مشاوره حقوقی ملکی

وکیل ملکی حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

وکیل ملکی حضوری

 

هنگامی که درگیر یک موضوع قانون املاک و مستغلات هستید، پیچیدگی های حقوقی این حوزه می تواند شما را با چالش های بسیار جدی مواجه کند. در بیشتر موارد، کمک گرفتن از یک وکیل معمولی کار را کمی آسان تر می کند، اما مشکل اصلی شما باقی خواهد ماند. در این شرایط است که تماس با وکیل ملکی می تواند یکی از بهترین راه حل های موجود برای شما باشد. وکیل ملکی به صورت فعال پیگیر امور حقوقی مربوط به ملک هستند و خدمات بسیار خوبی را در این زمینه به شما ارائه می دهند. این وکلا خدمات مربوط به تنظیم اسناد رسمی، تقسیم اموال و … را نیز به شما ارائه می دهند که بهره مندی از هر یک از این خدمات می تواند برای شما مفید و سودمند باشد. در این مقاله بیشتر در مورد وکلا و موسسات حقوقی در تهران و خدماتی که امروز به شما ارائه می دهند صحبت خواهیم کرد.

وکیل ملکی حضوری

از دیگر خدماتی که امروزه وکلای ملکی به شما ارائه می دهند می توان به خدمات مربوط به تنظیم قراردادها و اسناد ملکی اشاره کرد. اگر قصد خرید یا فروش ملک را دارید یا می خواهید ملکی را اجاره کنید، بهتر است هنگام تنظیم قرارداد از یک وکیل کمک بگیرید. این وکلا دارای تجربه و تخصص زیادی در زمینه تنظیم اسناد هستند، عاملی که به آنها کمک می کند تا اسناد و قراردادهای شما را تنظیم کنند و اطمینان حاصل کنند که در آینده با مشکل حقوقی خاصی مواجه نخواهید شد.

 

پشتیبانی از نیازهای مشاوره حقوقی و عمومی مرتبط با پرتفوی سرمایه گذاری املاک و مستغلات در مقیاس بزرگ. مانند هر وکیلی، یک وکیل املاک دارای مدرک حقوق است که معمولاً برای دانشجویان تمام وقت سه سال طول می کشد. در آزمون وکالت هم قبول شدند. آموزش حقوق املاک و مستغلات می تواند با دوره های انتخابی و کارآموزی در طول دانشکده حقوق آغاز شود و سپس می تواند به سمت صدور گواهینامه قانون املاک و مستغلات ادامه یابد.

 

وکیل ملکی حضوری

اولین مسئولیت یک وکیل ملکی جمع آوری تمام اطلاعات لازم در مورد پرونده شماست. شما به عنوان یک مشتری مسئولیت دارید که مدارک مربوطه را برای پیگیری بهتر پرونده در اختیار آنها قرار دهید. یکی دیگر از وظایف یک وکیل خوب املاک، تشکیل پرونده به درستی و دقیق در زمان مناسب است. از این حیث وکیل باید در زمان مناسب دعوی حقوقی یا دفاع از موکل را مطرح کند. برای بیان ویژگی های مهم یک وکیل خوب متخصص در حقوق املاک می توان دانش حقوقی متناسب با نوع تخصص را ملاک قرار داد، زیرا با توجه به گستردگی موضوعات در حوزه دفاعی و حقوقی متفاوت ، جنبه های کیفری و ثبت دعاوی، وکیلی که انتخاب می کنید باید مقررات قانونی را بداند و درک خوبی از قانون داشته باشد. آشنایی و تسلط کامل به اصول، قراردادها و آراء رویه قضایی و آرای متفق القول مربوط به آن داشته باشد تا بهترین ابزار دفاعی ممکن را به شما در مقابل دادگاه ارائه دهد. توانایی انجام برخی امور حقوقی در رابطه با ادعای ملکی خارج از آگاهی شخصی است که به تنهایی قادر به پیشبرد روند قانونی نخواهد بود و حضور وکیل واجد شرایط می تواند مانع از این امر شود.

مزایای وکیل ملکی

 

استفاده از خدمات وکیل ملکی می تواند از بسیاری جهات برای شما مفید و سودمند باشد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات این گونه وکلای این است که می توانید در زمان صرفه جویی کنید و نظارت بر پرونده املاک خود را به این وکلا بسپارید. به یاد داشته باشید که این وکلا تجربه زیادی در رسیدگی به این امور حقوقی دارند، عاملی که به آنها امکان می دهد در زمان کمتری نسبت به سایر وکلا پرونده شما را به پایان برسانند.

در چه شرایطی به مشاور حقوقی ملکی نیاز دارید؟

در برخی از امور مربوط به املاک، مشاوران حقوقی ساخت و ساز یا وکلای املاک تقاضای زیادی دارند. به عنوان مثال: 1. ساخت و ساز نوساز 2. خرید ملک تجاری 3. فروش ملک به عنوان وارث 4. اختلاف منطقه بندی، منطقه بندی و منطقه بندی املاک و مستغلات 5. خرید ملک سلب شده 6. نقص در مالکیت.موکل خود را نیز نصیحت می کند و او را از حقوق خود و طرف مقابل آگاه می کند. این وکلا با داشتن دانش عمیق حقوقی قادر به غلبه بر مراحل پیچیده حقوقی و دستیابی به نتایج رضایت بخش هستند. گاهی افراد عمدا یا از روی ناآگاهی، وکلای حرفه ای املاک را برای وکالت استخدام نمی کنند، بلکه در عوض وکیل درجه دو یا وکلای کارآموز استخدام می کنند. در واقع امور ملکی از حساس ترین موضوعات و اختلافات حقوقی است. بنابراین زمانی که یک پرونده توسط یک وکیل کارآموز یا یک وکیل سطح دوم رسیدگی می شود، انتظار نتایج خوب غیرممکن است. اگر این موضوع جدی گرفته نشود، شانس برنده شدن در پرونده ملکی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. علاوه بر این، پردازش فایل‌ها علاوه بر گران بودن، می‌تواند زمان زیادی را نیز ببرد و نتایج به‌دست‌آمده از آنچه مشتری انتظار می‌رود دور باشد.