله خود با یک وکیل ملکی مشورت کنید. مشکل دیگر این است که برخی از وام دهندگان وام مسکن تنها در صورتی به شما وام می دهند که وکیل ملکی داشته باشید. بنابراین در برخی موارد استخدام وکیل متخصص در زمینه حقوق ملک از نظر قانونی الزامی است. در موارد دیگر، این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید یک وکیل ملکی استخدام کنید، اما مطمئناً به نفع شماست که یک وکیل استخدام کنید.

 

مشاوره حقوقی برای خرید ملک دریافت کنید

یکی از بهترین خدماتی که امروز یک وکیل املاک می تواند به شما ارائه دهد، دریافت مشاوره است. گاهی اوقات شما می خواهید ملکی بخرید اما مطمئن نیستید که آیا در مورد ملکی که می خواهید بخرید مشکل قانونی وجود دارد یا خیر؟ در این صورت بهترین راه حل استخدام یک وکیل با تجربه در املاک و گوش دادن به مشاوره آنهاست. این وکلا با بررسی وضعیت ملک و ارزیابی جنبه های مختلف حقوقی آن اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند. مطمئن شوید که فقط از وکلای با تجربه و دانش گسترده در این زمینه مشاوره بگیرید. در غیر این صورت، فقط گیج‌تر می‌شوید و حتی ممکن است با مشکلات قانونی بیشتری مواجه شوید. اگر به دنبال بهترین وکیل املاک برای بهره مندی از خدمات مشاوره حرفه ای در این زمینه هستید، می توانید همین امروز با تیم ما تماس بگیرید و از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید.

 

وظایف وکیل ملکی:

ریسک های قانونی در اسناد املاک را زیر نظر دارد و بر این اساس به مشتریان مشاوره می دهد.

تفسیر قوانین، مقررات و ضوابط مربوط به معاملات ملکی.

قبل از انجام هرگونه معامله املاک، مطمئن شوید که مجوزهای لازم را دریافت کرده اید.

خدمات نظارتی و انطباق را مدیریت کنید.

تهیه پیش نویس و مذاکره برای معاملات ملکی.

تهیه پیش نویس اجاره نامه های متعارف و اصلاحات.

نمایندگی شرکت در خرید و فروش املاک و مستغلات.

 

وکیل ملکی کیست؟ وظایف او چیست؟

وکیل ملکی در واقع فردی است که دارای صلاحیت در زمینه حقوقی بوده و علاوه بر داشتن پروانه وکالت، به کلیه قوانین و مقررات املاک و مستغلات مسلط باشد. در واقع تجربه حضور در حوزه های مختلف حقوقی و دادگاه های مدنی به وی تسلط بر تمامی قوانین را داده است. یک وکیل خوب املاک به راحتی پیچیدگی های موضوع را درک می کند و برای هر مشکلی راه حلی خواهد داشت. تجربه زیاد و تسلط وکیل به کلیه مسائل و قوانین حقوقی به وی کمک می کند تا حکم نهایی را حتی قبل از جلسه دادگاه پیش بینی کند. وکلای ملکی وظایف مختلفی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

 

در غیر این صورت می توانید با جستجو در اینترنت، وب سایت ها و موسسات حقوقی ارائه دهنده خدمات وکالت ملکی و عقد قرارداد وکالت با وی پس از درک آنچه از یک وکیل متخصص در زمینه حقوق املاک انتظار می رود، یک وکیل ملکی خوب پیدا کنید. البته ذکر این نکته ضروری است که علاوه بر استخدام وکیل ملکی، می توانید از خدمات وکیل تلفنی نیز استفاده کنید. به این ترتیب، در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در رابطه با موضوع املاک خود، لطفاً با وکیل مربوطه تماس بگیرید. و اطلاعات لازم را به دست آورید.

ویژگی های وکیل ملکی

اختلافات املاک و مستغلات پیچیده است و نیاز به وکیلی دارد که همه پیچ و خم های جاده را بداند. یک وکیل ملکی باید از تمامی قوانین و مقررات مربوط به املاک و مستغلات آگاهی کامل داشته باشد. داشتن تخصص گسترده یکی از ویژگی های متمایز یک وکیل املاک خوب است، زیرا تجربه و تخصص به آنها درصد موفقیت بیشتری در دادگاه می دهد. اگر قرارداد توسط یک وکیل حرفه ای با کنترل کافی بر امور ملکی امضا شود، می تواند طرفین را از عهدشکنی باز دارد. زمانی که هنگام خرید یا فروش ملک با مشکل مواجه می شویم و یا در انجام مراحل پیچیده قانونی تنظیم دادخواست و تقدیم آن به مراجع قضایی با مشکل مواجه می شویم، لازم است از یک وکیل متخصص در زمینه املاک و مستغلات کمک بخواهیم. با توجه به تنوع مسائل املاک و ماهیت گسترده و زمان بر آنها، داشتن وکیل متخصص در امور املاک ضروری است. یک وکیل با تجربه می تواند از زوایای مختلف به پرونده نگاه کند.

خدمات وکیل ملکی

استفاده از خدمات وکیل ملکی در این زمینه به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را از امور حقوقی خود در این زمینه بگیرید، زیرا این وکلا معمولاً تجربه زیادی در کار با اسناد ملکی دارند. علاوه بر این، آنها کاملاً از قوانین موجود در این زمینه آگاه هستند که به آنها کمک می کند تا در پرونده حقوقی شما بهترین عملکرد را داشته باشند.