مشاوره حقوقی ملکی

وکیل ملکی 24 ساعته

وکیل ملکی 24 ساعته

 

اجازه دهید ابتدا در مورد کلمه وکیل صحبت کنیم، وکیل به شخصی گفته می شود که پس از اتمام تحصیل در رشته حقوقی در مرکز یا اداره قضایی مشغول به کار می شود. وکیل شخصی است که اختیار کامل برای وکالت و دفاع از سایر افراد یا موکلان آنها را دارد. وکیل ملکی شخصی است که در امور ملکی تخصص خاصی دارد و می تواند مشکلات ملکی افراد را به صورت تخصصی و قانونی حل کند. دعاوی ملکی به دو بخش دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم می شود. در مورد انواع جرایم کیفری که قبلاً ذکر شد، وکلای مدنی توانایی کمتری برای مداخله دارند زیرا این امور به جای اموال مربوط به مردم است و این موارد مشمول قوانین جزایی است، به همین دلیل وکلای مدنی در زمینه مدنی فعالیت می کنند.دعاوی مالکیت قانونی عبارتند از:

کاهش اجاره بها

سند رهن و الزامات وثیقه

مشکلات تخلیه ساختمان های تجاری

دریافت و درخواست پاداش

درخواست تهیه اسناد رسمی برای ملک مورد نظر

مطالبات سرقفلی

الزامات قیمت و تعهدات تحویل فروشنده

 

یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی که بر این موضوع تأثیر می گذارد، نوع خدماتی است که از این وکلا دریافت می کنید. شرایط پرونده شما نیز تأثیر مستقیمی بر هزینه ها خواهد داشت. پرونده های حقوقی پیچیده تر و طولانی تر طبیعتاً مستلزم هزینه های بالاتری هستند. اگر شما نیز به دنبال یک موسسه حقوقی هستید که بتواند بهترین وکلا را در اختیار شما قرار دهد و با کمترین هزینه ممکن مسائل حقوقی ملکی شما را حل کند، می توانید همین امروز با مجموعه ما تماس بگیرید.

 

چرا به وکیل ملکی نیاز داریم؟

امور ملکی بسیار پیچیده و حساس است، بنابراین داشتن وکلای حرفه ای برای رسیدگی به امور حقوقی مربوط به املاک ضروری است. با توجه به فرآیند خاص خود، از دانش و حوصله مشتری برای رسیدگی به امور حقوقی برای جلوگیری از موقعیت های احتمالی فراتر می رود. برای مشکلات پیش آمده در دعوای ملکی، برای تکمیل بهتر پرونده در کمترین زمان ممکن، بهتر است از یک وکیل ملکی عالی و با تجربه کمک بگیرید.

وکیل ملکی چه وظایفی دارد؟

وکلای ملکی دارای تخصص و دانش لازم در امور ملکی هستند. قبل از عقد قرارداد، یک وکیل ملکی از طرف شما تمامی مدارک را بررسی می کند و در صورت بروز مشکل یا نقص در اسناد مشاوره لازم را به شما ارائه می دهد. بنابراین، یک وکیل ملکی مدافع منافع املاک شماست و ملزم به تهیه و بررسی قانونی کلیه اسناد امضا شده در هنگام بسته شدن خرید ملک است.

مسئولیت های وکیل

وکلای ملکی توانایی تنظیم و بررسی اسناد مربوط به قراردادهای خرید، اسناد رهنی، سند مالکیت و اسناد انتقال را دارند. وکیل املاکی که برای انجام معامله استخدام شده است، همیشه در اختتامیه با خریدار شرکت می کند. بسته شدن به زمانی اشاره دارد که پرداخت انجام می شود و مالکیت منتقل می شود. وظیفه وکیل این است که اطمینان حاصل کند که انتقال قانونی، الزام آور و به نفع موکل است. هنگام خرید ملک، وکلای املاک و کارکنان آنها می توانند اسناد، پیش نویس بیمه نامه های عنوان، جستجوی عنوان و انتقال وجه خرید را تهیه کنند. در صورت تامین مالی خرید، وکیل مسئول ارائه اسناد و مدارک مربوط به انتقال وجه به وام دهنده خریدار است.

چگونه یک وکیل ملکی خوب پیدا کنیم؟

در قسمت های قبل به مفهوم وکیل ملکی یا وکیل ملکی پرداختیم و سپس به مهم ترین مسئولیت های وکیل ملکی پرداختیم. همانطور که در بالا ذکر شد در دعاوی ملکی به ویژه مواردی که مربوط به الزام به تنظیم اسناد رسمی و اخذ اسناد ملکی است توصیه می شود وکیل ملکی استخدام شود و این مشکل با بهره مندی از تخصص وکیل ملکی به وجود می آید. وکیل املاک. بنابراین، سوال این است: چگونه می توان یک وکیل ملکی خوب پیدا کرد؟

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب

زمانی که به دنبال یک وکیل حرفه ای خوب و حرفه ای هستید، اولین و مهمترین اصلی که باید به آن توجه کنید، تخصص و تجربه وکیل است. به دنبال فردی هستید که اطلاعات کامل و دقیقی از کلیه مسائل حقوقی و ملکی داشته باشد. کسی که بسیاری از موارد مشابه را نیز حل کرده است. اعتبار وکیل یکی دیگر از موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید. شما باید بتوانید با خیال راحت حل و فصل پرونده خود را به یک وکیل بسپارید و خودتان بر اجرای پرونده خود نظارت کنید. اعتماد، صداقت و احترام سه اصل مهم در انتخاب وکیل است.

 

وکیل ملکی 24 ساعته

مهمترین اصل برای اثبات صداقت و موفقیت شما در معاملات ملکی، امضای قرارداد ملکی توسط یک وکیل حرفه ای املاک است. از آنجا که مفاد قانونی مربوطه به درستی اعمال می شود، کیفیت کل قرارداد بسیار بالا خواهد بود. علاوه بر این، داشتن یک وکیل پیش نویس قرارداد ملکی دارای مزایای زیر است. تنظیم قرارداد املاک توسط یک وکیل متخصص در قانون املاک می تواند به جلوگیری از اتلاف وقت موکل در دادگاه کمک کند. از آنجایی که این موضوع در قانون پیش بینی شده است، دلیلی ندارد که در دادگاه به این موضوع رسیدگی نشود.